Вернуться   TUCSON Club UA > Купипродайка > Продам, Подарю (*) > Коммерческая продажа (*)

Важная информация

Рекламные ссылки:

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 06.09.2016, 22:14   #46
sergio1965
Старожил
 
Аватар для sergio1965
 
Регистрация: 13.03.2016
Адрес: Хмельницкий
Возраст: 59
Авто: Nissan X-Trail/Rogue
Сообщений: 915
Сказал(а) спасибо: 26
Поблагодарили 252 раз(а) в 197 сообщениях
По умолчанию Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Цитата:
Сообщение от Gonzo Посмотреть сообщение
звісно що прозоре - ви ж їздите на газі! (у ньому не має стільки продуктів згоряння (золи) як в бензині чи дизпаливі)

звісно що не на користь, я ж даю товар для форумчан зі знижкою, й різниця більша ніж 150 грн. бо моя вартість на сьогодні 411 грн (тобто різниця 289грн)

але як сказав VIC -
1. Якраз я їжджу не на "малозольному" мастилі, а доливаю на 10000 км близько 1 л. Так що продукти згоряння цього 1 л десь мають таки осаджуватися - не всі ж вони видаляються разом з відпрацьованими газами...
2. Не все те, що дорожче - краще. Головне, щоб те, що дешевше, було не гірше.
3. Завтра проконсультуюсь з давнім знайомим, який має великий досвід використання польських мастил, в т.ч. і моторних.
sergio1965 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.09.2016, 09:24   #47
Gonzo
Старожил
 
Аватар для Gonzo
 
Регистрация: 04.08.2010
Адрес: м.Львів-м.Новояворівськ
Возраст: 42
Авто: Tucson 2.0 4WD МТblue ГБО
Сообщений: 519
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 169 раз(а) в 98 сообщениях
По умолчанию Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Рекламные ссылки:
Цитата:
Допис від sergio1965 [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
Цитата:
1. Якраз я їжджу не на "малозольному" мастилі,
Прошу пояснити як визначається на вашу думку "малозольне" мастило? хочу зрозуміти чи я і Ви говоримо про одне і те ж чи про різне.
бо я не знайшов документів з цифрами які б показували цей параметр, його (параметру в свідоцтві якості) правда немає й у моєму товарі - мало б бути щось таке
Foto
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
(але вже запитую у виробника)
о поки дописав вже відповіли - "Wg Warunkow Technicznych: Popioł siarczanowy, max. 1,5 % (met. PN-EN ISO 3987)"

І я ні в якому разі не переконую обирати той продукт, яким торгую я - я тут не для цього (на форумі не перший рік, а брати масло дехто з форумчан почав брати лише цього року)
я лише надаю інформацію якою володію сам, щоб інші не вводили себе в оману хибними стереотипами - як це було тут на форумі з думкою про антифризи (можете пошукати- правда це було вже давно, коли форум був ще на іншому домені, частина інформації наче лишилась там)

Тому питайте як своїх так і нас - для цього й існують форуми, зокрема наш.
Що знаємо - розкажемо чим зможемо - допоможемо

Последний раз редактировалось Gonzo; 07.09.2016 в 10:42.
Gonzo вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.09.2016, 21:58   #48
sergio1965
Старожил
 
Аватар для sergio1965
 
Регистрация: 13.03.2016
Адрес: Хмельницкий
Возраст: 59
Авто: Nissan X-Trail/Rogue
Сообщений: 915
Сказал(а) спасибо: 26
Поблагодарили 252 раз(а) в 197 сообщениях
По умолчанию Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Ось інформація з сайту [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ] "Благодаря отлично подобранным составляющим с низким содержанием пепла, обеспечивает..." Крім того, просив би вас, якщо вам не складно, взнати у виробника цього "газового" мастила його європейську класифікацію по АСЕА. Якщо там буде буква "С", то це остаточно вкаже на його "малозольність".
sergio1965 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.09.2016, 16:41   #49
Gonzo
Старожил
 
Аватар для Gonzo
 
Регистрация: 04.08.2010
Адрес: м.Львів-м.Новояворівськ
Возраст: 42
Авто: Tucson 2.0 4WD МТblue ГБО
Сообщений: 519
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 169 раз(а) в 98 сообщениях
По умолчанию Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Інформацію взнавав, відповідь наступна -"Ten olej nie jest klasyfikowany wg ACEA" (Дане масло не було класифіковане згідно АСЕА) Тобто вони не подавали його для цієї класифікації, або ще не мають даних,
але володіючи інформацією з інтернету - "LOW SAPS - Масла с низким содержанием золы позволяют снизить содержание золы в отработавших газах и, таким образом, увеличить срок службы сажевого фильтра .
Содержание золы варьируется от 1,6 % для существующих масел до 0,8 % для этих новых масел."
і відповідь виробника - ""Wg Warunkow Technicznych: Popioł siarczanowy, max. 1,5 % (met. PN-EN ISO 3987)"
висновки можемо зробити самі.
Gonzo вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Рекламные ссылки:
Старый 09.09.2016, 23:22   #50
sergio1965
Старожил
 
