Показать сообщение отдельно
Старый 05.11.2012, 10:13   #20
Тушелюб
Старейшина
0017
 
Аватар для Тушелюб
 
Регистрация: 11.09.2008
Адрес: Львів
Возраст: 65
Авто: TUCSON 2.0 МКПП бензин
Сообщений: 1,324
Сказал(а) спасибо: 237
Поблагодарили 333 раз(а) в 159 сообщениях
По умолчанию Re: Про Львівські евакуатори

Цитата:
Сообщение от remete Посмотреть сообщение
так я и думал... можете судиться, тратить нервы и время...
нарушение есть, а тот факт что на эвакуаторе увезли, так это просто не ваш день...
решили проучить, видно вы там часто паркуетесь, и теперь что бы не повадно было так и сделали...
Я там рідко паркуюсь (майже ніколи), бо приїжджаю на роботу рано і завше є місце збоку на визначеній стоянці. Це таки був не мій день .

Щодо правил паркування у Львові, то попри справді великі проблеми з мажорським хамством, методика їх вирішення, насправді, аж ніяк на це не націлена, а є банальним витрушуванням грошей. Поясню на власному прикладі. Десь років з 4-5 тому, ще в еру перших примусових евакуаторів, мою машину евакуювали з вул. Гнатюка (Університетська до неї примикає), позаяк вона там заважала руху. Зараз там ще більший рух, той самий тротуар, ті самі пішоходи, все те саме ... лише почепили знак стоянки і я там, власне, кожного дня тепер і паркуюся. Що ж воно так змінилося, що тоді машина критично всім заваджала, аж евакуювали, а зараз це визначене місце для паркування? Те ж саме і з Університетською. На ній зовсім незначний рух порівняно з двома головними вулицями, які вона з"єднує, і на яких власне є визначені парковки, що реально заваджають руху. Не здивуюся, що біля місця, звідки мене оце евакуювали невдовзі з"явиться паркувальний автомат .
Тушелюб вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 4.24099 секунды с 10 запросами