TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   Львов - СТО-АЗС (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2222)
-   -   Львов ОККО - Львов, отзывы (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=13908)

Тушелюб 12.06.2012 09:55

ОККО - Львов, отзывы
 
[QUOTE=Bad;225482]Мне даже эсэмэска пришла от ОККО, чтобы заправлялся качественным 92 и экономил на каждых 100км:)[/QUOTE]

У Львові на ОККО заправщики стали аж підозріло ввічливими. Шкло безкоштовно протирають навіть не питаючись. Явно щось десь здохло :).

Bad 12.06.2012 10:31

Re: ОККО - Львов, отзывы
 
[QUOTE=Тушелюб;284691]У Львові на ОККО заправщики стали аж підозріло ввічливими. [/QUOTE]
А до цього часу що, наривалися на грубощі і не увагу? Ні в Київській, ні в Харківській, ні в Полтавській областях на заправках ОККО жодного разу не було нарікань на заправників...

Тушелюб 12.06.2012 10:43

Re: ОККО - Львов, отзывы
 
[QUOTE=Bad;284704]А до цього часу що, наривалися на грубощі і не увагу? [/QUOTE]

Я цього й не казав. На заправках жодних брендів грубощів небуло й нема (окрім недоливу і бадяжіння). Але зміну відношення до клієнта, як за помахом чарівної палички, причому на всіх заправках ОККО одночасно, видно за кілометр.

Bad 12.06.2012 11:11

Re: ОККО - Львов, отзывы
 
[QUOTE=Тушелюб;284709] Але зміну відношення до клієнта, як за помахом чарівної палички, причому на всіх заправках ОККО одночасно, видно за кілометр.[/QUOTE]
В чому це виражається? Яка ще може бути кардинальна зміна у відношенні до клієнта? Коли відношення і так було на належному рівні, як на мене. Може у когось запроси по відношенні до себе завеликі, так всі ми люди, і на місті заправника може бути кожний...

VIC 12.06.2012 11:13

Re: ОККО - Львов, отзывы
 
[quote=Bad;284719]Коли відношення і так було на належному рівні[/quote]Во Львове? проверял лично?

Bad 12.06.2012 11:16

Re: ОККО - Львов, отзывы
 
Во Львове не приходилось, но компания-то одна. В сравнении я предоставил три области, но почему-то во Львове - лажа. Так может причина в клиенте...;)

Олександр 12.06.2012 11:20

Відповідь: Re: ОККО - Львов, отзывы
 
[QUOTE=Bad;284719]В чому це виражається? Яка ще може бути кардинальна зміна у відношенні до клієнта? Коли відношення і так було на належному рівні, як на мене. Може у когось запроси по відношенні до себе завеликі, так всі ми люди, і на місті заправника може бути кожний...[/QUOTE]
хм. я гадав, що будь-яка людина здатна відрізнити просто нормальне виконання обов'язків від нормального виконання плюс додаткові приємні бонуси.
не помічав, що саме останнім часом щось змінилось, але іноді таке трапляється, і це одразу помітно...

Олександр 12.06.2012 11:21

Відповідь: Re: ОККО - Львов, отзывы
 
[quote=Bad;284723]Во Львове не приходилось, но компания-то одна.[/quote]
наївність, чи необізнаність?

Bad 12.06.2012 11:24

Re: Відповідь: Re: ОККО - Львов, отзывы
 
[QUOTE=Олександр;284725] плюс додаткові приємні бонуси
[/QUOTE]
у вигляді протертого скла? то в інших регіонах (крім Львова) робили давно...

2Олександр я за компанію ОККО, як бренд

VIC 12.06.2012 11:25

Re: ОККО - Львов, отзывы
 
[quote=Bad;284723]Во Львове не приходилось, но компания-то одна.[/quote]
[MOD="VIC"]Прибор один, размеры - разные, прекращаем флудить[/MOD]

kym 12.06.2012 12:55

Re: ОККО - Львов, отзывы
 
на ОККО подсел практически сразу после покупки Тушкана
благо АЗС рядом с домом-гаражом
бензин беру 92 и всегда отменный
плюс цывильно все - с пластиковой карточки рассчитаться можно, а не только наличкой
плюс всякие фишки (получил подарок даже в виде измерителя артериального давления)

и всегда рассчитываю по дорогам Украины при разъездах попадать именно к ним
чаще всего это в Тернополе по дороге в Карпаты и в самой Яремче, где полюбляю отдыхать
также по дороге во Львов, в районе Дубно или где-то чуть дальше тоже ОККО заправлялся

Тушелюб 12.06.2012 13:11

Re: ОККО - Львов, отзывы
 
[QUOTE=Bad;284719]В чому це виражається? ... Може у когось запроси по відношенні до себе завеликі...[/QUOTE]

1. Приїжджаєш. Йдеш платити. Черга, бо один з касирів курить, або розмовляє по телефону. Заплатив. Заправник є/нема. Якщо є - мовчки заправляє. Йде. Це нормальний варіант - без грубощів, як і всюди.

2. Приїжджаєш. Заправник чекає. Ввічниве привітання - явно не натягнуте. Йдеш платити. Навіть якщо людей нема, оба касири наготові. Ввічливе привітання. Вигляд - наче вдома гостей приймає. Платиш. Пропонує каву у барі (не питав за чий кошт, бо завжди відмовляюсь). Приходиш до заправки - домивається заднє шкло.
Побажання щасливої дороги. І ще купа дрібних деталей, які описати важко, але які видають, що таки якісь зміни відбулися.

Щодо моєї вимогливості як клієнта, то мене і перший варіант цілком задовільняв. Я просто констатую факт, а не вимагаю чогось надзвичайного.

Gonzo 13.06.2012 09:56

Re: ОККО - Львов, отзывы
 
:) Це напевне тому що "Опять власть меняетса". Відбулась зміна керівництва, нова мітла по новому мете (прийшла кубіта яка керувала ShelL-ом)

Тушелюб 14.06.2012 19:06

Re: ОККО - Львов, отзывы
 
[QUOTE=Gonzo;284991]:) Це напевне тому що "Опять власть меняетса". Відбулась зміна керівництва, нова мітла по новому мете (прийшла кубіта яка керувала ShelL-ом)[/QUOTE]

Ну от воно що виявляється ! Диму без вогню таки не буває :D. Чи довго воно так протягнеться ?

FLAME007 19.06.2012 19:04

Відповідь: Re: ОККО - Львов, отзывы
 
[QUOTE=Тушелюб;285363]Ну от воно що виявляється ! Диму без вогню таки не буває :D. Чи довго воно так протягнеться ?[/QUOTE]

Скорее связянно с разширением СОКАРА. Я ещё на них непопадал, но говорили, что архи культурненько, чисто. Шелла мало в городе, а СОкаров переделывают и на Сихове строят много. Оттого и Вогу и ОККО - очень сгруппированный конкурент. Учатся держать марку сервисом, лучше-бы попробывали качеством.

На ОККО и ВОГе, заправщики заправляют всегда так, чтобы в роботе выдержать паузу на получение 1-2грн. это раздражает, даже на Укрнафте такое закончилось.


Текущее время: 09:15. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 0.57180 секунды с 9 запросами