TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   Львов - Беседка (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2221)
-   -   Львов Про Львівські евакуатори (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=14758)

Тушелюб 02.11.2012 13:12

Про Львівські евакуатори
 
Нагліють чорти. Евакуювали мене з вул. Університетської. Вона не входить в перелік вулиць, з яких дозволено переміщення транспорту. Тому подаю в суд.

Раджу львів"янам переглянути текст постанови міськради, щоб бути юридично озброєними. [URL]http://www8.city-adm.lviv.ua/Pool/Info/doclmr_1.NSF/(SearchForWeb)/178A57CEB114B07AC2257A1600355BDA?OpenDocument[/URL]

Snayper 02.11.2012 13:23

Re: Про Львівські евакуатори
 
Удачи, отпишешься.

ЧЕРЕП 02.11.2012 14:09

Re: Про Львівські евакуатори
 
[QUOTE=Тушелюб;308217]Нагліють чорти. Евакуювали мене з вул. Університетської. Вона не входить в перелік вулиць, з яких дозволено переміщення транспорту. Тому подаю в суд.

Раджу львів"янам переглянути текст постанови міськради, щоб бути юридично озброєними. [URL]http://www8.city-adm.lviv.ua/Pool/Info/doclmr_1.NSF/(SearchForWeb)/178A57CEB114B07AC2257A1600355BDA?OpenDocument[/URL][/QUOTE]

Бажаю успіху
В мене питання, а цю бредятину ніхто оскаржувати не намагався:dash:, чи міська рада Львова в нас філіал верховної ради:anim:

kurt 02.11.2012 14:46

Re: Про Львівські евакуатори
 
Да. На дорожном контроле они там во львовской ветке бодаются с эвакуаторами тоже. Правда том уже печально закончилось для одного парня.

DOKTOR 02.11.2012 16:00

Re: Про Львівські евакуатори
 
И в чём печаль ?

kurt 02.11.2012 16:03

Re: Про Львівські евакуатори
 
[QUOTE=DOKTOR;308261]И в чём печаль ?[/QUOTE]
[url]http://roadcontrol.org.ua/node/1597[/url]
это, конечно, не из-за эвакуатора конкретно, но в целом дает представление о руководстве, подчиненных и ситуации вцелом.

Тушелюб 02.11.2012 16:17

Re: Про Львівські евакуатори
 
[QUOTE=ЧЕРЕП;308230]Бажаю успіху
В мене питання, а цю бредятину ніхто оскаржувати не намагався:dash:, чи міська рада Львова в нас філіал верховної ради:anim:[/QUOTE]

Особисто не в курсі, позаяк евакуювали мене перший раз. Втім, судячи зі змін, що вносились в текст, прокурор щось там пробував опротестовувати, але суд задовольнив його клопотання лише частково. Отож, з юридичної точки зору якесь право на життя воно, схоже, має.
Те, що я суд виграю сумнівів майже нема, бо мій випадок під це рішення просто не підпадає. Інше питання, що на проколі переміщення є позначка, що евакуйовано за вказівкаю ДАІ. Хоча це законності самій евакуації не додає, але ДАІшники, напевне, зробили фото, що я стояв на недозволеному місці (як і 80% всіх машин у Львові) і на зло штрафануть за це по повній. Але подам до суду все-одно - не надто більше вийде.

FSL 02.11.2012 17:01

Re: Про Львівські евакуатори
 
Ничего личного пару дней меня катали по Львову, центральная его часть,моя личная мысль, мало там у Вас эвакуаторов,водители просто одичали:mad:так просто нельзя надо хоть чуток уважать других участников движения и отсутствие парковок не повод заставлять все машинами безконтрольно.

remete 02.11.2012 17:23

Re: Про Львівські евакуатори
 
интересно бы представить общую картину, насколько преграждался путь остальным учасникам дорожного движения и вообще...

я придерживаюсь правил и если нарушаю, то только в критических ситуациях или по просту из-за не знания некоторых...

поделитесь информацией, что бы для себя стало понятно кто обнаглел...

