Назад   TUCSON Club UA > TUCSON Club UA - география > Львов > Львов - Встречи

Примітки

Рекламные ссылки:

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 14.08.2014, 12:12   #1
kym
Активист
0161
 
Аватар для kym
 
Реєстрація: 16.10.2007
Звідки Ви: Киев
Вік: 66
Авто: Mercedes Benz CDI
Дописи: 7.117
Сказал(а) спасибо: 1.493
Поблагодарили 1.597 раз(а) в 1.006 сообщениях
Типово Збираюся на свята до Львова

Пафистивалим?

Телефон через личку или в Списке клуба есть
__________________
Ничто так не укорачивает жизнь, как ожидание первой рюмки....
kym зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 18.08.2014, 11:53   #2
kym
Активист
0161
 
Аватар для kym
 
Реєстрація: 16.10.2007
Звідки Ви: Киев
Вік: 66
Авто: Mercedes Benz CDI
Дописи: 7.117
Сказал(а) спасибо: 1.493
Поблагодарили 1.597 раз(а) в 1.006 сообщениях
Типово Re: Збираюся на свята до Львова

Рекламные ссылки:
так, брати
"хотєль" замовлений, буду у Рейкарці біля Оперного на Друкарській
програми відпочинку нема, просто приїджаю з дружиною
субота-неділя-понеділок пів дня

ага, ще маю намір знайти запропроновані у суміжній темі магазини відносно купівлі бойлера
але на те вистачить кілька годин у суботу
решта - вільний політ
__________________
Ничто так не укорачивает жизнь, как ожидание первой рюмки....
kym зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 23.08.2014, 17:01   #3
kym
Активист
0161
 
Аватар для kym
 
Реєстрація: 16.10.2007
Звідки Ви: Киев
Вік: 66
Авто: Mercedes Benz CDI
Дописи: 7.117
Сказал(а) спасибо: 1.493
Поблагодарили 1.597 раз(а) в 1.006 сообщениях
Типово Re: Збираюся на свята до Львова

Львів'яни!
де ви поховалися?
050 311 8455
Юрій
__________________
Ничто так не укорачивает жизнь, как ожидание первой рюмки....
kym зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 27.08.2014, 10:37   #4
Melusyna
Новичок
 
Реєстрація: 05.02.2014
Звідки Ви: Lviv
Авто: TUCSON 2.0 4WD
Дописи: 15
Сказал(а) спасибо: 4
Поблагодарили 3 раз(а) в 3 сообщениях
Типово Re: Збираюся на свята до Львова

ай, як шкода, що я так пізно побачила цю тему)
але якщо Рейкарц - тоді ФАФА у відповідь
проходили там з друзями і розглядали ваш кольоровий тушкан, ще сперечалися на тему, яку функцію виконує та цікава наклейка на задньому склі - розширює кут огляду?
Melusyna зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Рекламные ссылки:
Старий 27.08.2014, 10:44   #5
VIC
Админ
0001
 
Аватар для VIC
 
Реєстрація: 20.01.2008
Звідки Ви: Київ
Вік: 59
Авто: Тойота
Дописи: 27.203
Сказал(а) спасибо: 3.287
Поблагодарили 6.807 раз(а) в 3.906 сообщениях
Типово Re: Збираюся на свята до Львова

Цитата:
Допис від Melusyna Переглянути допис
яку функцію виконує та цікава наклейка на задньому склі - розширює кут огляду?
специальная тема
__________________
Найрозумніша відповідь на дурне питання - мовчання

* *
VIC зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Пользователь сказал cпасибо:
Melusyna (27.08.2014)
Старий 19.09.2014, 16:42   #6
XAH
Новичок
 
Реєстрація: 10.02.2014
Звідки Ви: Донецк
Авто: TUCSON
Дописи: 43
Сказал(а) спасибо: 11
Поблагодарили 9 раз(а) в 4 сообщениях
Типово Re: Збираюся на свята до Львова

Привет всем, ребята! Извиняюсь если не по теме!! Нохотел спросить! Потекла рулевая рейка слева, уровень не ушел, но пыльник чуть в масле, помогите или подскажите к кому обратиться в ремонт? Чтоб сделали? Заранее благодарен!
XAH зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 19.09.2014, 18:03   #7
FLAME007
Старожил
 
Реєстрація: 03.01.2012
Звідки Ви: Украина, Львов
Вік: 46
Авто: TUCSON 2.0 CRDi 4WD AT
Дописи: 776
Сказал(а) спасибо: 149
Поблагодарили 201 раз(а) в 126 сообщениях
Счастье Re: Збираюся на свята до Львова

Цитата:
Допис від XAH Переглянути допис
Привет всем, ребята! Извиняюсь если не по теме!!
Ни то чтобы не по теме, это ветка Львова. Или ты во Львове?
FLAME007 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 19.09.2014, 20:07   #8
XAH
Новичок
 
Реєстрація: 10.02.2014
Звідки Ви: Донецк
Авто: TUCSON
Дописи: 43
Сказал(а) спасибо: 11
Поблагодарили 9 раз(а) в 4 сообщениях
Типово Re: Збираюся на свята до Львова

Цитата:
Допис від FLAME007 Переглянути допис
Ни то чтобы не по теме, это ветка Львова. Или ты во Львове?
Ну да, потому тут и спрашиваю! Мужики надо срочняк! Подскажите пож, где качественно могут отремонтировать рулевую рейку.
!!??
XAH зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 19.09.2014, 20:44   #9
FLAME007
Старожил
 
Реєстрація: 03.01.2012
Звідки Ви: Украина, Львов
Вік: 46
Авто: TUCSON 2.0 CRDi 4WD AT
Дописи: 776
Сказал(а) спасибо: 149
Поблагодарили 201 раз(а) в 126 сообщениях
Счастье Re: Збираюся на свята до Львова

Цитата:
Допис від XAH Переглянути допис
Ну да, потому тут и спрашиваю!
Клубень idlviv делал по такому адресу:
СТО АТЛ
г. Львов ул. Научная, 2-б (032)264-55-55
мастер Назар.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
Перезвони узнай.

Я до него так и не доехал, в состоянии как у тебя эксплуатирую уже 9й месяц, новая рейка дааавно уже есть) Если будут рекоммендовать гаражи возле Аэропорта, то там разводчики! Ездил, видел, непопался)
FLAME007 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Пользователь сказал cпасибо:
XAH (19.09.2014)
Старий 19.09.2014, 20:57   #10
XAH
Новичок
 
Реєстрація: 10.02.2014
Звідки Ви: Донецк
Авто: TUCSON
Дописи: 43
Сказал(а) спасибо: 11
Поблагодарили 9 раз(а) в 4 сообщениях
Типово Re: Збираюся на свята до Львова

Цитата:
Допис від FLAME007 Переглянути допис
Клубень idlviv делал по такому адресу:
СТО АТЛ
г. Львов ул. Научная, 2-б (032)264-55-55
мастер Назар.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
Перезвони узнай.

Я до него так и не доехал, в состоянии как у тебя эксплуатирую уже 9й месяц, новая рейка дааавно уже есть) Если будут рекоммендовать гаражи возле Аэропорта, то там разводчики! Ездил, видел, непопался)
Спасибо большое!
XAH зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Львов ІІ-этап Кубка Львова 2012. s.pal Львов - Новости, события 1 02.03.2012 18:12
Тернополь ІІ-этап Кубка Львова 2012. s.pal Тернополь - Новости, события 0 02.03.2012 17:41

Рекламные ссылки:


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 08:48.


vBulletin 3.8.6 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!
Время генерации страницы 0,53542 секунды с 11 запросами