Вернуться   TUCSON Club UA > Юридический > Страховка

Важная информация

Страховка Информация о страховании и страховых компаниях.

Рекламные ссылки:

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 02.11.2011, 17:58   #31
Энди
Участник
 
Аватар для Энди
 
Регистрация: 02.03.2008
Адрес: Киев, Оболонь
Возраст: 40
Авто: Hyundai Tucson
Сообщений: 299
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 36 раз(а) в 27 сообщениях
По умолчанию Re: Страхування тільки від угону

бывает и такое.. - благо я с этим в своей компании не сталкивался. и часто, там где стоило бы отказать в страховом случае - компания выплачивает.

Сколько людей столько мнений.. и каждый случай индивидуален - порой такого наслушаешься.. просто жуть... понапридумывают - а оказывается всё было совсем по другому.
__________________
050 351-92-99 Андрей, ЧАО "СК "Украинская страховая группа"
Энди вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.11.2011, 22:44   #32
SEL
Старейшина
0185
 
Аватар для SEL
 
Регистрация: 21.06.2008
Адрес: Lutsk
Возраст: 53
Авто: 2,0CVVT MT 4WD AquaSilver
Сообщений: 1,097
Сказал(а) спасибо: 338
Поблагодарили 158 раз(а) в 124 сообщениях
По умолчанию Re: Страхування тільки від угону

Рекламные ссылки:
добавлю плюс "УСГ" - за лето 2011 поменял 2 лобовых стекла по каско. Без задержек и волокиты. Респект!
__________________
ГБО: BRC Sequent24 MY11 65л
SEL вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.11.2011, 15:02   #33
Наталья_S
Пользователь
 
Аватар для Наталья_S
 
Регистрация: 20.02.2008
Адрес: Киев Оболонь
Авто: TOYOTA COROLLA
Сообщений: 85
Сказал(а) спасибо: 2
Поблагодарили 10 раз(а) в 8 сообщениях
По умолчанию Re: Страхування тільки від угону

Цитата:
Сообщение от Тушелюб Посмотреть сообщение
Користуюсь лише відгуками тих людей, яких знаю особисто. УСГ хвалять. А про ПРО100 відгуків не маю.

Для порівняння програми "НЗ+тотал" можу теж Вам відправити умови страхування.
Наталья_S вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.11.2011, 11:02   #34
Тушелюб
Старейшина
0017
 
Аватар для Тушелюб
 
Регистрация: 11.09.2008
Адрес: Львів
Возраст: 65
Авто: TUCSON 2.0 МКПП бензин
Сообщений: 1,324
Сказал(а) спасибо: 237
Поблагодарили 333 раз(а) в 159 сообщениях
По умолчанию Re: Страхування тільки від угону

Цитата:
Сообщение от Наталья_S Посмотреть сообщение
Для порівняння програми "НЗ+тотал" можу теж Вам відправити умови страхування.
Я вирішив передивитись умови УСГ, бо давненько вже не страхувався і надіявся, що щось змінилось у цій царині. Але нового (на мій погляд) поки що нічого нема. УСГ, як і будь-яка інша наша СК у договорі до найменшої дрібнички (деколи аж смішно з їхніх дробових значень відсотків) забезпечує свої риски, а от коли йдеться про ризик клієнта, то тут чи не більшість описано поверхово, або багато чого й "забуто". Я лише частину з бажаного прокоментував у договорі УСГ, за що Енді у тактичний спосіб мене відфутболив зауваженням, що інші ж клієнти (навіть юристи!!!) стільки зауважень не мають. Для мене це несерйозний аргумент. При тому, що УСГ (за відгуками) таки дійсно (принаймі зараз)намагається вести чесну гру з клієнтами, я б волів, щоб мій інтерес було забезпечено відповідними умовами у договорі, а не "добротою" СК до мене.
Втім, якщо я Вас ще не розчарував, то відправте свій договір. За чесних умов, без недомовок, я застрахувався б на "угон". Я пошукаю свою відповідь УСГ. Не впевнений, що мені багато у ній доведеться виправляти .
Тушелюб вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Рекламные ссылки:
Старый 09.11.2011, 11:30   #35
Энди
Участник
 
