Вернуться   TUCSON Club UA > Купипродайка > Продам, Подарю (*) > Коммерческая продажа (*)

Важная информация

Рекламные ссылки:

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 08.04.2018, 10:25   #121
sergio1965
Старожил
 
Аватар для sergio1965
 
Регистрация: 13.03.2016
Адрес: Хмельницкий
Возраст: 59
Авто: Nissan X-Trail/Rogue
Сообщений: 915
Сказал(а) спасибо: 26
Поблагодарили 252 раз(а) в 197 сообщениях
По умолчанию Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Цитата:
Сообщение от pooh-80 Посмотреть сообщение
Масло покупал здесь 2 раза. Менял последний раз в декабре 2017 - уровень пока стоит. До этого замена была в декабре 2016. За год накатал около 12000 км при этом остаток масла после замены (~1,3 л) подливал в течении года - как раз хватило.
1,3 л на 12 тис. км це значно менше, ніж у мене, але, думаю, що це теж дещо забагато, навіть для мастила будь-якого виробника, не тільки Orlen. Безумовно, якщо мастило якісне і двигун в справному середньостатистичному стані. Перейшов з Shell Helix HX7 5w-40 (їздив на ньому з самого початку експлуатації авто) тому, що на ньому споживання в середньому було в межах 0,5-0,8 л/10 тис. км в залежності від режимів експлуатації. Хотів спробувати зменшити витрати мастила зміною марки виробника мастила, а вийшло з точністю до навпаки. Повернуся назад до Shell Helix HX7 5w-40 і поспостерігаю за "мастильним апетитом" двигуна.
sergio1965 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.04.2018, 10:33   #122
sergio1965
Старожил
 
Аватар для sergio1965
 
Регистрация: 13.03.2016
Адрес: Хмельницкий
Возраст: 59
Авто: Nissan X-Trail/Rogue
Сообщений: 915
Сказал(а) спасибо: 26
Поблагодарили 252 раз(а) в 197 сообщениях
По умолчанию Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Рекламные ссылки:
Цитата:
Сообщение от koka-ftp Посмотреть сообщение
да там кольца залегли)) иль сальникам клапанов капут))
Сам боюся такого результату, але якби кільця залягли, то відчутно би збільшилися витрати палива та відчутно зменшилися б крутний момент та потужність двигуна, а такого я не помічав. Та й результат заміру компресії говорить про малоймовірність залягання кілець.
Стосовно манжет клапанів, то це лякає дещо менше, бо вартість робіт по заміні значно менша.
В плані "розкоксовка " кілець та заміна манжет клапанів.
sergio1965 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 10.04.2018, 15:13   #123
Gonzo
Старожил
 
Аватар для Gonzo
 
Регистрация: 04.08.2010
Адрес: м.Львів-м.Новояворівськ
Возраст: 42
Авто: Tucson 2.0 4WD МТblue ГБО
Сообщений: 519
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 169 раз(а) в 98 сообщениях
По умолчанию Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
так! щось я запутався
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ] читаю " Перейшов з Shell Helix HX7 5w-40 (їздив на ньому з самого початку експлуатації авто) тому, що на ньому споживання в середньому було в межах 0,5-0,8 л/10 тис. км"
а [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ] інше "3. Не зовсім так. Це мастило двигун почав "споживати" практично зразу і на протязі всього часу їзди на ньому. Хоча до цього використовував напівсинтетичне мастило Shell Helix HX 7 new API SN і його споживання складало 0,5-0,8 л/10 тис. км."

