TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   4WD Трансмиссия (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2202)
-   -   Гудит муфта ПП. (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=21221)

Okuma 19.09.2017 20:07

Гудит муфта ПП.
 
Добрый день. Есть вопрос, на который я так и не смог найти ответ: должен ли гудеть электромагнит муфты ПП при принудительном включении? У меня гудит прилично, особенно если заглушить двигатель. Звук специфический, как от трансформатора.

Sympson 20.09.2017 09:22

Re: Гудит муфта ПП.
 
Вряд ли должен гудеть. Или контакты плохие или провода или сама катушка (может типа неустойчивый обрыв где или пробой на массу), что и вызывает дребезг. Не хочу думать что контроллер электромуфты выдает такой сигнал, что вызывает дребезг магнита.
Надо копать ящетаю.
Некоторые повреждения вообще только осцилографом увидишь.

Okuma 22.09.2017 18:54

Re: Гудит муфта ПП.
 
Спасибо. Буду наблюдать, пока оно всё работает то пусть гудит )

VIC 22.09.2017 21:25

Re: Гудит муфта ПП.
 
[QUOTE=Okuma;466707]Спасибо. Буду наблюдать, пока оно всё работает то пусть гудит )[/QUOTE]
гудіння котушки можливе тільки на змінному або імпульсному струмі, як результат взаємодії механічної складової вузла, якщо ввімкнути 4ВД блок - там постійна напруга, не імпульсно-керована, гудіння має припинитися, якщо гуде - некоректний сигнал блоку управління муфтою

Toljanos 24.09.2017 10:49

Відповідь: Гудит муфта ПП.
 
В мене теж гудить, навіть сказав би, тихенько пищить

Надіслано від мого 0PAJ5, використовуючи Tapatalk

Okuma 24.09.2017 17:15

Re: Гудит муфта ПП.
 
Как заберу машину из ремонта то запишу этот звук, может кому интересно будет послушать :)

Okuma 28.09.2017 22:12

Re: Гудит муфта ПП.
 
Может быть кому пригодится, тут немного полезной информации о трансмиссии:
[url]http://www.tucson-club.ru/forum/showthread.php?t=8438[/url]

Alex Under 02.10.2017 17:19

Re: Гудит муфта ПП.
 
Можливо, присутнє (паразитне) неповне ввімкнення муфти - тоді на електромагніт подається ШІМ і катушка теоретично може гудіти.
Якщо цей ефект проявляється відразу після ввімкнення запалення - це проблема контролера ПП.

VIC 03.10.2017 10:56

Re: Гудит муфта ПП.
 
[quote=Alex Under;466945]це проблема контролера ПП.[/quote] був би індикатор - побачив би відразу

Okuma 10.11.2017 19:22

Re: Гудит муфта ПП.
 
Заметил, что муфта включается если включено зажигание и нажимать на газ: нажал включилась, отпустил - выключилась. При этом двигатель не заведенапущен. Очень странно. Похоже нужен электрик.

Отправлено с моего GT-I9500 через Tapatalk

VIC 10.11.2017 19:37

Re: Гудит муфта ПП.
 
[QUOTE=Okuma;467884]Заметил, что муфта включается если включено зажигание и нажимать на газ: нажал включилась, отпустил - выключилась. При этом двигатель не заведенапущен. Очень странно. Похоже нужен электрик.

Отправлено с моего GT-I9500 через Tapatalk[/QUOTE]
це нормально, так і є

Okuma 10.11.2017 19:56

Re: Гудит муфта ПП.
 
[QUOTE=VIC;467885]це нормально, так і є[/QUOTE]Спасибо за хорошие новости. Думал уже очередное попадалово.

Отправлено с моего GT-I9500 через Tapatalk

Alex Under 10.11.2017 20:34

Re: Гудит муфта ПП.
 
[QUOTE=Okuma;467886]Спасибо за хорошие новости. Думал уже очередное попадалово.

Отправлено с моего GT-I9500 через Tapatalk[/QUOTE]

Щоб не попадати, придбай та встанови [URL="http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=8815"]індикатор ПП[/URL]...

Okuma 10.11.2017 20:37

Re: Гудит муфта ПП.
 
