Показать сообщение отдельно
Старый 05.12.2012, 19:25   #9
Gonzo
Старожил
 
Аватар для Gonzo
 
Регистрация: 04.08.2010
Адрес: м.Львів-м.Новояворівськ
Возраст: 42
Авто: Tucson 2.0 4WD МТblue ГБО
Сообщений: 519
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 169 раз(а) в 98 сообщениях
По умолчанию Відповідь: Re: Масла, змазки, охолоджуючі рідини ORLEN (Польша)

Poshtarik
пропорції різні подивіться уважно! на літраж.
що до іншого то так це якщо взяти дослівний переклад то- облагороджуючий додаток до дизпалива який окрім того що недає утворитись парафіну ще очищай й виводить воду - але як мінус має менше співвідношення у застосуванні тобто при максимальній температурі -30 літрової буде достатньо десь на 350-370 л палива, цього що ви вказали (якраз чистий антигель) хватило б на 500л при температурі -40 -45 зате він не чистить і саме головне його ціна на сьогоднішній день не виправдана! -дуже висока.
Якщо його розвести для температури -30 то по ціні він буде як і перший варіант. Тому на фірмі було прийнято рішення не завозити його так як температур -40 - 45 у нас немає.
Хоча якщо потрібно то можу ящик - два завезти ще (якраз у понеділок маємо завантаження у Польші) та ціна на нього десь в межах 120грн.

Vadon
якщо це для тушкана то фраза
Цитата:
именно для дизеля
думаю тут недоречна бо строго дизельне масло призначене для важконавантажених дизельних двигунів (буд. техніка, фури і т.д.)

Але якщо хочете то напишу
є
PLATINUM CLASSIC DIESEL SYNTHETIC 5W-40

як я уже писав
Цитата:
бо тепер модно робити масла під певні марки авто
це саме напевне й стосується поділу легкових а/м на бензин /дизель
та й думаю що технічні дані вам не підійдуть (маю на увазі допуски - бо вони все ще на стані оплат та узгоджень, поки що надпис тільки такий -
Соответствует требованиям:
Mercedes – Benz 229.1 )
а самі параметри масла наступні

Миниатюры
392.jpg  
Gonzo вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Пользователь сказал cпасибо:
Poshtarik (05.12.2012)
 
Время генерации страницы 6.53555 секунды с 11 запросами