Аватар для Энди
 
Регистрация: 02.03.2008
Адрес: Киев, Оболонь
Возраст: 40
Авто: Hyundai Tucson
Сообщений: 299
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 36 раз(а) в 27 сообщениях
По умолчанию Re: Страхування тільки від угону

Боюсь что слово отфутболил не соответсвует произошедшему - и это собственно говоря меня несколько оскорбляет (с учётом того, что на вопросы Ваши я таки ответил). Коль на то уже пошло - то можем на всеобщее обозрение выставить Ваши комментарии к договору (старой версии договора) - к новой я коментариев не получал.
__________________
050 351-92-99 Андрей, ЧАО "СК "Украинская страховая группа"
Энди вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.11.2011, 12:44   #36
Тушелюб
Старейшина
0017
 
Аватар для Тушелюб
 
Регистрация: 11.09.2008
Адрес: Львів
Возраст: 65
Авто: TUCSON 2.0 МКПП бензин
Сообщений: 1,324
Сказал(а) спасибо: 237
Поблагодарили 333 раз(а) в 159 сообщениях
По умолчанию Re: Страхування тільки від угону

Цитата:
Сообщение от Энди Посмотреть сообщение
Боюсь что слово отфутболил не соответсвует произошедшему - и это собственно говоря меня несколько оскорбляет (с учётом того, что на вопросы Ваши я таки ответил). Коль на то уже пошло - то можем на всеобщее обозрение выставить Ваши комментарии к договору (старой версии договора) - к новой я коментариев не получал.
Ну і даремне Ви ображаєтесь. Ніякого поганого змісту я тут у слово "відфутболив" не закладав, оскільки на мій погляд це справді найлегший спосіб відвадити такого занудливого клієнта як я . Образа - це найпростіше.
Що ж до думки викладення моїх коментарів до договору (ну і Ваших відповідей на них, звісно) на загальний огляд - то я за . Думаю, що це зекономило б трафік для форуму хоча б у питаннях страхування.
Тушелюб вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.11.2011, 15:34   #37
Энди
Участник
 
Аватар для Энди
 
Регистрация: 02.03.2008
Адрес: Киев, Оболонь
Возраст: 40
Авто: Hyundai Tucson
Сообщений: 299
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 36 раз(а) в 27 сообщениях
По умолчанию Re: Страхування тільки від угону

Кому интерессно будет почитать:

Посмотреть весь текст
1. В пункті 4.1.16 використовуються ніяк не формалізовані терміни «обман» та «шахрайство», що може бути використано Страховиком для ухилення від сплати стахової суми. Наприклад: мій сусід на св’ято підпоїв мене, щоб я пішов спати, а сам у цей час вкрав мою машину. Чим у суді довести, що це не «обман» чи «шахрайство». Таких прикладів можна навести безліч.
Данные понятия формализованы в Криминальном кодексе Украины

2. П. 9.1.5. Підтверджуючі довідки можуть потребуватись не тільки від ДАІ, а й від інших структур (міліція, пожежники, …тощо) – зокрема у моєму випадку – це 100%. Отож у даному пункті слід оговорити всі випадки. Логіка тут в тому, що згідно з правилами презумції невиновності не я маю підтверджувати своє право на відшкодування, а СК має доводити, що я хотів щось тут схімічити.
Здесь имеется ввиду возможность страхователя ускорить процесс урегулирования страхового случая посредством самостоятельного получения даной справки. Это можно и не делать – компания сама запросит эти документы.

3. П. 9.1.7. Страховик однозначно замовить «незалежну» експертизу на свою користь – «до бабки не ходи». Отож, чому я маю платити за вибрану мною «незалежну» експертизу ? Тут швидве мало би йтися про вибір правил узгодження обох сторін вибору експертизи, яка по-любе має оплачуватися СК.
В Случае если Вы не согласны с експертизой Страховщика.

4. П. 9.1.8. Що то за пункт такий? Таке право я маю по-любе і без даного договору. Ще б написали, що маю право обматюкати СК через несплату страхівки .
В общем ответ уже Вы дали.