Аватар для sergio1965
 
Регистрация: 13.03.2016
Адрес: Хмельницкий
Возраст: 59
Авто: Nissan X-Trail/Rogue
Сообщений: 915
Сказал(а) спасибо: 26
Поблагодарили 252 раз(а) в 197 сообщениях
По умолчанию Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Щось забув, що мастило для нашого двигуна не має рекомендацій/вимог по європейському стандарту АСЕА...
sergio1965 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.09.2016, 09:50   #51
autos
Старейшина
0052
 
Регистрация: 07.09.2008
Адрес: Днепропетровск
Возраст: 53
Авто: 2.0 4wd бензинка
Сообщений: 1,102
Сказал(а) спасибо: 191
Поблагодарили 690 раз(а) в 237 сообщениях
По умолчанию Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Масло тосол и промывка для бензинки сколько денег? Спасибо.
autos вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.09.2016, 10:39   #52
Gonzo
Старожил
 
Аватар для Gonzo
 
Регистрация: 04.08.2010
Адрес: м.Львів-м.Новояворівськ
Возраст: 42
Авто: Tucson 2.0 4WD МТblue ГБО
Сообщений: 519
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 169 раз(а) в 98 сообщениях
По умолчанию Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

вартість
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]


опис
Platinum MaxExpert XD 5W-30 http://loko.com.ua/index.php?route=product/product&path=61_81&product_id=118&limit=20
PLATINUM CLASSIC SYNTHETIC 5W-40 http://loko.com.ua/index.php?route=product/product&path=61_81&product_id=111&limit=20
Petrygo Plus G12+ http://loko.com.ua/index.php?route=product/product&path=61_83&product_id=200

Належимо до тих хто вважає промивку недоцільною при переході між маслами - відповідно не торгуємо таким видом масла.
Gonzo вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.09.2016, 23:00   #53
sergio1965
Старожил
 
Аватар для sergio1965
 
Регистрация: 13.03.2016
Адрес: Хмельницкий
Возраст: 59
Авто: Nissan X-Trail/Rogue
Сообщений: 915
Сказал(а) спасибо: 26
Поблагодарили 252 раз(а) в 197 сообщениях
По умолчанию Re: Відповідь: Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Цитата:
Сообщение от Gonzo Посмотреть сообщение
Доброго дня
з кінця 2006 р на авто Opel Astra (придбав при пробізі 155 тис продав через 2.5року при 240тис - й далі їздила на Орлені ще 1.5року так як купив співпрацівник.
Далі придбав Туксон з пробігом в 20тис. від того часу на Орлені (спочатку 5w30, а від моменту встановлення газової установки на 5W40 для газу), зараз пробіг без трьох тисяч 200. (з них 40 на газі)
період заміни масла в проміжку від 10 до 15 тис (завжди десь в межах 12-14), двигун не вскривався, масла можна сказати не бере (бо при таких інтервалах доливаю в межах одної літри масла)
Для правдивості слів можемо обмінятися автомобілями ), розкажете потім

p.s.Стиль їзди у мене спокійний (але в спину не сигналять )
Для чого було переходити з мастила PLATINUM MAXENERGY EURO4 5W-30, що має допуск АСЕА С3 (найперша європейська ознака "малозольності", тобто, призначеності для палива СПБТ), на PLATINUM CLASSIC GAS SYNTHETIC 5W-40, де призначеність для палива СПБТ тільки написана на етикетці каністри "GAS", але не визнана європейським АСЕА ? Мені здається, що визнаний європейським фахівцями клас АСЕА С3 значно переконливіше просто надпису виробника в анотації "...с низким содержанием пепла, ..." Можливо, вас спонукав до переходу саме SAE 5W-40 замість 5W-30 ? Чи ви консультувалися стосовно цього напряму з виробником ?
sergio1965 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 12.09.2016, 11:52   #54
Gonzo
Старожил
 
Аватар для Gonzo
 
Регистрация: 04.08.2010
Адрес: м.Львів-м.Новояворівськ
Возраст: 42
Авто: Tucson 2.0 4WD МТblue ГБО
Сообщений: 519
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 169 раз(а) в 98 сообщениях
По умолчанию Відповідь: Re: Відповідь: Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Перейшов, бо після встановленні ГБО виник інший фактор на який почав опиратися - можливість залягання кілець при роботі на газі.
Про це писав тут - [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
Бо лаки знижують пружність кілець, а зола (яка й сама виступає як додатковий ступінь змазування) в хорошому маслі повинна просто перебувати в підвішеному стані й виводитись при заміні масла. От коли у вас збільшене вигорання тоді це вже проблема для каталізатора, який якраз ця зола і може закупорити.
А різниця між 5W30 та 5W40 настільки мала що думаю ніхто з нас цього не замітить візуально ( фінансова ж складова може відрізнятися суттєво бо в епіцентрі вартість така -https://27.ua/shop/motorne-mastilo-orlen-platinum-max-energy-euro4-5w-30-4-l.html
це при тому що виробник декларував що знімає його з виробництва коли випустив лінійку Max Expert, але для компанії WOG, яка поставила цю продукцію в Епіцентри я бачу вони ще надали партію цього масла)
Щодо консультацій з виробником, то не стільки консультувався як просто запитував чи справді в газовому є інший пакет присадок ніж в звичайному 5W40?
Відповідь була - так (тобто фактичний такий же, лише з додатковими присадками для розчинення лаку)
Не довіряти їм не маю причин, так як спілкуюсь з ними не лише електронною поштою, а й знаю багатьох особисто. (ну хіба що вони нариваються на польсько-український конфлікт )
Gonzo вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 12.09.2016, 13:24   #55
melolegek
Постоялец
 
