Показать сообщение отдельно
Старый 10.08.2019, 13:11   #42
newbe
Старожил
0156
 
Регистрация: 05.05.2012
Адрес: Польша, Поморье (уже с Теслой)
Авто: Tesla Model3 LR AWD 21
Сообщений: 942
Сказал(а) спасибо: 173
Поблагодарили 459 раз(а) в 241 сообщениях
По умолчанию Re: Медленно снижается уровень ОЖ

Цитата:
Сообщение от sergio1965 Посмотреть сообщение
Можливо, ви і справді трохи "загнали" свого "залізного коня" високими швидкостями та обертами двигуна ? Тим більше, що у вас двигун працює на газі...
Як кажуть патологоанатоми: розтин покаже. Якщо буде ушкоджена прокладка чи тріщина в ГБЦ, зроблю перевірку форсунок (і бензинових теж).
Я почав доливати охолоджуючу рідину поза сервісними інтервалами одразу після встановлення газу (трохи більше двох років тому, майстер казав що може виходити повітря з редуктора), але доливати доводиться дотепер. Замало часу на ушкодження ГБЦ, тим більше що клапана не затисло. А от їздив автобанами з 2013 року, 4 роки на польському бензині. Пошукав на західних форумах - проблеми з прокладкою ГБЦ не тільки в мене і не тільки на газі.
Мої пробіги менше 20тис. на рік, одна поїздка 4-5 тис. км на рік, решта коротші, або містом, в змаганнях участі не приймаю, на бездоріжжя не виїзджаю. Якщо двигун і КПП не пристосовані до швидкості вище 120 км/ч, то я просто зробив помилку не продавши тушканчика 6 років тому перед виїздом за кордон (шкода було продавати менше ніж через 2 роки з купівлі з салону). В Україні він би значно довше їздив без проблем. Може тому в Польщі туксонів і споріднених спортажів в рази менше в порівнянні до України.

Звісно, що наступну автівку буду обирати для руху швидкісними автобанами.
newbe вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 2.04243 секунды с 10 запросами