TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   Электрооборудование и охранные системы (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2024)
-   -   Не складується дзеркало. (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=21173)

Лыжник 31.07.2017 09:04

Не складується дзеркало.
 
Всім привіт.
Може хтось вже із таким зустрічався, перестало склажуватись зовнішнє дзеркало із сторони пасажира, моторчик живий, так як при натисканні кнопки в салоні , дзеркало складається (50/50 до кінця/не до кінця) , а от розкластись не може, потрібно рукою допомагати.
Може хтось знає повні параметри приводу?

Тушелюб 31.07.2017 12:07

Re: Не складується дзеркало.
 
[quote=Лыжник;465151][/quote]

Я з цим вже рік їжджу, тому підтримую питання у напрямку, як з цим боротись?

Andrew 31.07.2017 16:29

Відповідь: Не складується дзеркало.
 
[QUOTE=Лыжник;465151]Всім привіт.
Може хтось вже із таким зустрічався, перестало склажуватись зовнішнє дзеркало із сторони пасажира, моторчик живий, так як при натисканні кнопки в салоні , дзеркало складається (50/50 до кінця/не до кінця) , а от розкластись не може, потрібно рукою допомагати.
Може хтось знає повні параметри приводу?[/QUOTE]

Мене якось в дзеркальце стукнули,то воно до кінця не відкривається...хоча сам моторчик і працює...руцями доводжу :D
Коли оцінювали пошкодження, то [B]Кірілл[/B] сказав що мінять сам привод стрьомно, там корпус на защібках і не факт , що відкриється не тріснувши...тому мінять в зборі...а нова йде не фарбована...отаке...
Катаюсь так...не напрягає :D

Лыжник 31.07.2017 16:39

Re: Відповідь: Не складується дзеркало.
 
[QUOTE=Andrew;465169]Мене якось в дзеркальце стукнули,то воно до кінця не відкривається...хоча сам моторчик і працює...руцями доводжу :D
Коли оцінювали пошкодження, то [B]Кірілл[/B] сказав що мінять сам привод стрьомно, там корпус на защібках і не факт , що відкриється не тріснувши...тому мінять в зборі...а нова йде не фарбована...отаке...
Катаюсь так...не напрягає :D[/QUOTE]
То й що що не фарбована? Свою накладку перестав та катайся. Мене не стукали, починалось все з того, що у дощову та холодну погоду на відкривалось до кінця, а закінчилось тим що маю на тепер. ((

Andrew 31.07.2017 16:48

Відповідь: Re: Відповідь: Не складується дзеркало.
 
[QUOTE=Лыжник;465170]То й що що не фарбована? Свою накладку перестав та катайся.[/QUOTE]
Ну я так зрозумів, що коли накладку знімать,то пластикові защібки і ламаються ...експерт з ним погодився...тому експерементувати і не став
Я просто попередив :friends:

Vik-440 31.07.2017 23:03

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Не складується дзеркало.
 
У мене вже біля року також дзеркало з пасажирської сторони деколи не розкривається, тому просто перестав його складати крім дійсно критичних парковок.

Лыжник 01.08.2017 09:05

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Не складується дзеркало.
 
[QUOTE=Andrew;465171]Ну я так зрозумів, що коли накладку знімать,то пластикові защібки і ламаються ...експерт з ним погодився...тому експерементувати і не став
Я просто попередив :friends:[/QUOTE]
Я вже тричі то розбирав, жодного разу застібку не ламав.

Олегator 01.08.2017 12:41

Re: Не складується дзеркало.
 
у меня, помнится, у меня была такая хняга уже давно
во время дождя погасли передние окна и закрылись зеркала, перед этим иногда глючило
вылечили заменой какого то реле в водительской двери, сгорело от перелома провода...
точно не помню, не обессудьте

Imago 19.10.2019 19:51

Re: Не складується дзеркало.
 
Была такая проблема с пассажирским зеркалом с которой катался год. Моторчик привода гудел, а зеркало не двигалось. Разобрал и обнаружил в приводе две шестерни пластмассовые. На одной были сломаны два зуба. Снял и заказал себе выточить новую. Покатался еще месяц пока ждал шестерню. Потом поставил и теперь радуюсь этой опции :)
Единственное, что самому натфильком пришлось некоторые зубья дошлифовать (были небольшие лохмотья). на разборку-сборку 30-60 мин. чтоб аккуратненько.


Текущее время: 06:21. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 3.21844 секунды с 8 запросами