Показать сообщение отдельно
Старый 31.05.2020, 11:56   #10
SOM Tucson
Постоялец
 
Регистрация: 22.02.2020
Адрес: Kyiv
Авто: TUCSON2.0, KME, Barracuda
Сообщений: 176
Сказал(а) спасибо: 53
Поблагодарили 34 раз(а) в 21 сообщениях
По умолчанию Re: Разборка бокового зеркала(регулировка, подогрев))

На превелий жаль, я ще боюсь самостійно торкатися будь чого і тим більше -- розбирати, боячись зломати, і йду на такі кроки поки що лише з безвиході :-) Не маю попереднього досвіду ні спілкування з чужими авто, ні володіння своїм, так що, будь-яка навіть несмілива задумка розпочинається з підглядання на ютубі чи прохання на форумі. Правда, задавати геть дурні вже для всіх запитання часто теж не хочеться :-)
Але, сподіваюся, час дасть можливість освоїтися і перейти зі своїм тушканом на "ти" :-)
З приводу підсвітки... Думаю, все ж, колись буду мати змогу купити рідне дзеркало зі шроту та замінити цього Франкінштейна, що задумувався лиш для уникнення прямого потрапляння води всередину до проводки.
Кілька місяців тому, коли їздив до Berimora лікувати АБС, бачив у нього луцького дизельного тушкана з великими лопухами, наче від СантаФе. Сподобалися. І функцію складання "докрутити" хотілося б з часом...
Багато всього хочеться :-) З основних:
0.5 Реєстратор
1. Доводчики
2. Круїз
3. Складання дзеркал
4. Магнітола від 7" з задньою камерою
5. Аеробокс для запаски і ще чогось (з каліткою через ціну на неї до 1000 уе вже попустило зовсім)))
6. Щось цікаве з фарами
Але то все на якесь світле майбутнє, бо зараз воно досить примарне.

Отправлено с моего Redmi 5 Plus через Tapatalk
__________________
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
SOM Tucson вне форума   Ответить с цитированием Вверх
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
ManЯ (04.06.2020), Лыжник (01.06.2020)
 
Время генерации страницы 0.48003 секунды с 10 запросами