[QUOTE=Alex Under;467887]Щоб не попадати, придбай та встанови [URL="http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=8815"]індикатор ПП[/URL]...[/QUOTE]
Когда мотор не заведен то у меня свой индикатор - она же гудит у меня )) А так согласен - вещь полезная, но нужно найти время и желание чтобы взяться за паяльник.

Dmytro83 26.03.2018 00:27

Re: Гудит муфта ПП.
 
[quote=Okuma;466609]У меня гудит прилично, особенно если заглушить двигатель. Звук специфический, как от трансформатора. [/quote]
Добрый день всем! сегодня установил индикатор ПП в гараже у olegoo (был рад знакомству, спокойный и веселый человек, была отснята видеоинструкция по установке индикатора, позже будет на форуме), при проверке работы индикатора; -подключили
-ключ в замок
-зажигание
-загорается приборная панель (не заводим двиг)
-нажимаем кнопку блокировки ПП и СЛЫШЕН звук-писк!
До установки индикатора при включенном зажигании нажимал я кнопку блокировки ПП или нет - не помню... Принудительную блокировку испытывал в снегу и в песке, но писка не слышал, но тогда ведь я ехал, шум двигателя мог просто глушить этот писк. Машина 2012года, Черкассы, 2,0, автомат.
Парни, у кого Черкассы и кто не нажимал кнопку ПП при включенном зажигании, проверьте - отпишитесь. Всем спасибо! Всем успехов всегда!

sergio1965 29.07.2018 21:47

Re: Гудит муфта ПП.
 
Сьогодні увімкнув запалення і натиснув на кнопку 4WD - теж пищить. Завів - теж пищить. 2008 рік, рестайлінг, "волинець", МКП.

avtomaster 29.07.2018 22:16

Re: Гудит муфта ПП.
 
Цікаво інше. Є така тема, про тички на 2000об. Не в двигуні справа, бо таке є і на дизелі і на бензині. І на обох форумах теми є - а проблема не вирішена. Пишуть: "У багатьох таке, забий і катайся". От я подумав, а не може цей толчок при розгоні бути моментом підключення муфти ПП?

sergio1965 30.07.2018 09:39

Re: Гудит муфта ПП.
 
[QUOTE=avtomaster;476501]Цікаво інше. Є така тема, про тички на 2000об. Не в двигуні справа, бо таке є і на дизелі і на бензині. І на обох форумах теми є - а проблема не вирішена. Пишуть: "У багатьох таке, забий і катайся". От я подумав, а не може цей толчок при розгоні бути моментом підключення муфти ПП?[/QUOTE]

Я думаю що може і перевірити не складно - вийняти запобіжник 4wd в салоні автомобіля і спостерігати за результатом. А ось причина писку ??? Можливо, це результат якогось механічного деренчання ?

Aviator 30.07.2018 10:04

Re: Гудит муфта ПП.
 
Все известно. Если цикличный писк, то это пищит сальник (!!!) подшипника ПП. Смазка его даёт временный эффект. Замена сальника - тут нужно подбирать производителя.

ApTeM 30.07.2018 13:11

Re: Гудит муфта ПП.
 
[quote=sergio1965;476508]А ось причина писку ??? Можливо, це результат якогось механічного деренчання ?[/quote]
Ну тут смотря какой писк. Не так давно с одноклубником тоже этот вопрос проверяли. При принудительном подключении пп слышен легкий писк. Это, как я понял, нормально. Обычный звук электромагнитной муфты. Например, если послушаете как работает электрический ниссан лиф - у него тоже есть легкий писк от электродвигателей.

Aviator 30.07.2018 14:02

Re: Гудит муфта ПП.
 
[QUOTE=ApTeM;476522]Ну тут смотря какой писк. Не так давно с одноклубником тоже этот вопрос проверяли. При принудительном подключении пп слышен легкий писк. Это, как я понял, нормально. Обычный звук электромагнитной муфты. Например, если послушаете как работает электрический ниссан лиф - у него тоже есть легкий писк от электродвигателей.[/QUOTE]
Имеется в виду не "электрический" звук, а именно писк, цикличный. Я сначала думал, что в колесе заднем левом что то подтирает. Ан нет! Подшипник почти новый, да и сальник тоже. Вопрос в том, что он (сальник) этого производителя, что у меня, чуть туже стоит. Вот и начинает пи...!
Что за производитель не знаю, но с Кириллом на эту тему уже говорили.

sergio1965 30.07.2018 21:32

Re: Гудит муфта ПП.
 