так на якому маслі все таки їздилось перед моїм?, що ж ми тоді підбирали?
та й для мене дивно читати про пробіг 100+ тис км і напівсинтетичне (10W40) масло
__________________
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]

Последний раз редактировалось Gonzo; 10.04.2018 в 15:46.
Gonzo вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.04.2018, 19:55   #124
sergio1965
Старожил
 
Аватар для sergio1965
 
Регистрация: 13.03.2016
Адрес: Хмельницкий
Возраст: 59
Авто: Nissan X-Trail/Rogue
Сообщений: 915
Сказал(а) спасибо: 26
Поблагодарили 252 раз(а) в 197 сообщениях
По умолчанию Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Цитата:
Сообщение от Gonzo Посмотреть сообщение
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
так! щось я запутався
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ] читаю " Перейшов з Shell Helix HX7 5w-40 (їздив на ньому з самого початку експлуатації авто) тому, що на ньому споживання в середньому було в межах 0,5-0,8 л/10 тис. км"
а [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ] інше "3. Не зовсім так. Це мастило двигун почав "споживати" практично зразу і на протязі всього часу їзди на ньому. Хоча до цього використовував напівсинтетичне мастило Shell Helix HX 7 new API SN і його споживання складало 0,5-0,8 л/10 тис. км."

так на якому маслі все таки їздилось перед моїм?, що ж ми тоді підбирали?
та й для мене дивно читати про пробіг 100+ тис км і напівсинтетичне (10W40) масло
До мастила "Orlen" їздив на Shell Helix HX7 5w-40 АРІ, здається, SL (заливали офіціали), потім один раз Shell Helix HX7 5w-40 new API SN, потім "газове" Orlen". Про мастило в'язкістю 10W40 не писав ніде.
sergio1965 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Рекламные ссылки:
Старый 12.04.2018, 12:40   #125
Gonzo
Старожил
 
Аватар для Gonzo
 
Регистрация: 04.08.2010
Адрес: м.Львів-м.Новояворівськ
Возраст: 42
Авто: Tucson 2.0 4WD МТblue ГБО
Сообщений: 519
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 169 раз(а) в 98 сообщениях
По умолчанию Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

в моєму дописі зазначено посилання на твій оригінальний допис )))

p.s. Хоча вирішив постудіювати оригінальний сайт від шелу й зрозумів, що я мало що зрозумів )))))
здається вони самі не зможуть розібратися у своєму асортименті
бо бачу вони на корню ламають загально прийняту практику
__________________
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
Gonzo вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.04.2018, 09:06   #126
Сан Саныч
Пользователь
 
Регистрация: 19.02.2009
Адрес: Украина, Харьков
Возраст: 58
Авто: TUCSON 2,0 мех.
Сообщений: 56
Сказал(а) спасибо: 10
Поблагодарили 14 раз(а) в 9 сообщениях
По умолчанию Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Я до 160000 ездил на шелле 5в40. И масла хватало на 10.000 4 литра. НО! у меня подтекает сальник коленвала... ( уже тыщ 140000)...

В связи с тем, что нет возможности купить проверенное масло шелл перешел на ORLEN уважаемого Gonzo.

Отьездил 10.000 - немного доливал из канистры ( канистра на 4,5 литра) несколько раз... но еще в канистре остаток есть.

Щас буду снова обращаться за маслом ORLEN.

Вроде все норм.
Сан Саныч вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Пользователь сказал cпасибо:
Gonzo (24.04.2018)
Старый 24.04.2018, 09:21   #127
koka-ftp
Аксакал
 
Аватар для koka-ftp
 
Регистрация: 08.09.2014
Адрес: Ирпень
Возраст: 39
Авто: Hyundai Tucson I 2.0 4WD
Сообщений: 3,307
Сказал(а) спасибо: 913
Поблагодарили 1,500 раз(а) в 760 сообщениях
По умолчанию Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Gonzo
Спасибо ещё раз за масло и антифриз
koka-ftp вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Пользователь сказал cпасибо:
Gonzo (24.04.2018)
Старый 25.04.2018, 12:01   #128
Сан Саныч
Пользователь
 
Регистрация: 19.02.2009
Адрес: Украина, Харьков
Возраст: 58
Авто: TUCSON 2,0 мех.
Сообщений: 56
Сказал(а) спасибо: 10
Поблагодарили 14 раз(а) в 9 сообщениях
По умолчанию Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Игорь! Загляни, плз, в личку. И еще продублировал а скайп.

