Показать сообщение отдельно
Старый 03.04.2011, 12:44   #20
Gonzo
Старожил
 
Аватар для Gonzo
 
Регистрация: 04.08.2010
Адрес: м.Львів-м.Новояворівськ
Возраст: 42
Авто: Tucson 2.0 4WD МТblue ГБО
Сообщений: 519
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 169 раз(а) в 98 сообщениях
По умолчанию Відповідь: Какое масло лить в 5 мкпп?

Спочатку думав написати в темці ТО 45. Але краще напевне тут, а от чому то вже відповідь нище.
Тож попорядку:
Набігав вже 44тис. і вирішив пройти весь комплекс робіт які цього стосуються. Заодно надумав відмахнутись від офіціалів (про що в плані виконання планового ТО - "заміни розхідників" жаліти після певних нюансів не буду)
Отож прикупив все що потрібно
У себе
тосол 10л(120рн)
Моторка 5W30 4л (195грн)
Трансмісійка GL-5 80W90 1л - 2шт (пр. 25грн за л.)
В магазині
Фільтри масляний (оригінал -35грн)
Повітряний (десь в межах 60-90грн)
Салону (60грн) не використав - інший розмір (повернув назад)
А також прийшлось прикупити ще трансмісійки про яку говорив VIC GL-4 75W90 1л -2шт (110грн за 1л)так як для продажу такої не завозимо (це типу як "сапожник без сапог" )
Заодно прикупив і гальмівні колодки на всяк - перед -220грн, зад - 200грн (звичайно що аналог )
З моторкою проблем не виникло, а от з трансмісійкою були розходження в думках, але після наступного:

погодились, хоча я вирішив ще дзвякнути на офіціалів УАХолдинг і спитав що лиють вони? Як результат я почув фразу "всюди однакове" 75W90, на питання тобто GL-4 чи GL-5 знову відповідь "зараз гляну на каністрі" і як результат GL-5!! (тому то й тепер не шкодую що пішов від них).
Але найбільша несподіванка чекала навіть не в радіаторі (так як був тут випадок), а коробці, при зливанні було виявлено що тече ATF!! (колір).Так виникає запитання що ж лиють на наших заводах (що знайдуть)?Чи можливо вони краще знають за виробника що й куди заливати?
Як результат у мене змінене масло тільки в двигуні та коробці, перевірка тосолу показала 37градусів по С. і ідеально чистий колір тому свій віддав на зад на склад.
Був підтягнутий ручніка та огляд колодок (зміню на наступного разу разом з рештою трансмісії)
Сума за роботу 90грн.

Р.s якщо не тут на вашу думку написав прошу перенести.
Gonzo вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 3.94391 секунды с 10 запросами