[QUOTE=Aviator;476512]Все известно. Если цикличный писк, то это пищит сальник (!!!) подшипника ПП. Смазка его даёт временный эффект. Замена сальника - тут нужно подбирать производителя.[/QUOTE]

Писк не циклічний, а рівномірний. Манжета не може бути причиною, бо автомобіль при цьому не рухається - двигун не заведений, просто увімкнене запалювання і натиснута кнопка 4WD.

Toljanos 30.07.2018 21:41

Відповідь: Re: Гудит муфта ПП.
 
[QUOTE=sergio1965;476540]Писк не циклічний, а рівномірний. Манжета не може бути причиною, бо автомобіль при цьому не рухається - двигун не заведений, просто увімкнене запалювання і натиснута кнопка 4WD.[/QUOTE]Все нормально.так і має бути. Гудить електромагніт

Надіслано від мого MI 6, використовуючи Tapatalk

avtomaster 04.08.2018 23:34

Re: Відповідь: Re: Гудит муфта ПП.
 
Витягнув запобіжник ПП. Ривки на 2000 об. пропали. Поставив - з'явились. Що далі робити і чим це грозить для муфти?

sergio1965 05.08.2018 09:38

Re: Відповідь: Re: Гудит муфта ПП.
 
[QUOTE=avtomaster;476677]Витягнув запобіжник ПП. Ривки на 2000 об. пропали. Поставив - з'явились. Що далі робити і чим це грозить для муфти?[/QUOTE]
Саме просте ви зробили, наступним і більш складнішим може бути встановлення кнопки вимикання ПП, щоб вмикати тільки при гострій необхідності. Але все це тільки боротьба з наслідками, а як побороти причину цих смикань, в цьому, можливо, допоможуть більш обізнані колеги по форуму. На мою думку, це або блок керування ПП так різко вмикає муфту (подає занадто сильний сигнал), або в муфті кільця притискаються занадто різко. :confused: Тепер слово за "гуру ПП".

Poshtarik 05.08.2018 12:36

Re: Відповідь: Re: Гудит муфта ПП.
 
[QUOTE=avtomaster;476677]Витягнув запобіжник ПП. Ривки на 2000 об. пропали. Поставив - з'явились. Що далі робити і чим це грозить для муфти?[/QUOTE]
Шукай тут на форумі звіти про перебірку муфти власними руками. Думаю зі своїм колегою майстром осилиш.

avtomaster 05.08.2018 14:14

Re: Відповідь: Re: Гудит муфта ПП.
 
[quote=Poshtarik;476691][/quote] Колега, якому я колись допомагав перебирати цю муфту (точно не пам'ятаю, але тищ 60 тому точно, а скоріше - до 100) уже за 1000 км від мене. Сам не осилю. Поруч таких майстрів немає(( Варіанти бачу такі поки:
- залишаєм так як є, а там будь, що буде,
- знімаю і пересилаю у фірму, яка перебирає муфти (може хто дасть контакти нормальних, хоч знати яка ціна...).

sergio1965 05.08.2018 20:34

Re: Відповідь: Re: Гудит муфта ПП.
 
[QUOTE=avtomaster;476695]Колега, якому я колись допомагав перебирати цю муфту (точно не пам'ятаю, але тищ 60 тому точно, а скоріше - до 100) уже за 1000 км від мене. Сам не осилю. Поруч таких майстрів немає(( Варіанти бачу такі поки:
- залишаєм так як є, а там будь, що буде,
- знімаю і пересилаю у фірму, яка перебирає муфти (може хто дасть контакти нормальних, хоч знати яка ціна...).[/QUOTE]

Здається, ось ця людина має якийсь стосунок до муфт ПП - Whiplash7771.

avtomaster 05.08.2018 22:03

Re: Відповідь: Re: Гудит муфта ПП.
 
