|
|||||||
| Реєстрація | Articles | Все альбомы | ЧаПи | Календар | Новые темы | Пошук | Нинішні дописи | Позначити усі розділи як прочитані |
| Рекламные ссылки: |
![]() |
|
|
Параметри теми | Параметри перегляду |
|
|
#1 |
|
Новичок
Реєстрація: 19.09.2015
Звідки Ви: Київ
Авто: TUCSON
Дописи: 18
Сказал(а) спасибо: 5
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
|
В зв'язку з встановленням газового обладнання, з'явився зайвий бензин А-95. Тільки Київ.
Ціна на 2-3 грн. нижче чим на заправці WOG (залежно від кількості) Разова кількість 20 - 60л. Оплата на місці. Є два варіанти заправки: 1. З каністри 20-40л. 2. Заправка безпосередньо на заправці, я оплачую карточкою - з Вас готівка по вказаному вище тарифу. Кого зацікавило пишіть. В місяць можу реалізувати не більше 250л.
__________________
Все так не буде. Буде інакше!
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Старейшина
Реєстрація: 06.08.2013
Звідки Ви: Lwow
Вік: 55
Авто: TUCSON 2,0;2WD;MT
Дописи: 1.430
Сказал(а) спасибо: 1.145
Поблагодарили 301 раз(а) в 107 сообщениях
|
Рекламные ссылки:
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Старожил
Партнер клуба
Реєстрація: 05.11.2015
Звідки Ви: Киев
Вік: 54
Авто: HYUNDAI 1.5 TURBO MT
Дописи: 570
Сказал(а) спасибо: 76
Поблагодарили 140 раз(а) в 95 сообщениях
|
Щасливчик
Территориально в Киеве в каком районе? |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Новичок
Реєстрація: 19.09.2015
Звідки Ви: Київ
Авто: TUCSON
Дописи: 18
Сказал(а) спасибо: 5
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
|
Правий берег. Пр. Перемоги
__________________
Все так не буде. Буде інакше!
|
|
|
|
| Рекламные ссылки: |
|
|
#5 |
|
Новичок
Реєстрація: 19.09.2015
Звідки Ви: Київ
Авто: TUCSON
Дописи: 18
Сказал(а) спасибо: 5
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
|
Невже нікому не цікаво?
![]() ![]()
__________________
Все так не буде. Буде інакше!
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Админ
Реєстрація: 20.01.2008
Звідки Ви: Київ
Вік: 59
Авто: Тойота
Дописи: 27.203
Сказал(а) спасибо: 3.287
Поблагодарили 6.807 раз(а) в 3.906 сообщениях
|
поробуй заинтересовать ценой, просто есть заправки дешевле чем ВОГ-2грн
__________________
Найрозумніша відповідь на дурне питання - мовчання * *
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Активист
Реєстрація: 16.10.2007
Звідки Ви: Киев
Вік: 66
Авто: Mercedes Benz CDI
Дописи: 7.117
Сказал(а) спасибо: 1.493
Поблагодарили 1.597 раз(а) в 1.006 сообщениях
|
__________________
Ничто так не укорачивает жизнь, как ожидание первой рюмки.... |
|
|
|
|
|
#8 |
|
Старожил
Партнер клуба
Реєстрація: 05.11.2015
Звідки Ви: Киев
Вік: 54
Авто: HYUNDAI 1.5 TURBO MT
Дописи: 570
Сказал(а) спасибо: 76
Поблагодарили 140 раз(а) в 95 сообщениях
|
А у меня и на ВОГе скидка 2 грн. на литре
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Новичок
Реєстрація: 19.09.2015
Звідки Ви: Київ
Авто: TUCSON
Дописи: 18
Сказал(а) спасибо: 5
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
|
Для тих, кого дійсно цікавить це питання. Ціна на сьогоднішній день -17грн.
__________________
Все так не буде. Буде інакше!
|
|
|
|
![]() |
| Мітки |
| бензин, заправка |
| Параметри теми | |
| Параметри перегляду | |
|
|
Схожі теми
|
||||
| Тема | Автор | Розділ | Відповідей | Останній допис |
| Бензин vs Форсунки | хирург Тарас | Бензиновые | 4 | 24.05.2012 23:08 |
| Бензин ТНК-пульсар | Kassi | КИЕВ - АЗС | 15 | 04.04.2012 23:53 |
| Про бензин | RED-LINE | Бензиновые | 1 | 21.02.2010 20:48 |
| Рекламные ссылки: |