5. П.9.1.10. незрозумілий по-суті.
Даная возможность предусмотрена, дабы не самому заниматься сбором необходимых документов в суде. Эта задача ложиться на плечи Страховщика

6. П.9.2.1. Зовсім не формалізовано поняття «що мають істотне значення для оцінки страхового ризику». Це я маю проінформувати поіменно про всіх відомих мені наркоманів, що проживають в нашому кварталі, тріщини на корпусі будинку, де я працюю і ставлю машину, і т.д.? Мало б бути щось на кшталт: «… на вимогу Страховика надати йому достовірну інформацію…», або ж так, як це чітко сказано у п. 10.3.1.
Вся необходимая информация находится в заявлении на страхование, а также существенными могут быть факты установления дополнительного оборудования на автомобиль, выезд за границу..

7. П. 9.2.6. допускає надто широке трактування на користь Страховика. Наприклад, завжди можна сказати, що слід було поставити машину на 3 метри далі, бо там кращий огляд з 7-го поверху сусідського дому і злодій не поліз би.
Нарушение ПДД не имеет значения. + ко всему пункт не критичен. Но если есть возможность минимизировать страховой риск (без угрозы для жизни и здоровья) предпринимать такие действия.

8. П. 9.2.8. що то за правила «збереження ТЗ», де їх взяти?
Инструкция к автомобилю.

9. П. 9.2.12-9.2.13. страхувальник має лише ДОПОМОГАТИ Страховику, а не «здійснювати» та «укладати». Бо Страховик за це ще гроші захоче здерти (чого доброго)
Если по правильному понимать – то вернее сказать «Сприяти»


10. П. 9.2.14 Положення «(на розсуд Страховика)» є неправильним. Пояснюю. Моя машина вартує 100000 грн. Я вирішив страхувати її лише на частину 50000 грн – решта мій страх і ризик. Ясно машину знайде міліція неушкодженою, то Страховик, зрозуміло, що всю машину захоче? Ну, міліція тут має заслугу і може на щось претендувати, а Страховика то тут яка заслуга – за що ще 50000 грн?
Согласен что-то в этом есть.. но на то он Ваш страх и риск если страхуете осознавая пропорцию.

11. П.9.2.16 «по будь-якому страховому» (якщо вже по-українськи має бути «за будь-яким страховим». Там же: «по яких Страховик здійснив виплату…» правильно буде «за якими Страховик здійснив…».
No comments

12. П. 9.3.2. «…перевіряти надану Страхувальником інформацію і документи стосовно ТЗ, умов його експлуатації та зберігання…». Це один раз, чи кожен день ?
При заключении договора и при наступлении страхового случая.

13. П.9.3.4. «залучати до оцінки розміру збитків, завданих Страхувальнику, незалежних експертів» - як встановити «незалежність»? Всі варіанти розрахунку йдуть через «або», отож вибір за Страховиком? – Ну то він знайде такі довідники (ким затверджені), що страхувальник отримає 5 грн у результаті. Абсолютно не пророблений пункт.
Возвращаемся к П. 9.1.7.

14. П.9.3.8. «…в разі будь-якого збільшення …». Ну і ну . Найшла чорна хмара, може бути буря – плати додаткові гроші? Хто таке написав?
Возвращаемся к П.9.2.1.

15. П. 9.3.10. «… з обгрунтуванням…» . «Я так хочу» - достатнє обгрунтування ? Ні? А яке достатнє? Період розслідування – 10 років?
Заказ трассологической экспертизы, судебные решения, экспертизы в случае наличия третьего участника ДТП. По срокам нечего не скажу.. по каждому случаю свои.

16. П.9.4.2. «протягом 2-х робочих днів… вжити заходів…» - заходи, воно звісно, можна вжити, а де гарантія, що ці заходи у найближчі 5 років призведуть до реального оформлення документів? А якщо за два дні Страховик не встиг, то пеня на нього?
Далее по договору сроки указаны.