[QUOTE=sergio1965;476706]Здається, ось ця людина має якийсь стосунок до муфт ПП - Whiplash7771.[/QUOTE]
Дякую, попробую зв'язатись. Але людина останній раз була на форумі 2 роки тому...

UPD: цікавий пост від GROOVER на рос. форумі:
Форумчане. Если у вас появились толчки разбирайте муфту и меняйте масло в ней. А заодно и сальник выходного вала. Банальная нехватка масла приводит к тому, что фрикционы просто не могут нормально сцепиться/расцепиться. Масло выходит через сальник выходного вала, который соединяется с редуктором. Именно по этой причине на вас и выливается эта самая эмульсия при снятии муфты с машины.

avtomaster 13.08.2018 00:14

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Гудит муфта ПП.
 
Зв"язався з цим майстром. Зрозумів, що навіть заміна масла у них - це розборка муфти, бо мало що... І середній ремонт/обслуговування 3000-3500 грн. Це, якщо розколоти, замінити масло, виставити зазори... Сиджу, думаю...

sergio1965 14.08.2018 20:47

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Гудит муфта ПП.
 
[QUOTE=avtomaster;476926]Зв"язався з цим майстром. Зрозумів, що навіть заміна масла у них - це розборка муфти, бо мало що... І середній ремонт/обслуговування 3000-3500 грн. Це, якщо розколоти, замінити масло, виставити зазори... Сиджу, думаю...[/QUOTE]

Сума не маленька, та думаю, можна і самому, тим більше, що автомобіль без карданного валу та муфти зможе їздити. Якщо не вийде, то звертатися до професіоналів та платити гроші.

avtomaster 14.08.2018 20:52

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Гудит муфта ПП.
 
[QUOTE=sergio1965;476982]Сума не маленька, та думаю, можна і самому, тим більше, що автомобіль без карданного валу та муфти зможе їздити. Якщо не вийде, то звертатися до професіоналів та платити гроші.[/QUOTE]

Погоджуюсь. Сума не маленька для "вимушеного переселенця". Думаю, що робити... Муфта 39200. Пробувати знайти сальник і маселко залити. А якщо не зміниться - до профі...

sergio1965 15.08.2018 09:35

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Гудит муфта ПП.
 
[QUOTE=avtomaster;476983]Погоджуюсь. Сума не маленька для "вимушеного переселенця". Думаю, що робити... Муфта 39200. Пробувати знайти сальник і маселко залити. А якщо не зміниться - до профі...[/QUOTE]

Перед заміною мастила спробувати добре промити внутрішню конструкцію гасом (уайт-спіритом) та перевірити щоб механізм не торкався електро-обмотки. А далі - як повезе...

avtomaster 17.08.2018 14:08

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Гудит муфта ПП.
 
А як вам такий варіант? Фото не моє, єслі шо))) Напевно, також може муфта загудіти після такого...

[IMG]http://cn15.nevsedoma.com.ua/photo/14/1437/350_files/car_service_16.jpg[/IMG]

Astute 17.08.2018 15:38

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Гудит муфта ПП.
 
[QUOTE=avtomaster;476926]Зв"язався з цим майстром. Зрозумів, що навіть заміна масла у них - це розборка муфти, бо мало що... І середній ремонт/обслуговування 3000-3500 грн. Це, якщо розколоти, замінити масло, виставити зазори... Сиджу, думаю...[/QUOTE]

В ютуб є відео з ремонту цієї муфти. там немає нічого складного. головне мати мастило спеціальне. але на відео майстер все розповідає.

Doutor 18.08.2018 23:49

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Гудит муфта ПП.
 
[QUOTE=avtomaster;477033]А як вам такий варіант? Фото не моє, єслі шо))) Напевно, також може муфта загудіти після такого...[/QUOTE]

Хтось вирішив суворо зекономити на еластичній муфті?
А чому б ні? Напевно, після такої реабілітації кардана, важко зробити його балансування, якщо воно там взагалі робилося. Могло добряче дістатися підшипнику муфти від такого розколбасу, та й ще й без гумового буферу.


Текущее время: 12:10. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 5.50482 секунды с 9 запросами