Показать сообщение отдельно
Старый 26.01.2020, 13:41   #26
Dozvil
Пользователь
 
Аватар для Dozvil
 
Регистрация: 18.04.2017
Адрес: Киев
Авто: TUCSON, бензин/газ, 2,7 л
Сообщений: 52
Сказал(а) спасибо: 8
Поблагодарили 3 раз(а) в 3 сообщениях
По умолчанию Re: Проблемы с холодным стартом

Тему закривати чи ні - справа адмінів, але я здається своє питання вирішив надовго.
Словом вирішив поїхати до інших майстрів (Время газа), перевірили, знайшли проблему з форсунками (це вони травили газ в камеру поки машина стояла). Заміна форсунок, а також редуктора (поставили потужніший, відповідніший) - і машина ось уже кілька тижнів заводиться авто за півсекунди. Стала динамічнішою їзда (поставив швидкісні форсунки Барракуда), і здається суттево зменшився розхід газа - останній бак на 50 літрів дав можливість проїхати 400 кілометрів - у мене такого рекорда ще не було! 12,5 л на сотку з двигуном 2,7?? правда то було все по трасі майже. а перший бак після заміни форсунок, в суто міському режимі, я виїздив за 240 км, що на 20-30 менше ніж було раніше...
ps
поки катався на бензині- знайшов здається ще проблему. бака на 60 літрів вистачило ледь на 400 км. хоча по паспортумало би бути наьагато більше. катаюсь на газі, ніби ця проблема не актуальна - але в чому може бути справа? і воно якось впливає чи впливатиме на розхід газа в майбутньому? може в іншій темі щось таке обговорювалось?
Dozvil вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 0.60553 секунды с 10 запросами