Аватар для melolegek
 
Регистрация: 08.01.2013
Адрес: Украина, Киев
Авто: 2006 TUCSON 2.0 АТ 4WD
Сообщений: 177
Сказал(а) спасибо: 8
Поблагодарили 59 раз(а) в 41 сообщениях
По умолчанию Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Який порадите концентрат охолоджувальної рідини.
Чи можна придбати 5л, яка їх вартість?
melolegek вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 12.09.2016, 19:57   #56
sergio1965
Старожил
 
Аватар для sergio1965
 
Регистрация: 13.03.2016
Адрес: Хмельницкий
Возраст: 59
Авто: Nissan X-Trail/Rogue
Сообщений: 915
Сказал(а) спасибо: 26
Поблагодарили 252 раз(а) в 197 сообщениях
По умолчанию Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Добре, ваш досвід мене переконав - буду замовляти через вас це "газове" мастило, повідомте, будь ласка (можна на e-mail: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]) ваші реквізити для переказу коштів і всі нюанси пересилання. Буду вдячний.
sergio1965 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 13.09.2016, 10:18   #57
Gonzo
Старожил
 
Аватар для Gonzo
 
Регистрация: 04.08.2010
Адрес: м.Львів-м.Новояворівськ
Возраст: 42
Авто: Tucson 2.0 4WD МТblue ГБО
Сообщений: 519
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 169 раз(а) в 98 сообщениях
По умолчанию Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

від себе рекомендую цей - [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
але це готова рідина!! - від ціни на сайті -20% (263грн/5л)

бо концентрат у мене класу G11, якщо ж цікавить лише концентрат то можна звернути увагу на всім відомий HEPU

Цитата:
Сообщение от sergio1965 Посмотреть сообщение
Добре...
)) повторюю, я не намагаюся тут займатися лише продажею, просто якщо моя інформація і тести з власним авто збігаються з потребами й очікуваннями інших форумчан, притому ще й трішки економніше - тоді чому ні.
от наприклад [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ] перехід на моє масло нічого не змінив, ба навіть наче більше з'їло, в інших як і в мене наче все добре (дехто брав вже третій раз)
Нагадаю- особисто я в межах 15 тис доливаю 1л +\- (тобто цієї каністри 4.5 л мені вистачає з головою (пробіг у мене вже 200тис)
Тому консультуйтесь як то кажуть зі знайомими, думайте, вирішуйте.
Реквізити свої скину Вам на всяк випадок на електронку.
Gonzo вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.12.2016, 19:24   #58
pooh-80
Постоялец
 
Регистрация: 26.06.2015
Адрес: Энергодар
Авто: TUCSON 2.0i 4WD 2008
Сообщений: 188
Сказал(а) спасибо: 29
Поблагодарили 61 раз(а) в 23 сообщениях
По умолчанию Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Здравствуйте. Хочу купить канистру масла для газифицированного Tucson. Есть в наличии? Фильтр масляный есть в продаже?
pooh-80 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.12.2016, 20:33   #59
Gonzo
Старожил
 
Аватар для Gonzo
 
Регистрация: 04.08.2010
Адрес: м.Львів-м.Новояворівськ
Возраст: 42
Авто: Tucson 2.0 4WD МТblue ГБО
Сообщений: 519
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 169 раз(а) в 98 сообщениях
По умолчанию Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Доброго вечора
Так, є - 396 грн
Фільтрами не займаємось
__________________
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
Gonzo вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.12.2016, 20:34   #60
pooh-80
Постоялец
 
Регистрация: 26.06.2015
Адрес: Энергодар
Авто: TUCSON 2.0i 4WD 2008
Сообщений: 188
Сказал(а) спасибо: 29
Поблагодарили 61 раз(а) в 23 сообщениях
По умолчанию Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Platinum Classic Gas Synthetic 5W-40 4.5л - это, я правильно понял? Куда деньги скидывать?
pooh-80 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Давление масла. Sasha Дизельный двигатель (CRDI) 52 26.06.2017 21:09

Рекламные ссылки:


Текущее время: 05:30. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!
Время генерации страницы 0.81174 секунды с 12 запросами