17. П.9.4.6. Знову ця «.. незалежна експертиза». Схоже, що слід дати їй чітке визначення десь окремим пунктом. Також знову «вжити заходів», яке ні до чого не зобов’язує. І ще раз знову – а якщо Страховик не встиг за 5 днів (напр.,через незахотів), то що – пеня?
Автомобиль вообще необходимо сразу показать после случая…. Кроме угона  Либо наш представтель выезжает на место и осматривает её (когда машина не на ходу)

18. П. 9.4.8. , 9.4.9, 9.4.10. А якщо не встиг, то так як в п. 9.4.11?
Ну да..

19. П. 11.2, 11.3 поняття «негайно» - слід формалізувати.
Сразу после страхового случая..  - как сможет страхователь разговаривать …  будет возможность… ведь всегда могут буть исключения..(которые потом можно подтвердить документально)
Как только станет известно.. – что здесь можно формализовать..? – как узнал – так и позвонил..

20. П. 11.5. – а хто то має оплачувати ? Або вони не захочуть довідку давати?
НЕ все справки платные.. Обязаны дать … иначе можна подавать за них за коррупцию. А компания оплачивает только расширенную справку из ГАИ

21. П. 11.10. є надто важливим, щоб про нього настільки «як-небуть» та коротенько написати. Це ж один з центральних пунктів договору. Зокрема, яка процедура погодження? СК може впертися, щоб ремонт робив дешевий дядя Вася з кувалдою і не погоджуватися на мій вибір – що тоді?
Есть определённый список СТО в т.ч. гарантийных – из них и выбираете… с физ.лицами мы не работаем… Только на СТО ремонтируем, либо AUDATEX

22. П. 13.12. Щось не бачу відповідного пункту з необхідністю письмової згоди Страхувальника на вибір ремонтника.
Что-то с нумерацией не то.. .._ В заявление на возмещение вы указываете СТО

23. П. 13.13 – а з якої це радості? Яка тут заслуга Страховика, що мені вдалось витребувати додаткову компенсацію?- він же для цього і палець об палець не вдарив. Наприклад, вкрали машину за 100000, яку я застрахував лише на 50000. Я найняв колекторську компанію, яка струсила ще трохи грошей з винуватця, щоб якось покрити різницю. Я тут все робив сам і за свій кошт, а СК чомусь надурняк претендує на незароблене нею. Я вже й не кажу, що по-любе (починаючи з франшизи) СК повністю не компенсує всього, навіть якщо машина була застрахована на всі 100000 і, тому, цілком логічно було б мені намагатись якось покрити різницю. Яке відношення має СК до цих грошей?
Двойное получение выгоды.. Если укроете это – то возможно… – но пахнет мошенничеством.

24. П. 12.1.2 «по ризикам» - має бути «за ризиками»
No comments

25. П.12.1.2.1. вибір має бути не лише за Страховиком. Наприклад «програмні продукти» для розрахунку ремонту дому ЖЕКом включать у рахунок лише вапно для побілки та кілька балок, щоб дім підперти з того боку, куди падає .
Страховщи к в принципе предлагает эти варианты изначально страхователю при написании заявления.

26. П. 12.1.3.1. А якщо МВС не захоче якісь довідки давати, то без хабарів не обійтися ?
«…У разі закриття кримінальної справи – завірену…» - ким завірену ? Якщо прив. нотаріусом – то хто за це має платити ?
На этот вопрос я уже Вам отвечал на форуме. Они обязаны дать документы.. иначе у Вас есть право подать на них жалобу про не рассмотрение дела с целью требования взятки.
Заверенную ими же..

27. П. 12.1.6. А чому ці довідки має робити Страхувальник. Зокрема, ЖЕК, по-любе, ніяких довідок давати не захоче, щоб не чутися винним – просто пошле подалі. Ту потрібна юридична підтримка СК.
Все всё дают.. Но в данном случае они платные (по крайней мере от метеорологов точно.. – у меня пару страхователей брало таковые)

28. П. 12.1.7.1. При ДТП СК оплачує експертизу, а хто оплачує цей пункт?
Это вопрос с подвохом ?