Спасибо!

Пы.сы. Чего то коммуникация пропала.
Сан Саныч вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.04.2018, 12:20   #129
Gonzo
Старожил
 
Аватар для Gonzo
 
Регистрация: 04.08.2010
Адрес: м.Львів-м.Новояворівськ
Возраст: 42
Авто: Tucson 2.0 4WD МТblue ГБО
Сообщений: 519
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 169 раз(а) в 98 сообщениях
По умолчанию Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Відписую якраз ))
__________________
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
Gonzo вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.07.2018, 08:37   #130
Rostyslav
Постоялец
0155
 
Регистрация: 31.03.2010
Адрес: Львів
Возраст: 53
Авто: Tucson 4WD МКП (2007) ГБО
Сообщений: 149
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 14 раз(а) в 6 сообщениях
По умолчанию Відповідь: Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Хочу подякувати Gonzo за антифриз і "газове" масло. До антифризу взагалі жодних застережень, а щодо масла - Gonzo не винен, що я "піддавшись паніці" купив в нього ще й 1 л такого ж масла.
Але до заміни менше 1000 км, а я лише недавно долив залишки з "великої" каністри. Враховуючи те, що "люблю" попросити майстра при заміні пролити трохи нового масла при незакрученому нижньому корку і що додаткове масло брав для "далекої" дороги з автобанами, боксом і перевантаженням Туксона - маслом задоволений.
Чи візьму за місяць ще раз? Якщо Gonzo порадить - так!
Rostyslav вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Пользователь сказал cпасибо:
Gonzo (02.07.2018)
Старый 05.07.2018, 14:52   #131
Gonzo
Старожил
 
Аватар для Gonzo
 
Регистрация: 04.08.2010
Адрес: м.Львів-м.Новояворівськ
Возраст: 42
Авто: Tucson 2.0 4WD МТblue ГБО
Сообщений: 519
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 169 раз(а) в 98 сообщениях
По умолчанию Re: Відповідь: Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Усім привіт
отримав в пп повідомлення від [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]


пп
Привет. Не так давно стал владельцем туксона. Занялся изучением масел. Вот хотел у тебя как у незаинтересованного и знающего человека спросить. Насколько правдива инфа что есть специальные масла для двигателей работающих на гбо? А что по поводу присадок молибдена в маслах: хорошо или плохо это?

Пред владелец лил ликви моли молиген 5-30, но оно не особо дешевое. Думаю перейти на чтот подешевле, а оказалось столько вариантов и каждый хвалит свое..

Можно лить в наш 2.0 бензин/газ 0-30? Если нет, то что предпочтительнее 5-30 или 5-40?

Заранее спасибо)
але подумав що відповідь напишу мабуть тут, так як вона фактично певним чином стосується моїх дописів про суперечку з поляком. Й хоча конкретноЇ відповіді я так і не добився, але для себе певну думку сформував й змінив підхід до того що тепер заливаю у свій (тушкана) двигун, ті хто до мене дзвонив вже знають, для решти напишу бо щось руки не доходили.


Ну і для початку [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ],я мабуть все таки виглядаю зацікавлений виходячи з цієї теми на форумі. Хоча тут Вам видніше.

Щодо інфи по маслах для гбо, то це якраз і причина моїх вияснювань з поляком, після його інформації де виробник казав про згортання цієї лінійки для виробництва (як кажуть от тут душа щирого українця і засумнівалася , як так - стільки машин на такому паливі а вони... ), десь раніше я повідомляв вже це.
Зі слів усіх! виробників це те ж саме масло для легкового транспорту лише з додатками які розчиняють лаки(які утворюються під час згоряння суміші й осідають на кільцях) що можуть викликати залягання кілець і відповідно споживання масла. А от чи насправді є там ці додатки я не знаю, бо як бачите сам засумнівався після інформації сказаної вище, Чи це просто маркетинговий хід, як і з поділом бензин / дизель в маслі для легкового транспорту, щоб заробляти на 20% більше. Постачальник звісно все спростовував, й казав що я не правий, і рішення ще не остаточне ( бо це масло(GAS) виготовляють й надалі, але я нездався і порівняв свідоцтва якості на товар
бензин/дизель/GAS з одної дати виготовлення - і вони ідентичні! (на мою думку присутність додаткових компонентів повинно було б змінити хоч один параметр хоч на якусь соту), я звісно можу й помилятись, адже я не технолог. Просто якщо я правий, то сумно з того що я обманюю і усіх тут і себе (бо ж сам використовував його два роки)

