Назад   TUCSON Club UA > Юридический > Законодательство/Правила > Нарушаем?

Примітки

Рекламные ссылки:

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 03.06.2015, 09:24   #1
idlviv
Гость
 
Дописи: n/a
Типово Какие документы на прицеп нужны?

Виникло питання стосовно документів. Що треба мати на причіп? Потрібно доручення і страховку?
  Відповісти з цитуванням Вгору Отримане попередження
Старий 03.06.2015, 10:13   #2
Borisich
Старейшина
0049
 
Реєстрація: 15.06.2008
Звідки Ви: Киев
Вік: 48
Авто: TUCSON 2.0 4WD MT+H1 AT
Дописи: 1.545
Сказал(а) спасибо: 101
Поблагодарили 466 раз(а) в 281 сообщениях
Типово Re: Какие документы на прицеп нужны?

Рекламные ссылки:
Должна быть страховка и техпаспорт.
__________________
Не мы такие, жисть такая!!!
Borisich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Пользователь сказал cпасибо:
idlviv (03.06.2015)
Старий 03.06.2015, 13:29   #3
idlviv
Гость
 
Дописи: n/a
Типово Re: Какие документы на прицеп нужны?

Колись був техогляд, я так розумію, що відмінили?
  Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 03.06.2015, 13:35   #4
Dimych
Заслуженный Активист
0044
 
Аватар для Dimych
 
Реєстрація: 05.03.2009
Звідки Ви: Буча
Вік: 50
Авто: Tucson 2.0 2WD AT BU Chip
Дописи: 16.897
Сказал(а) спасибо: 6.786
Поблагодарили 13.746 раз(а) в 5.488 сообщениях
Типово Re: Какие документы на прицеп нужны?

Цитата:
Допис від idlviv Переглянути допис
Колись був техогляд, я так розумію, що відмінили?
Так точно.
__________________
Designed by Moya
Dimych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Пользователь сказал cпасибо:
idlviv (03.06.2015)
Рекламные ссылки:
Старий 04.06.2015, 10:14   #5
RED-LINE
Аксакал
0014
 
Реєстрація: 08.04.2008
Звідки Ви: Київ, Оболонь - Вишгород
Вік: 40
Авто: TUCSON 2.0 4WD МТ ГБО
Дописи: 4.242
Сказал(а) спасибо: 1.385
Поблагодарили 1.292 раз(а) в 561 сообщениях
Типово Відповідь: Какие документы на прицеп нужны?

Справний причеп, вся світло техніка робоча.
по документах потрібно техпаспорт і страховка.
Якщо причеп із накатними гальмами, потрібно мати відкриту категорію ВЕ
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]

Востаннє редагував RED-LINE: 04.06.2015 о 10:55.
RED-LINE зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Пользователь сказал cпасибо:
idlviv (04.06.2015)
Старий 04.06.2015, 12:41   #6
Bovic
Аксакал
0150
 
Аватар для Bovic
 
Реєстрація: 17.07.2009
Звідки Ви: Киев Троещина
Авто: был Tucson
Дописи: 3.216
Сказал(а) спасибо: 544
Поблагодарили 1.518 раз(а) в 691 сообщениях
Типово Re: Какие документы на прицеп нужны?

Цитата:
Допис від Borisich Переглянути допис
Должна быть страховка и техпаспорт.
Страховка нужна и на прицеп или достаточно страховки на машину ?...
Bovic зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 04.06.2015, 13:01   #7
Borisich
Старейшина
0049
 
Реєстрація: 15.06.2008
Звідки Ви: Киев
Вік: 48
Авто: TUCSON 2.0 4WD MT+H1 AT
Дописи: 1.545
Сказал(а) спасибо: 101
Поблагодарили 466 раз(а) в 281 сообщениях
Типово Re: Какие документы на прицеп нужны?

Цитата:
Допис від Bovic Переглянути допис
Страховка нужна и на прицеп или достаточно страховки на машину ?...
Страховка именно на прицеп. Должно быть 2 страховки тягач + прицеп.
__________________
Не мы такие, жисть такая!!!
Borisich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Пользователь сказал cпасибо:
Bovic (04.06.2015)
Старий 04.06.2015, 15:19   #8
idlviv
Гость
 
Дописи: n/a
Типово Re: Какие документы на прицеп нужны?

Я вже взнавав, страховка на причіп потрібна і коштує трохи більше 200 грн на рік.
  Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 04.06.2015, 15:28   #9
RED-LINE
Аксакал
0014
 
Реєстрація: 08.04.2008
Звідки Ви: Київ, Оболонь - Вишгород
Вік: 40
Авто: TUCSON 2.0 4WD МТ ГБО
Дописи: 4.242
Сказал(а) спасибо: 1.385
Поблагодарили 1.292 раз(а) в 561 сообщениях
Типово Відповідь: Какие документы на прицеп нужны?

Кому треба прицеп в оренду, звертайтесь

Востаннє редагував RED-LINE: 04.06.2015 о 15:48.
RED-LINE зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 04.06.2015, 16:45   #10
Bovic
Аксакал
0150
 
Аватар для Bovic
 
Реєстрація: 17.07.2009
Звідки Ви: Киев Троещина
Авто: был Tucson
Дописи: 3.216
Сказал(а) спасибо: 544
Поблагодарили 1.518 раз(а) в 691 сообщениях
Типово Re: Какие документы на прицеп нужны?

Цитата:
Допис від Borisich Переглянути допис
Страховка именно на прицеп. Должно быть 2 страховки тягач + прицеп.
А я все по старинке так и езжу...без страховки ...правда не часто и не далеко...
Bovic зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 05.06.2015, 13:58   #11
veymar
Гость
 
Дописи: n/a
Типово Re: Відповідь: Какие документы на прицеп нужны?

Цитата:
Допис від RED-LINE Переглянути допис
Кому треба прицеп в оренду, звертайтесь
Со страховкой? ;-)
  Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 05.06.2015, 14:01   #12
VIC
Админ
0001
 
Аватар для VIC
 
Реєстрація: 20.01.2008
Звідки Ви: Київ
Вік: 59
Авто: Тойота
Дописи: 27.203
Сказал(а) спасибо: 3.287
Поблагодарили 6.807 раз(а) в 3.906 сообщениях
Типово Re: Відповідь: Какие документы на прицеп нужны?

Цитата:
Допис від veymar Переглянути допис
Со страховкой? ;-)
ясный красный, там страховка по первому типу
__________________
Найрозумніша відповідь на дурне питання - мовчання

* *
VIC зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
ГБО - документы Игорёха ГБО 122 30.07.2020 09:46
Куплю Прицеп Alex76 Куплю, Приму в дар 1 03.07.2014 10:34
Документы на выезд ребенка. EarthKiller Нормативные документы 17 28.08.2013 20:05

Рекламные ссылки:


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 16:05.


vBulletin 3.8.6 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!
Время генерации страницы 0,35730 секунды с 11 запросами