29. П. 12.1.7.2. А чому це має робити Страхувальник?
А кто же ещё? Страховая тут особо не при чём…. Когда ДТП Вы же справку берёте… Вы ГАИ вызываете…

30. П. 13. «ПО РИЗИКАМ» - «ЗА РИЗИКАМИ»
No comments

31. П. 13.1 що таку «прямий розмір збитків» ?
Материальный ущерб автомобилю


32. П.13.2. Тут-то Ви не забули коеф. ПЗС, який відсутній всюди інакше, зокрема в п.13.13
Что за пункт?

ВДКО посилається на 9.1.5., отож Ви «випадково забули» про пожежників, міліцію та інші «компетентні органи», які за всілякі довідки теж вимагають грошей.
Возмещается только справка из ГАИ

У ВЗПО фраза «в будь-якій формі» є вимаганням Страховиком від Страхувальника грошей, до зароблення яких перший може не мати ніякого відношення.
Получение выгоды… мошенничество.

33. П.13.3. «заміна замість ремонту вузлів» - викладено абсолютно неприпустимо. Має бути сформульовано у розумінні, що заміна допускається виключно лише за неможливості СТО виконати інший ремонт – так трактується всюди (можливо за вийнятком лише Гондурасу.
Читаем дальше – «по желанию страхователя» - а есть ещё рекомендации завода изготовителя..

У фразі «…доплата за терміновість відновлювальних робіт та поставку…» має одне з слів має звучати «…поставки..».
Без разницы.. имеется виду ускорение процесса

У пункті «вартість комплектних деталей, вузлів, агрегатів та робіт по їх заміні…» правильно писати «… з їхньої заміни…». Крім того, цей же пункт є зовсім неетичним з боку Страховика: СТО не може відремонтувати – ура – моя хата з краю – це ж не вина Страхувальника – проблему слід вирішувати разом, а не перекидати лише на одну сторону.
СТО – не компетентно, руки не из того места растут … -«заводом изготовителем предусмотрено ремонт детали» - Но таких случаев вообще не припомню я на своей памяти…

34. П. 13.4.1. «…по експлуатації…» -> «з експлуатації».
No comments


35. П.13.4.2. має сенс виключно у випадку заміни фрази «…Страховик може запропонувати Страхувальнику особу…» на «Страховик зобов’язаний запропонувати Страхувальнику особу»
Но этого ведь может и не произойти и остатки он заберёт себе.. А может будет достаточно мнения эксперта..

36. П. 13.5 «…по якому…» -> «за яким».
No comments

У фразі «…або на дату складання Страхового акту відсутній підписаний Акт приймання…» має бути уточнено, що це з вини Страхувальника.У фразі «фактично не передані Страховику з будь - яких причин» - ну що це за рекет ? – однозначно має бути замінено на «…фактично не передані Страховику з вини Страхувальника…».
Отказ передать либо нежелание передать(не подписание данного акта..)
Думаю без проблем можно будет сделать это уточнение..

37. П. 14. «ПО ДОБРОВІЛЬНОМУ СТРАХУВАННЮ» -> «ЗА ДОБРОВІЛЬНИМ СТРАХУВАННЯМ» - хоч мене і не стосується, але раз уже читаю .
No comments

38. П. 16.3. – дурня повна. Моя машина, мої гроші – страхую хоч з 10 раз на всю суму – яке кому діло. Якщо я захочу штучно підлаштувати крадіжку машини з метою отримати страхівку і частину грошей від її продажу злодію, то я це можу зробити й так стільки разів, скільки захочу. Втім, це так всюди – може я тут чогось і не розумію .
Имеется ввиду получение 1 страхового возмещения.. хотя да.. странный пункт..

39. П.17.1.1 «…Застрахованою особою перешкод у визначення…» - слід уточнити яких перешкод, бо допускає надто вільне трактування у надважливому пункті.
Нежелание предоставлять автомобиль к осмотру, не предоставление документов на авто, комплектов ключей (в случае необходимости) и т.п. Предоставление неправдивых данных.. – Как говорят следователи – давать ложный след..

40. П.17.1.2. «…надання Страхувальником недостовірних відомостей…» - зажорстко. Має бути «…надання Страхувальником завідомо недостовірних відомостей…». Те саме у п. 17.1.4.
См. выше.