Я не лякаю тут нікого, адже як писав [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ] наш двигун не вимагає екстра допусків, а щодо якості масла цього виробника за стільки років роботи з ним я більш ніж впевнений (якби ж ще б думка про цю присадку не мордувала - я ж не хочу платити за те чого нема/чи не відомо чи є).
Тому для себе я вирішив повернутися до масла яке фактично заливав раніше [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ] (5W30), а вірніше його наступником Max Expert 5W30 про який писав в [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]і, вартість там вказана
Прийняв рішення, що я краще заливатиму масло з Вищими якісними характеристиками і параметрами (індексом, лужним числом, відсотком золи), ніж те в якому я засумнівався
Вважаю що на 100 гривень більше на каністрі (й на 12-15 тис інтервалом заміни я точно не збіднію, але хоч моральне задоволення матиму що лию те за що плачу, інакше б можна було обрати той же самий Classic Synthetic 5W40 без приставки GAS і зекономити ще зо 50 грн



Щодо молібдену то тут мабуть відповідь схожа, а чи не маркетинг тут? (здається б тут масло мало б бути чорне від народження ), потрібно комусь внедритись на виробництводо тих то таке декларує, щоб ми дізнались правду . Мої компаньйони роблять лише змазку з молібденом (3%) от у неї колір таки чорний. Якщо ж воно там є, то думаю що це було б добре (принаймі змазки з ним витримують значно більші навантаження на кульковому стенді, хоч в двигуні й не виконуються такі умови, як на цьому стенді)


по 0W30- особисто я не бачу доцільності лити в наш двигун, по перше навіть в книжці цього не пише, й по друге вартість. Особисто я обрав собі як бачите 5W30 (його ще називають енергозберігаючим/економічним маслом), вартість між 5W40 така ж, просто я опирався на співвідношення цього(індексом, лужним числом, відсотком золи)


Тут головне обирати правдиве масло а не якийсь підвальний варіант, неважливо якого виробника, головне щоб це був виробник який контролює усе виробництво, або хоч відомий блендінг (змішувач).
щоб не були [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ], бо я не можу довіряти тим хто декларує що це німці, а сайт зареєстрований у Польщі, і все свідчить про те що це поляки ADWA (які доречі теж не мають що показати на сайті, жодних даних, жодних фото), і дані сумбурні [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]- контакти[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ] ))), робимо в Польщі але Німецьке)) й на замовлення України, а де робимо на яких потужностях хто зна.


Отак "маленько" написав
__________________
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
Gonzo вне форума   Ответить с цитированием Вверх
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
ApTeM (05.07.2018), Dimych (05.07.2018), poputchik (06.07.2018), СТО ХАДО (06.07.2018)
Старый 05.07.2018, 20:25   #132
ApTeM
Постоялец
 
Регистрация: 02.03.2018
Адрес: Харьков, Песочин
Возраст: 39
Авто: TUCSON 2.0 4WD ГБО МКПП
Сообщений: 197
Сказал(а) спасибо: 33
Поблагодарили 41 раз(а) в 32 сообщениях
По умолчанию Re: Відповідь: Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Цитата:
Сообщение от Gonzo Посмотреть сообщение
Ну і для початку ApTeM ,я мабуть все таки виглядаю зацікавлений виходячи з цієї теми на форумі. Хоча тут Вам видніше.
Для меня ты незаинтересованное лицо поскольку я не спрашиваю о твоей продукции, и не прошу назвать марку любого другого масла.
Я задал два холиварных вопроса про масло для газа и добавку молибдена. Ибо логически понимаю, что продукт сгорания бенза и газа разнай, значит как минимум в масле должно быть какой-то присадки для смытия отложений газа больше. По поводу молибдена одни говорят,что супер смазывающие свойства, другие что это как образив работает ведь молибден это порошок.

