Тема: Львов Рибалка
Показать сообщение отдельно
Старый 30.04.2010, 07:56   #14
Тушелюб
Старейшина
0017
 
Аватар для Тушелюб
 
Регистрация: 11.09.2008
Адрес: Львів
Возраст: 65
Авто: TUCSON 2.0 МКПП бензин
Сообщений: 1,324
Сказал(а) спасибо: 237
Поблагодарили 333 раз(а) в 159 сообщениях
По умолчанию Re: Рибалка

24.04 виїхав з сім'єю відкривати сезон. Був заскочений абсолютною відсутністю човнів на воді (на відміну від минулого року). Тому й сам не випливав, а сів на одному з внутрішних озерець півострова. Вода низька неймовірно, отож і місця для ловлі пристойного не знайшов - всюди глибина не більше метра (там де минулого року біля 2 було. Ловив на хробака, опариша і горох. На фішку зібралась хмара краснопірки з невеликими вкрапленнями плотви, до розміру яких не мав претензій хіба що жінчин кіт, за чиє здоров'я після чи не десятка рибин прийшлось переживати. Втім, основна установка на уху (перед шашликом) була легко виконана за кілька хвилин. Спроби ж збільшувати розміри наживки до успіху не привели. За пів-години зібрався ще й підлящик, якого я без окулярів спочатку сприйняв за верховодку і відновив правду лише через знання про відсутність останньої у Грушеві. Джиг, оберталки, коливалки також нікого не цікавили, тим більше, що я й не особливо наполягав, бо матросики на хробака й так зрідка покльовували. Заглядали ще кілька інших спінінгістів і теж внесли посильний вклад в очищення озера від старої трави.
В результаті додому я привіз гарний настій, обпечених весняним сонцем сина і дружину, дещо ослабленого кота, а також надію на роботу риб.інспекції. Щоправда, її представників особисто я не бачив, але відсутність човнів на озері і значна концентрація рибаків на положених 500 м зліва від шлюзу дамби надихають на віру у краще. Тим паче, що не клювала не тільки щука а й сітки. Єдиним негативом залишається низький рівень води в озері, що може багатократно знівелювати будь-які рибоохоронні заходи.
__________________
Дні слід не рахувати, а важити.
Тушелюб вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 0.42307 секунды с 10 запросами