41. П.17.1.5. Має містити уточнення, що розглядається випадок «ненадання» документів саме з вини Страхувальника.
Само собой разумеется из всех выше рассмотренных пунктов… Единственный документ который может не подавать страхователь – расширенная справка из ГАИ.

42. П.17.1.7. слід конкретизувати.
Когда уже наступил страховой случай… а Вы к примеру вчера затонировали авто, а сегодня требуете возмещать тонировку. Здесь нечего конкретизировать. Или у вас за рулем может находится люди с другим стажем (не касается вашего договора…)

43. П. 17.1.9. А це ще з якої причини? Якщо таке сталося завдяки заслузі Страховика – зрозуміло. А якщо мені у якийсь спосіб це вдалося зробити самостійно без участі Страховика, то чому він на щось тут претендує ?
Оговаривалось выше.. – страхование предусмотрено не для получения выгоды, а для компенсации ущерба.

44. П. 17.1.11.3 – незрозумілий цілком.
Не оповестили вовремя о наступлении страхового случая; получили гидроудар, в следствии затопления тоннеля; не взяли какой-то документ… и т.п. вследствии форс-мажора

45. П.17.1.12. Незрозуміла в принципі потреба у такому пункті, адже без такого Акту сам договір страхування укладений не може бути, і цей Акт зберігається у самого Страховика. Отож якщо Страховик цей Акт «загубить» то й платити не буде ?
Копия акта может находиться и у Вас..

46. П. 19.2. Незрозумілий спосіб звільнення від відповідальності через форс-мажор власне Страхувальника. Це ж важливо.
Що означає «…безпосереднього впливу таких обставин на можливість виконання Сторонами обов’язків…». Наприклад, якщо відбудеться ще одна Помаранчева революція, то Страховик скаже, що через це він неважно вночі спав і це безпосередньо на нього вплинуло?
Стихійне лихо я, власне, страхувати збтраюся, а тут як форс-мажор йде.
читаем дальше – «на время действия таких обстоятельств»

«… що роблять неможливим виконання Сторонами своїх обов’язків.» - хто визначає факт неможливості, чим його настання регулюється ? П. 19.3. визначає лише факт настання форс-мажору, але не встановлює наявність його впливу на ситуацію. Я вже не кажу, що форс-мажор може лише частково впливати. Хто ці відсотки має встановлювати?
Тут я ничего не понял что Вы имели ввиду.
47. П.20.6. Перше згадування «…(кожен неповний місяць дії Договору страхування приймається за повний)…» не має змісту
Имеет значение при расторжении договора. К действию договора – не имеет отношения…

48. П.20.8. Дане право логічно було б надати і Страхувальнику.
Регулируется ЗУ.




правда информация уже несколько устаревшая (с апреля месяца)... - сейчас действует другой договор.
__________________
050 351-92-99 Андрей, ЧАО "СК "Украинская страховая группа"
Энди вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.11.2011, 13:53   #38
Тушелюб
Старейшина
0017
 
Аватар для Тушелюб
 
Регистрация: 11.09.2008
Адрес: Львів
Возраст: 65
Авто: TUCSON 2.0 МКПП бензин
Сообщений: 1,324
Сказал(а) спасибо: 237
Поблагодарили 333 раз(а) в 159 сообщениях
По умолчанию Re: Страхування тільки від угону

Цитата:
Сообщение от Наталья_S Посмотреть сообщение
Для порівняння програми "НЗ+тотал" можу теж Вам відправити умови страхування.
Відповідь відправив. Наперед згідний на їх опублікування, як це зробив Енді.
Тушелюб вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Пользователь сказал cпасибо:
Наталья_S (14.11.2011)
Старый 14.11.2011, 13:44   #39
Наталья_S
Пользователь
 
Аватар для Наталья_S
 
Регистрация: 20.02.2008
Адрес: Киев Оболонь
Авто: TOYOTA COROLLA
Сообщений: 85
Сказал(а) спасибо: 2
Поблагодарили 10 раз(а) в 8 сообщениях
По умолчанию Re: Страхування тільки від угону

2.3.4.1. д) будь-якого використання застрахованого ТЗ не за призначенням.