Цитата:
Сообщение от ApTeM Посмотреть сообщение
по 0W30- особисто я не бачу доцільності лити в наш двигун, по перше навіть в книжці цього не пише,
Как я понимаю основной износ двигла приходится на запуск. Особенно зимой пока масло не прогоеется и не станет жиже. Вот и думал о 0-30.
Тем более в теме про масла я постил фото из своей сервиски и там есть нулевка в рекомендации (туксон 14 год).

В твоём посте я нашёл ответ на свои вопросы.
Большое спасибо.
ApTeM вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 06.07.2018, 09:31   #133
СТО ХАДО
Аксакал
Партнер клуба
 
Аватар для СТО ХАДО
 
Регистрация: 03.06.2009
Адрес: Беларусь
Авто: нет
Сообщений: 3,511
Сказал(а) спасибо: 1,573
Поблагодарили 2,138 раз(а) в 984 сообщениях
По умолчанию Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Когда-то пытался добиться пояснений от представителя Motul по поводу газовой линейки масел. Вразумительного ответа не получил, только обтекаемые фразы про "лучше", "превосходит" и т.д. Для себя сделал однозначный вывод - маркетинг.
СТО ХАДО вне форума   Ответить с цитированием Вверх
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dimych (06.07.2018), Gonzo (06.07.2018)
Старый 06.07.2018, 09:45   #134
Gonzo
Старожил
 
Аватар для Gonzo
 
Регистрация: 04.08.2010
Адрес: м.Львів-м.Новояворівськ
Возраст: 42
Авто: Tucson 2.0 4WD МТblue ГБО
Сообщений: 519
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 169 раз(а) в 98 сообщениях
По умолчанию Re: Відповідь: Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Цитата:
Сообщение от ApTeM Посмотреть сообщение
Особенно зимой пока масло не прогреется и не станет жиже. Вот и думал о 0-30.
Тут не потрібно розглядати лише те що жиже, бо однією з функцій масла є й ущільнення двигуна, невідомо чи не підїдатиме.
якщо є бажання то можеш перевірити сам (якщо не опиратися на вартість і є бажання) тим більше що в книзі пише (хоча там пише і 20W50 але ж ніхто такого не лиє у нас ).
Тому ти маєш спробувати/перевірити сам, за одну дві заміни двигуну нічого не станеться, а думку сформуєш.
Мою ти вже знаєш - вважаю з нашим двигуном, кліматичними умовами якраз 5W30, 5W40 це саме те що потрібно.
__________________
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
Gonzo вне форума   Ответить с цитированием Вверх
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
ApTeM (06.07.2018), Dimych (06.07.2018)
Старый 06.07.2018, 21:33   #135
sergio1965
Старожил
 
Аватар для sergio1965
 
Регистрация: 13.03.2016
Адрес: Хмельницкий
Возраст: 59
Авто: Nissan X-Trail/Rogue
Сообщений: 915
Сказал(а) спасибо: 26
Поблагодарили 252 раз(а) в 197 сообщениях
По умолчанию Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

5w-40 відрізняється від 5w-30 (в основному) загущуючою присадкою. Чим вище друге число (літня густина), дим довші ланцюжки загущуючої присадки, які в процесі роботи руйнуються і густина мастила зменшується. Швидше це руйнування проходить в мастила "40", ніж в "30". Тому термін служби мастила 5w-40 має бути дещо менший, ніж термін служби мастила 5w-30.
sergio1965 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Давление масла. Sasha Дизельный двигатель (CRDI) 52 26.06.2017 21:09

Рекламные ссылки:


Текущее время: 12:33. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!
Время генерации страницы 0.62455 секунды с 12 запросами