Показать сообщение отдельно
Старый 11.05.2017, 21:59   #1099
newbe
Старожил
0156
 
Регистрация: 05.05.2012
Адрес: Польша, Поморье (уже с Теслой)
Авто: Tesla Model3 LR AWD 21
Сообщений: 942
Сказал(а) спасибо: 173
Поблагодарили 459 раз(а) в 241 сообщениях
По умолчанию Re: Выбор системы ГБО на Туксон

[QUOTE=sergio1965;462341]
Цитата:
Сообщение от newbe Посмотреть сообщение
С редуктором уже не совсем все гладко: Ланди рензо маломощный, дешевле чем Стаг, будет обеднять смесь.

Наш бензиновий двигун 2,0 л видає 141 к.с при максимальних обертах щось близько 6000 об./хв. Так як на газу двигун працює до 4500 об./хв., а це приблизно 106 к.с., а далі все ж таки розумно перейти на бензин, то редуктора, який забезпечує 140 к.с., цілком достатньо, і навіть із запасом. Друга справа, наскільки стабільно він працює в режимі майже максимальної віддачі... З другої сторони, чи часто доводиться крутити двигун до 4500 об./хв. ?
Для туксону після 2010 року заявлено ще двох коників. 100 kW Google конвертує в 134 кінських сили. Двигун більше 4500 розкручується, просто не розумію навіщо такі різні редуктори запропоновані. Читав, що рекомендують запас потужності редуктора 30-50 к.с. Навіщо мені потенціальні Джекі Чани?

До того ж, мені здається, потужність двигуна це ще не все: редуктор має забезпечити стабільний тиск і швидкість випаровування газу, там більше миттєва витрата палива має грати роль, а кінські сили то тільки зрозуміла і відома всім величина.

Схоже, Landi Renzo буде працювати на максимумі можливостей. Плюс, значно дешевший і слабший редуктор за ту саму ціну будить підозру.

Надіслано від мого ONEPLUS A3003, використовуючи Tapatalk
newbe вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Рекламные ссылки:
 
Время генерации страницы 6.17848 секунды с 10 запросами