|
|||||||
| Реєстрація | Articles | Все альбомы | ЧаПи | Календар | Новые темы | Пошук | Нинішні дописи | Позначити усі розділи як прочитані |
| Луцк - Участники Перепись населения Волынской ветки |
| Рекламные ссылки: |
![]() |
|
|
Параметри теми | Параметри перегляду |
|
|
#16 |
|
Новичок
Реєстрація: 23.09.2010
Звідки Ви: Луцк
Вік: 49
Авто: TUCSON 2.0 АT 4 WD
Дописи: 17
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
|
Відкликаюсь! На тушкані вже майже 2 роки (2,0, бензин, автомат, повний фарш). Всіх також часто бачу. Часто стою на Перемоги.
|
|
|
|
|
|
#17 |
|
Старейшина
Реєстрація: 21.06.2008
Звідки Ви: Lutsk
Вік: 55
Авто: 2,0CVVT MT 4WD AquaSilver
Дописи: 1.097
Сказал(а) спасибо: 338
Поблагодарили 158 раз(а) в 124 сообщениях
|
Рекламные ссылки:
Давайте но "всі" якось зберемся, а то тільки віртуально "бачимся".
__________________
ГБО: BRC Sequent24 MY11 65л
|
|
|
|
|
|
#18 |
|
Гость
Дописи: n/a
|
+1
взял себе дизель
|
|
|
|
#19 |
|
Старейшина
Реєстрація: 21.06.2008
Звідки Ви: Lutsk
Вік: 55
Авто: 2,0CVVT MT 4WD AquaSilver
Дописи: 1.097
Сказал(а) спасибо: 338
Поблагодарили 158 раз(а) в 124 сообщениях
|
Поздравляю с удачной покупкой!
![]() Как насчёт - "необмытый товар гарантии не подлежит", предлагаю устроить клубную встречу Луцкой ветки...
__________________
ГБО: BRC Sequent24 MY11 65л
|
|
|
|
| Рекламные ссылки: |
|
|
#20 |
|
Гость
Дописи: n/a
|
Всім вітання! TUCSON кольору AQUA-SILVER, з хромованими порогами та захистом від "кенгуру". Зустрічається в районі "ТАМ-ТАМ"-а.
|
|
|
|
#21 |
|
Старейшина
Реєстрація: 21.06.2008
Звідки Ви: Lutsk
Вік: 55
Авто: 2,0CVVT MT 4WD AquaSilver
Дописи: 1.097
Сказал(а) спасибо: 338
Поблагодарили 158 раз(а) в 124 сообщениях
|
Вітаю!
Нарешті Луцька фракція почала збільшуватись.
__________________
ГБО: BRC Sequent24 MY11 65л
|
|
|
|
|
|
#22 |
|
Гость
Дописи: n/a
|
я за ! может в конце месяца или на новогодних выходных . мотаюсь по украине - робота
|
|
|
|
#23 |
|
Новичок
Реєстрація: 23.09.2010
Звідки Ви: Луцк
Вік: 49
Авто: TUCSON 2.0 АT 4 WD
Дописи: 17
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
|
Дійсно, давайте всі зустрінемось, наприклад на стоянці біля парку (в"їзд до зоопарку). Там і познайомимося! Але бажано зустріч призначати у суботу
|
|
|
|
|
|
#24 |
|
Новичок
Реєстрація: 23.09.2010
Звідки Ви: Луцк
Вік: 49
Авто: TUCSON 2.0 АT 4 WD
Дописи: 17
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
|
Наскільки бачу, нікому не цікаво??? А в Луцьку таких машин багато!? Тільки такого кольору як в мене нарахував 5 шт. (при цьому один на Конякіна, 33, інший біля ВДУ, а я білґ Проміня). Люди, треба всім зібратись. Мій номер 067 332 02 83 |
|
|
|
|
|
#25 |
|
Старейшина
Реєстрація: 21.06.2008
Звідки Ви: Lutsk
Вік: 55
Авто: 2,0CVVT MT 4WD AquaSilver
Дописи: 1.097
Сказал(а) спасибо: 338
Поблагодарили 158 раз(а) в 124 сообщениях
|
В пятницю буду в Луцьку,на суботу можно планувати зустріч.
__________________
ГБО: BRC Sequent24 MY11 65л
|
|
|
|
|
|
#26 |
|
Гость
Дописи: n/a
|
я за
субота (90/%- за) могу уехать в командировку -10%
|
|
|
|
#27 |
|
Гость
Дописи: n/a
|
я за
субота (90/%- за) могу уехать в командировку -10%буду точно знать в пятницу влюбом случае вечером подтянусь |
|
|
|
#28 |
|
Новичок
Реєстрація: 23.09.2010
Звідки Ви: Луцк
Вік: 49
Авто: TUCSON 2.0 АT 4 WD
Дописи: 17
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
|
Номер телефону вказав - дзвоніть, домовимся
|
|
|
|
|
|
#29 |
|
Новичок
Реєстрація: 13.01.2011
Звідки Ви: Луцк
Вік: 55
Авто: Tucson 2,0i 5MT 4WD
Дописи: 7
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
|
я також думаю що треба всім зібратись ато тількі в онлайні переписуємось, а так ніколи не бачілись в суботу булоб класно але треба уточнити час і мічце!!!!!!
|
|
|
|
|
|
#30 |
|
Новичок
Реєстрація: 23.09.2010
Звідки Ви: Луцк
Вік: 49
Авто: TUCSON 2.0 АT 4 WD
Дописи: 17
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
|
На мою думку, кращого місця, ніж стоянка біля в"їзду в зоопарк (з паркової, вниз від 4 школи) немає. З маршрутками розберемся. Так як народ відкликається
, я думаю, ми багато місця не займемо. Всіх буду чекати у суботу на стоянці о 12.00.
|
|
|
|
![]() |
| Параметри теми | |
| Параметри перегляду | |
|
|
Схожі теми
|
||||
| Тема | Автор | Розділ | Відповідей | Останній допис |
| Сумы Сумчане отзовитесь!!! | berimor | Сумы | 40 | 11.01.2021 11:50 |
| Черновцы Кто из черновцов отзовитесь!!!! | Andrew_cv | Черновцы | 40 | 18.08.2019 18:16 |
| Киев Грибники отзовитесь. | KROT&FART | Киев - Беседка | 31 | 09.09.2012 18:41 |
| Рекламные ссылки: |