TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   SantaFe (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2398)
-   -   Santa Fe (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=6074)

Gonzo 11.11.2020 12:49

Re: Santa Fe
 
нижні слеші на початку і в кінці видали - не хотів робити його активним

Колесик 11.11.2020 15:36

Відповідь: Re: Santa Fe
 
[quote=Gonzo;493173] на драйв ру, де описане подібне,[/quote] Я ж казав що впевнений майже на 100% це саме та ППП про яку писав КІРІЛЛ Чув від друзів що в нових версіях звернули на це увагу і наче б то усунули проблему, але як що копати більш глибоко то суть ось в чому Я вже казав про "ланцюг" трансмісії передачі крутного моменту від двигуна до коліс так ось ті шліци то саме слабке місце в "ланцюгу" а так як в нових версіях стоїть муфта П/П наступного покоління з насосом, то вона не так часто "самоблокується" і таким чином вірогідність виходу з ладу шліців валу роздатки і чашки диференціалу зменшується. так що не партеся машин досить не поганий але з ціновою політикою я як і раніше не згоден!

poputchik 27.01.2023 17:00

Re: Santa Fe
 
Всім привіт!
Давно не був на форумі.....
Так сталося, що від Тушканчика з караваном залишилась купа металобрухту. Стало питання придбання іншого авто....
Мені потрібна не тільки дуповозка, а нормальний тягач, щоб тягати караван. Вже дуже давно придивлявся до Санти, та Соренти. Багато інфи перекопав, так і вирішив брати Санту, або Соренту (не принципово, подобаються обидві) з дизелем 2,2 197кс. ІІ - покоління. Зараз в пошуку....

VIC 28.01.2023 23:20

Відповідь: Re: Santa Fe
 
[quote=poputchik;496163]давно придивлявся до Санти, та Соренти[/quote]жоден з них не тягач

Колесик 29.01.2023 07:58

Відповідь: Re: Santa Fe
 
[quote=poputchik;496163] Санту, або Соренту (не принципово, подобаються обидві) з дизелем 2,2 197кс. ІІ - покоління.[/quote] Ну що тобі сказати машини досить не погані звісно що мають свої родинні болячки , не скажу що до "тягача" не тягаю причіп але вибір правильний тільки 2,2 197 бажано офіціал (тоді він буде без сажового як що мова про 2 покоління) дурі в цього двигуна хватає з лихвою! але от коробки як для тягача не впевнений бо автомати в принципі не люблять тягати а ручки з двомасовим маховиком щеплення досить капризні Про те з огляду на те скільки їздить таких машин з фаркопами не думаю що все так погано.

poputchik 29.01.2023 12:22

Re: Santa Fe
 
Дякую друже! Додав впевненності в правильності вибору.

Колесик 29.01.2023 15:54

Відповідь: Santa Fe
 
Що до конкретної машини санта чи соренто 2,2 197 2010-2012 то маючи досвід тушканчика і маючи тільки приємні спогади його експлуатації все ж вимушений сказати, що санта це зовсім інша і класом вища машина...вона більша вона потужніша вона м'якша , я б рекомендував коробку автомат! і кажу це як ярий сторонник механіки бо все життя проїздив на механіці але спробувавши шестиступку автомат я зрозумів, що дуже багато втратив в минулому....тож бери автомат! по машині все підкажу і розкажу я її вже вивчив до гвинтика! така в мене натура.


Текущее время: 17:00. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 7.94233 секунды с 9 запросами