Показать сообщение отдельно
Старый 02.09.2015, 17:15   #83
Gonzo
Старожил
 
Аватар для Gonzo
 
Регистрация: 04.08.2010
Адрес: м.Львів-м.Новояворівськ
Возраст: 42
Авто: Tucson 2.0 4WD МТblue ГБО
Сообщений: 519
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 169 раз(а) в 98 сообщениях
По умолчанию Re: Промывочные жидкости (масла/присадки).

Цитата:
Сообщение от ROM
Что в основном заливаем? Бензин 2.0 на пропане.

Тут буде інформація для роздумів - бо скільки людей стільки й думок.
Основна відмінність між бензином і газом це температура згоряння, яка поводує утворення так званих лаків на поверхнях, що може призвезти до залипання кілець і відповідно до того що двигун почне підбирати більше масла.
Тому деякі виробники вже давно (роками) мають у своєму асортименті масла які призначені для двигунів що працюють на газі, (основна відмінність від звичних для нас масел, що ми звикли бачити- це наявність додаткових присадок які розчиняють ці лаки, у всьому іншому це те саме масло певного класу SL.. чи SM/СF і певної в'язкості) Тому вони і дещо дорожчі (через ці додаткові присадки)
Певні ж виробники (принаймі один з яких я замітив, останім часом в дописах добавив що масла призначені для бензинових і дизельних двигунів та двигунів що працюють на газі)
Не буду переконувати що це на 100 відсотків правда (просто я не пригадую щоб раніше в їхньому описі таке було)
Особисто я при переході на газ перейшов і на відповідне масло (з 5W/30 на 5W/40 але вже з цими присадками)

Цитата:
Сообщение от ROM
Обнаружил не хилый ангар и отложения в заливной горловине после пробега в 2000 км. До этого вроде небыло, либо не заметил.

невпевнений чи я правий, але здається у нас в клапанній кришці стоїть якась пластина розсіювач 22402-23510 яку і видно з заливної горловини, тому нагар на ній фактично не означає що він є і на решта механізмах
поправте мене якщо я помиляюсь.
Gonzo вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 0.19511 секунды с 10 запросами