Показать сообщение отдельно
Старый 02.07.2010, 20:45   #4
magnum22
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Автомийка в центрі Львова - Знижки 15%!

Ціни які вказані у прайсі це базові, і від них слід віднімати 15%, наприклад комплексна мийка, це 40грн- зовні +20грн- всередині=60 грн і мінус 15%=50 грн (заокруглено), сьогдні там мив машину, прочитав про них на автобазарі, я теж спочатку не зрозумів розрахунків прайс/знижка, але мені все любязно пояснили, доречі знижка 15% діє на усі види послуг які більше комплексу, а якщо замовляти окремо салон, або тільки зовні то знижка 10 грн, тобто якщо зовнішня мийка коштує 40грн, то для членів клубу буде 30грн(це 25%), або прибирання салону 20 грн, то для членів клубу 10 грн(це вже 50%) , получаєтся що мінімальна знижка 10грн. помоєму круто, відносно якості: машина вимита досконало, колеса натерті, салон прибраний на 5+, дуже сподобалась їхня видувалка, з дзеркал не капнуло після мийкі ні капельки, ще такої не бачив, загалом краще ніж на тих мийках де я мив машину, трошки довгувато (десь 30хв), але мені пояснив власник що він відпустив двох хлопців додому, а двоя не справляются так швидко як хотілось-би. я вирішив стати постійним клієнтом, головне щоб не зіпсувались вони...
  Ответить с цитированием Вверх
Рекламные ссылки:
 
Время генерации страницы 1.11864 секунды с 10 запросами