|
|||||||
| Реєстрація | Articles | Все альбомы | ЧаПи | Календар | Новые темы | Пошук | Нинішні дописи | Позначити усі розділи як прочитані |
| Рекламные ссылки: |
![]() |
|
|
Параметри теми | Параметри перегляду |
|
|
#1 |
|
Старейшина
Реєстрація: 01.02.2008
Звідки Ви: Київ, Позняки
Авто: Hyundai SantaFe 2,2CRDI
Дописи: 1.074
Сказал(а) спасибо: 350
Поблагодарили 348 раз(а) в 117 сообщениях
|
![]() кто первый поймает клубного Тушкана?
__________________
Востаннє редагував VIC: 01.01.2012 о 03:26. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Участник
Реєстрація: 16.10.2011
Звідки Ви: Киев, Позняки
Вік: 42
Авто: Santa Fe 2,2L-D 5AT 4WD
Дописи: 407
Сказал(а) спасибо: 148
Поблагодарили 360 раз(а) в 126 сообщениях
|
Рекламные ссылки:
Аф-аф тушкану 4391 со старой наклейкой сегодня на просп.Бажана
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Гость
Дописи: n/a
|
|
|
|
|
#4 |
|
Участник
Реєстрація: 16.10.2011
Звідки Ви: Киев, Позняки
Вік: 42
Авто: Santa Fe 2,2L-D 5AT 4WD
Дописи: 407
Сказал(а) спасибо: 148
Поблагодарили 360 раз(а) в 126 сообщениях
|
|
|
|
|
| Рекламные ссылки: |
|
|
#5 |
|
Гость
Дописи: n/a
|
А мне кто на соломенке фа-факал?
|
|
|
|
#6 |
|
Гость
Дописи: n/a
|
видел вчера клубня припаркованного у Юности, вроди рядом кто біл, но я фафакать не стал.
+ наконец снабдил клубной наклейкой тов. Тамару и торжественно обфафакал 2.01.12 возле Комода на Левобережной |
|
|
|
#7 |
|
Старейшина
Реєстрація: 09.05.2010
Звідки Ви: Киев, Троещина
Вік: 56
Авто: 2.0i 4WD AT Full EB
Дописи: 1.784
Сказал(а) спасибо: 1.896
Поблагодарили 212 раз(а) в 179 сообщениях
|
Фа-фа VIC'у на перекрёстке у Петровки 2012.01.04!
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Админ
Реєстрація: 20.01.2008
Звідки Ви: Київ
Вік: 59
Авто: Тойота
Дописи: 27.203
Сказал(а) спасибо: 3.287
Поблагодарили 6.807 раз(а) в 3.906 сообщениях
|
__________________
Найрозумніша відповідь на дурне питання - мовчання * *
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Аксакал
Реєстрація: 14.11.2007
Звідки Ви: Київ
Вік: 57
Авто: 2.0i 4WD 5MT AS
Дописи: 3.115
Сказал(а) спасибо: 712
Поблагодарили 575 раз(а) в 345 сообщениях
|
Блим -блим у відповідь чорненькому клубню, який мені пофа-факав 5.01 об 14-22 у місті Любарі(Житомирська облась) було приємно зустріти клубня...як і несподівано
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Гость
Дописи: n/a
|
фафа 1480 на перекрестке Драйзера и Закревского)))))
|
|
|
|
#11 |
|
Гость
Дописи: n/a
|
Фа-фа АА 34 40 НС на територии Фоззи в Вишневом. Получен визуальный ответ
|
|
|
|
#12 |
|
Гость
Дописи: n/a
|
устное ФА_ФА АА7177ЕС припаркованному во вдорах возле Детского мира.
кстати - наклеечка старого формата, повод приехать на встречу - обновить! |
|
|
|
#13 |
|
Админ
Реєстрація: 20.01.2008
Звідки Ви: Київ
Вік: 59
Авто: Тойота
Дописи: 27.203
Сказал(а) спасибо: 3.287
Поблагодарили 6.807 раз(а) в 3.906 сообщениях
|
а кто 5360? видел сегодня на Автозаводской
__________________
Найрозумніша відповідь на дурне питання - мовчання * *
|
|
|
|
|
|
#15 |
|
Новичок
Друзья клуба
Реєстрація: 15.10.2011
Звідки Ви: Киев, Виноградарь
Авто: Ниссан Микра
Дописи: 46
Сказал(а) спасибо: 11
Поблагодарили 28 раз(а) в 10 сообщениях
|
|
|
|
|
![]() |
| Мітки |
| киев, приветствия на дорогах |
| Параметри теми | |
| Параметри перегляду | |
|
|
Схожі теми
|
||||
| Тема | Автор | Розділ | Відповідей | Останній допис |
| Киев Киев, приветствие на дорогах 2015 | Ljubash | Киев - ФАФА Одноклубникам | 174 | 30.12.2015 12:10 |
| Киев Киев, приветствие на дорогах 2013. | Tyrant | Киев - ФАФА Одноклубникам | 734 | 02.01.2014 19:06 |
| Тернополь Приветствия на дорогах! | g4aleks | Тернополь - ФАФА Одноклубникам | 4 | 07.05.2013 19:19 |
| Киев Киев, приветствия на дорогах 2011 | VIC | Киев - ФАФА Одноклубникам | 721 | 31.12.2011 23:52 |
| Киев, приветствия на дорогах 2010 | VIC | Киев - ФАФА Одноклубникам | 619 | 31.12.2010 17:16 |
| Рекламные ссылки: |