Назад   TUCSON Club UA > Другие кросоверы HYUNDAI > SantaFe

Примітки

Рекламные ссылки:

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 29.01.2023, 08:58   #226
Колесик
Аксакал
 
Аватар для Колесик
 
Реєстрація: 28.01.2009
Звідки Ви: Кропивницький
Вік: 61
Авто: Santa Fe 2.2D AT Top Navi
Дописи: 2.561
Сказал(а) спасибо: 2.167
Поблагодарили 908 раз(а) в 440 сообщениях
Типово Відповідь: Re: Santa Fe

Цитата:
Допис від poputchik Переглянути допис
Санту, або Соренту (не принципово, подобаються обидві) з дизелем 2,2 197кс. ІІ - покоління.
Ну що тобі сказати машини досить не погані звісно що мають свої родинні болячки , не скажу що до "тягача" не тягаю причіп але вибір правильний тільки 2,2 197 бажано офіціал (тоді він буде без сажового як що мова про 2 покоління) дурі в цього двигуна хватає з лихвою! але от коробки як для тягача не впевнений бо автомати в принципі не люблять тягати а ручки з двомасовим маховиком щеплення досить капризні Про те з огляду на те скільки їздить таких машин з фаркопами не думаю що все так погано.
Колесик зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
mouse (24.02.2023), poputchik (29.01.2023)
Старий 29.01.2023, 13:22   #227
poputchik
Аксакал
0027
 
Аватар для poputchik
 
Реєстрація: 02.03.2008
Звідки Ви: УКРАИНА! (в надежде вернуться в Украинский Донецк)
Вік: 59
Авто: TUCSON 2.0 4WD5MT - погиб
Дописи: 2.911
Сказал(а) спасибо: 496
Поблагодарили 381 раз(а) в 185 сообщениях
Типово Re: Santa Fe

Рекламные ссылки:
Дякую друже! Додав впевненності в правильності вибору.
__________________
Если я попался Вам навстречу, значит Вам со мной не по пути!
poputchik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 29.01.2023, 16:54   #228
Колесик
Аксакал
 
Аватар для Колесик
 
Реєстрація: 28.01.2009
Звідки Ви: Кропивницький
Вік: 61
Авто: Santa Fe 2.2D AT Top Navi
Дописи: 2.561
Сказал(а) спасибо: 2.167
Поблагодарили 908 раз(а) в 440 сообщениях
Типово Відповідь: Santa Fe

Що до конкретної машини санта чи соренто 2,2 197 2010-2012 то маючи досвід тушканчика і маючи тільки приємні спогади його експлуатації все ж вимушений сказати, що санта це зовсім інша і класом вища машина...вона більша вона потужніша вона м'якша , я б рекомендував коробку автомат! і кажу це як ярий сторонник механіки бо все життя проїздив на механіці але спробувавши шестиступку автомат я зрозумів, що дуже багато втратив в минулому....тож бери автомат! по машині все підкажу і розкажу я її вже вивчив до гвинтика! така в мене натура.
Колесик зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Пользователь сказал cпасибо:
Відповідь

Мітки
santa fe

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
SANTA FE CLUB saper1 SantaFe 14 02.10.2011 21:00

Рекламные ссылки:


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 08:24.


vBulletin 3.8.6 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!
Время генерации страницы 0,21307 секунды с 11 запросами