TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   Законодательство/Правила (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2013)
-   -   ДАІ збирається штрафувати телефонних балакунів (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=16535)

100ker 24.06.2013 01:58

ДАІ збирається штрафувати телефонних балакунів
 
Міністерство внутрішніх справ України має намір штрафувати водіїв, які розмовляють по телефону за кермом.

Про це повідомив начальник Центру безпеки руху та автоматизованих систем при МВС України Сергій Будник. За його словами, можливість притягати до відповідальності любителів поговорити за кермом з’явиться після того, як в Україні запрацює автоматична фотовідеофіксація. Знімки та відеозаписи послужать незаперечними доказами того, що водій порушує ПДР, розмовляє по телефону за кермом і наражає на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху.

За розмови по телефону під час руху передбачено штраф від 255 до 340 грн. На даному етапі довести подібне порушення дуже проблематично, водій ніколи не зізнається інспектору ДАІ в тому, що порушив ПДР подібним чином.

Як повідомлялося раніше, практично всі українські водії розмовляють по телефону під час руху. У ході опитування, проведеного по всій Україні, 39% опитаних сказали, що дуже часто говорять по телефону за кермом, 54% відповіли, що роблять це час від часу. Тільки 7% респондентів заявили, що ніколи не використовують телефон під час руху. Найчастіше телефонні розмови під час руху ведуть люди у віці від 31 до 35 років. Найбільш свідомими водіями виявилися ті, яким ще не виповнилося 20 років. Цікаво, що 86% опитаних розуміють, що своїми діями можуть створити аварійну ситуацію, спровокувати ДТП.

g4aleks 24.06.2013 10:03

Re: ДАІ збирається штрафувати телефонних балакунів
 
Давно пора

Отправленные с моего Transformer TF101 с помощью Tapatalk 4 Beta

DOKTOR 24.06.2013 13:11

Re: ДАІ збирається штрафувати телефонних балакунів
 
Я бы им ещё и в жопу телефоны засовывал.:mad:
Тут,конечно, Нокия 1100 рулит;)

g4aleks 24.06.2013 13:46

Re: ДАІ збирається штрафувати телефонних балакунів
 
[QUOTE=DOKTOR;348193]Я бы им ещё и в жопу телефоны засовывал.:mad:
Тут,конечно, Нокия 1100 рулит;)[/QUOTE]
Ну яблокофон ещё втолкнёшь.... разработав перед этим очко, а вот с самсунгом note - придётся помучиться....:rofl:
Сорри за ОФФ

Wonderful 24.06.2013 13:47

Re: ДАІ збирається штрафувати телефонних балакунів
 
А если я просто руку к уху приложу - штраф ? )))

Villi 24.06.2013 16:49

Re: ДАІ збирається штрафувати телефонних балакунів
 
[QUOTE=Wonderful;348195]А если я просто руку к уху приложу - штраф ? )))[/QUOTE]
Мож и не прикладывать, главное доказать, что не разговариваешь за рулем.

DOKTOR 24.06.2013 17:16

Re: ДАІ збирається штрафувати телефонних балакунів
 
Чуть-чуть не так, это они должны доказать, что я разговаривал;)

almond 24.06.2013 19:07

Re: ДАІ збирається штрафувати телефонних балакунів
 
[QUOTE=DOKTOR;348212]Чуть-чуть не так, это они должны доказать, что я разговаривал;)[/QUOTE]
На хитрую ж.... есть что-то там с винтом. Можно посмотреть на страны, которые набили уже себе шишки с такими законами. Знакомые в Израиловке рассказывали : у них ввели похожий закон и штраф около 300 долларей. Ушлые нарушители стали оспаривать в суде: "Я не говорил по телефону, я надиктовывал свои умные мысли на диктофон, а в законе про диктофон ничего не сказано!" Тогда не менее ушлые полицейские стали брать распечатку разговоров нарушителя с фиксацией времени разговора и выписывать в таком случае еще и штраф +700 долларей за то, что хотел полицейского обмануть :) В результате : нарушают конечно. Но гораздо реже, осторожно и на всяких второстепенных дорогах. На трассах блютусом пользуются все :)

DOKTOR 24.06.2013 19:23

Re: ДАІ збирається штрафувати телефонних балакунів
 
[quote=almond;348235]На трассах блютусом пользуются все[/quote]
А я им и по городу пользуюсь. Parrot 3100 называется.:p

Igor62 24.06.2013 19:40

Re: ДАІ збирається штрафувати телефонних балакунів
 
А в итоге платить штрафі будет тот, кто не нарушает ПДД о тонировке лобового стекла.

g4aleks 24.06.2013 19:57

Re: ДАІ збирається штрафувати телефонних балакунів
 
[QUOTE=Igor62;348238]А в итоге платить штрафі будет тот, кто не нарушает ПДД о тонировке лобового стекла.[/QUOTE]

В итоге - платит штрафы будет тот, кто разговаривает по телефону во время движения без использования систем HF
....ну, или подпирает рукой голову:D

Отправленные с моего Transformer TF101 с помощью Tapatalk 4 Beta

Mayor 28.06.2013 13:35

Re: ДАІ збирається штрафувати телефонних балакунів
 
Да, но у некоторых "болтунов" по два-три телефона. Загадка для ГАИ: с какого номера я звонил? А вот и не угадали...

VIC 28.06.2013 16:32

Re: ДАІ збирається штрафувати телефонних балакунів
 
интересно, какой пункт ПДД и статья КоАП
[QUOTE][B]2.7 д)[/B] під час руху транспортного засобу користуватися засобами зв'язку, тримаючи їх у руці (за винятком водіїв оперативних транспортних засобів під час виконання ними невідкладного службового завдання).[/QUOTE]
так это не только разговор, фотографирование телефоном тоже под это канает


Текущее время: 00:02. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 3.51501 секунды с 9 запросами