Показать сообщение отдельно
Старый 30.10.2009, 17:22   #7
Offroader
Старожил
0102
 
Аватар для Offroader
 
Регистрация: 06.05.2009
Адрес: Львів
Авто: Toureg 3.2 AT, Black
Сообщений: 981
Сказал(а) спасибо: 44
Поблагодарили 37 раз(а) в 20 сообщениях
По умолчанию Re: Курси контраварійного водіння

По-перше про ціну - вдалось домовитись про знижку і тепер ціна для мене 1300 грн - я вважаю дуже непогана ціна. Цікаво насправді було б пройти ще і зимовий курс. Там майже все те саме тільки зимою - мабуть ульот . Ще згадував що заставляє крутитись по півгодини по кругу в заносі для контролю машини

Бензину не знаю скільки пішло, але перед виїздом з дому збив розхід, проїхав 15 км до місця з розходом 11,3, а в кінці заняття вже було 18 - самі судіть. Заняття дві години, навіть чуть більше, нон-стоп.
Розкажу тільки деякі маленькі нюанси, які пам"ятаю. Для початку на кермі мені поставив мітки на 2, 6, 10 годинах. Колеса стояли на двох "тарілках", що крутяться. Інструктор показав як правильно рулити (ставити руки по мітках) спочатку на 120 градусів, потім 240, потім 3 і 4 перехвати. Так крутив хвилин 10-15. Руки переставали слухатись
Потім поїхали об"їжджати фішки стараючись правильно рулити. При тому паралельно розказувалась техніка швидкого об"їзду щоб машина не розхитувалась від повороту до повороту.
Ще тренувались вибирати фазу гальмування. Це розгін на третю передачу, далі по команді треба було вибрати натиск педалі гальм щоб зупинитись до певних фішок (не ближче і не далі), потім те саме але треба було перестроїтись в сусідніх ряд - тобто гальмування з поворотами. Треба зупинитись не різко (бо ззаду може бути старий москвичик ) , а прямо перед перешкодою. Ніби легко, але це робиться для дуже-дуже точного відчуття гальм для подальшого гальмування в поворотах на треку.
Ще об"їжджав фішки задом по дзеркалах. Далі їзда по треку (краї викладені з коліс). Вчився вибирати траекторію (складність в тому, що тут треба іти трохи проти інстинктів). Паралельно зразу інструктаж що робити якщо іде знос передньої осі - знову по інстинктах коли "не повертається" людина довертає руль в сторону повороту, а треба крутити назад, щоб відновити навантаження на всі колеса замість зовнішнього переднього. Ніби все ясно як білий день, але відпрацювати і вбити в голову таке варто не на дорозі з автомобілями а на треку.
Було ще багато чого, але це все перше нудне(!) заняття. На наступні заняття далі будуть ламати мої погані звички з рульожки і вибору траекторій. Насправді дуже цікаво, що буде на не "нудних" заняттях

Вибачайте за сумбурну хаотичну розповідь - що згадував, то і писав.
Offroader вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 0.86533 секунды с 10 запросами