Тушелюб 02.11.2012 17:30

Re: Про Львівські евакуатори
 
[QUOTE=FSL;308287]Ничего личного пару дней меня катали по Львову, центральная его часть,моя личная мысль, мало там у Вас эвакуаторов,водители просто одичали:mad:так просто нельзя надо хоть чуток уважать других участников движения и отсутствие парковок не повод заставлять все машинами безконтрольно.[/QUOTE]

Хами є всюди. Але це не привід валити всіх і вся в одну купу.
Мою машину евакуювали з дороги із зовсім невеликим рухом, через що вона і не входить у відповідний перелік.
Зрештою, які пропозиції? Закрити весь центр? Ну тоді ж не покатають нікого по Львову, а слід буде ходити пішки всім. Десь я за :D.

g4aleks 02.11.2012 17:38

Re: Про Львівські евакуатори
 
[QUOTE=Тушелюб;308217]Нагліють чорти. Евакуювали мене з вул. Університетської. Вона не входить в перелік вулиць, з яких дозволено переміщення транспорту. Тому подаю в суд.
[/QUOTE]

Переведи для не русских...:rofl:
Смотрю по яндекс-картам - с одной стороны въезд запрещен, с другой - ОСТАНОВКА запрещена...
А на что в суд подавать будешь?!
Ведь по Правилам - нельзя на Университетской парковаться....:o

Тушелюб 02.11.2012 18:00

Re: Про Львівські евакуатори
 
[QUOTE=g4aleks;308297]Переведи для не русских...:rofl:
Смотрю по яндекс-картам - с одной стороны въезд запрещен, с другой - ОСТАНОВКА запрещена...
А на что в суд подавать будешь?!
Ведь по Правилам - нельзя на Университетской парковаться....:o[/QUOTE]

Таки не можна :o, але в лівий ряд всі спокон віків паркуються, бо дорога трьохполоса і транспорту порівняно небагато. Тому ніхто там нікому не заваджає. Є ж купа реально завантажених вулиць з купою хамських паркувань. Але там повно мажорів і евакуатори бояться нарватися.

А в суд подаю за евакуацію, бо евакуюють не ДАІ (їм це заборонили робити), а з їх подачі Львівелектротранс. Йому евакуацію дозволили, але тільки з тих вулиць, де дійсно для транспорту критично. Університетська ж в критичний перелік не входить. Даішники мали б за неправильну парковку адмінштраф накласти, а не доводити мене до інфаркту евакуатором. Втім за неправильну парковку мінімум половину машин треба штрафувати :).

g4aleks 02.11.2012 18:07

Re: Про Львівські евакуатори
 
[QUOTE=Тушелюб;308308]Таки не можна :o, але в лівий ряд всі спокон віків паркуються, бо дорога трьохполоса і транспорту порівняно небагато. [SPOILER]Тому ніхто там нікому не заваджає. Є ж купа реально завантажених вулиць з купою хамських паркувань. Але там повно мажорів і евакуатори бояться нарватися.

А в суд подаю за евакуацію, бо евакуюють не ДАІ (їм це заборонили робити), а з їх подачі Львівелектротранс. Йому евакуацію дозволили, але тільки з тих вулиць, де дійсно для транспорту критично. Університетська ж в критичний перелік не входить.[/SPOILER] Даішники мали б за неправильну парковку адмінштраф накласти, а не доводити мене до інфаркту евакуатором. Втім за неправильну парковку мінімум половину машин треба штрафувати :).[/QUOTE]
Ясно. Дякую.
Там в левом ряду - выделенка для общественного транспорта, сплошная и всё такое... Полюбасу - нарушение....:o И нужно всех нарушающих штрафовать!
НУ если только с ДАЙ судиться....:rofl: за неправильную эвакуацию...

remete 02.11.2012 18:23

Re: Про Львівські евакуатори
 
так я и думал... можете судиться, тратить нервы и время...
нарушение есть, а тот факт что на эвакуаторе увезли, так это просто не ваш день...
решили проучить, видно вы там часто паркуетесь, и теперь что бы не повадно было так и сделали...

Tyrant 02.11.2012 20:40

Re: Про Львівські евакуатори
 
Львів - особливе місто. Багато разів був у вас, таке враження, що держава в державі. Особливо вразила на деяких вулицях манера паркуватися посередині дороги.


Текущее время: 04:39. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 1.12065 секунды с 9 запросами