Конкретизувати «не за призначенням», або виключити.
Приклад: машину вкрали з-під дому. Привід для відмови у виплаті: машина призначена для того, щоб їздити, а не стояти. (Тут і далі наводитиму крайні випадки, щоб підкреслити сказане. Зрозуміло, що можна навести купу і більш обґрунтованих приводів).

2.3.4.13.незаконного заволодіння ТЗ шляхом шахрайства…

Тут слід обов’язково додати … з боку Страхувальника

2.6.1.4. …або смерті Страхувальника – фізичної особи чи втрати ним дієздатності, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України;

У договорі «забули» оговорити, кому йде страхова сума, якщо в ДТП разом з машиною (тьху-тьху) загинув Страхувальник. Так, щоб зовсім нікому – це недопустимо.

2.6.1.5.ліквідації Страховика у порядку, встановленому чинним законодавством України;

Вкрав і втік ? А мої гроші ???

4) Документ або документи (довідки, протоколи, постанови, рішення, вироки, тощо), видані повноважним державним органом (посадовою особою), в яких зазначені:

документи державної установи метеорологічної

у який спосіб у документах можна зазначити документи… - посилання, чи що ?

2.7.2.6….
На вимогу Страховика або у випадках, зазначених в цьому Договорі, Страхувальник зобов'язаний надати Страховику (його представнику) пошкоджений ТЗ для повторного огляду.

Незрозуміло. Потрібні роз’яснення.

2.7.3.3. 3)…
норми закону, за якими порушена кримінальна справа по ознаках незаконного заволодіння ТЗ (а саме: крадіжки, грабежу або розбою);

«по» слід замінити на «за» - це українська мова.

7) Інші документи за письмовою обґрунтованою вимогою Страховика.
Які інші,… що таке «обгрунтованою» ?....конкретизувати, або вилучити.

2.7.4.При розгляді конкретних страхових випадків Страховик має право зменшити перелік документів, визначених у п.2.7. цього Договору…

Пустий рекламний трюк … краще вже окремим пунктом надайте собі право без згоди Страхувальника збільшити йому виплати вдвоє J

… або замінити частину з них.

Ну це вже просто «підстава» клієнта. Де я візьму довідку, що я не «Верблюд» ?

2.8.4.Виплата страхового відшкодування у випадку пошкодження ТЗ здійснюється Страхувальнику (Вигодонабувачу).

Знову смішний наївний неприємний клієнту рекламний трюк, щоб зменшити ріжуче око катастрофічне переважання пунктів, що захищають Страховика над кількістю пунктів у захист Страхувальника J

2.8.6.1. крім того: в разі, якщо при настанні страхового випадку по ризику „НЗ” буде виявлено, що транспортний засіб має лише один виготовлений підприємством-виробником комплект ключів від ТЗ, то по ризику „НЗ” застосовується безумовна франшиза в розмірі 30% від страхової суми по цьому ризику, незалежно від того, який розмір франшизи зазначений в цьому Договорі по цьому ризику.

Цей пункт унеможливлює моє страхування у Вас, позаяк два роки назад на рибалці один комплект ключів я згубив і донині користуюсь запасним.

2.8.6.2.з вирахуванням зносу застрахованого ТЗ за період дії цього Договору. При цьому, розмір зносу на підставі окремої домовленості Сторін, відповідно до ст.627 Цивільного Кодексу України, визначається із розрахунку 12% зносу за рік. Розмір зносу за неповний рік експлуатації розраховується пропорційно кількості місяців експлуатації в неповному році експлуатації, при цьому неповний місяць враховується як повний

Абсолютно несправедливий, а тому неприйнятний пункт договору.
Я ж плачу Вам страхову премію у визначених відсотках від стартової вартості ТЗ, яка не зменшується зі зносом. Чому ж Ви свою долю зменшуєте ?

2.8.6.3.пропорційно відношенню страхової суми до вартості ТЗ на дату укладення цього Договору, у разі, якщо страхова сума менша, ніж дійсна вартість застрахованого ТЗ більше ніж на 10% (франшиза в такому випадку вираховується з розрахованої суми страхового відшкодування).

Або зле сформульовано, або «підстава» клієнта.
Моя машина вартує 100тис., ставлю страхову суму 50 тис, тобто половину. Отож за цим пунктом Ви мені відшкодуєте лише 25 тис.?

2.8.9.При врегулюванні збитку на умовах "ПОВНА ЗАГИБЕЛЬ" виплата відшкодування здійснюється в межах страхової суми та вартості придатних до використання (працездатних) залишків застрахованого ТЗ (його складових). При цьому вартість таких придатних залишків ТЗ (деталей, вузлів та агрегатів) за рішенням Страховика визначається або шляхом експертної оцінки, або визначенням ціни реалізації цих залишків (в тому числі онлайн-аукціон з продажу автомобілів, як правило, ТОВ «Українсько-Польське підприємство «Автоонлайн-Україна» чи аналогічні аукціони). Вартість придатних залишків ТЗ може також бути визначена за узгодженням між Страховиком та Страхувальником.

Недопустимий пункт. А хто в мене ці залишки потім купить? Якщо Страховик (а не я) ще вважає ці залишки товаром, то нехай їх собі забере, продасть, а мені виплатить страхову суму повністю.

2.8.10.Для прийняття рішення про врегулювання претензії на умовах "ПОВНА ЗАГИБЕЛЬ" Страховик проводить попередню оцінку вартості відновлювального ремонту. Попередня оцінка здійснюється на підставі акта огляду пошкодженого ТЗ, складеного Страховиком, і калькуляції вартості відновлювального ремонту ТЗ, розрахованої Страховиком відповідно до технології ремонту, що застосовується заводами-виробниками ТЗ, на підставі Методики товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів, затвердженої Міністерством юстиції України і чинної на дату настання події або калькуляції за актом автотоварознавчої експертизи, з якою згоден Страховик, складеної на підставі Методики товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів, затвердженої Міністерством юстиції України і чинної на дату настання події. Вартість нормо-годин, матеріалів, необхідних для ремонту, і деталей визначається виходячи із середньоринкових цін, що склалися в місцевості проведення ремонту на дату настання страхового випадку.

Всюди тільки «згоди» Страховика, а, натомість, не бачу тут жодної участі Страхувальника. Наприклад, моя 4-х кімн. квартира за всілякими там методиками, затвердженими купою міністерств за оцінкою БТІ офіційно вартує 10 тис. долярів. А ринкова її вартість – мінімум 80 тис. Не вірите ?

2.8.12.При розрахунку страхового відшкодування не враховується вартість відсутніх або пошкоджених деталей, вузлів і агрегатів, відсутність або пошкодження яких не має прямого відношення до розглянутого страхового випадку, а також вартість робіт та матеріалів, необхідних для такого ремонту. Не підлягає відшкодуванню вартість робіт, пов'язаних з реконструкцією і переобладнанням ТЗ, ремонтом або заміною його окремих частин, деталей і вузлів внаслідок їх зношеності, технічного браку і т.п.

Намагання обманути клієнта. І якщо попередні випадки виглядали дещо наївно, то цей пункт відкине від Вас купу серйозних клієнтів, оскільки свідчить про «нечистоплотність» намірів.
Розмір страхового відшкодування відповідає ринковій вартості автомобіля з якої вже один раз вийнята вартість всіх пошкоджень. Ви ж намагаєтесь вийняти їх повторно.

2.8.12.1…. вираховується „умовна” вартість відновлювального ремонту «Незначного пошкодження» кузова ТЗ, яка складає суму в гривнях, еквівалентну 200 дол. США по курсу НБУ на момент настання страхового випадку на кожну окрему деталь.

Якщо навіть не розуміти «підстави» в цілому п. 2.8.12, то це дуже вже кидається у вічі. Наприклад у мене на пластиковому обвісі однієї з дверей є сліди (царапини) від відкривання своїх дверей сусідом на стоянці. Мене це дратує аж на 50 грн, а Ви 200 дол. хочете. Зрештою, замість 200 дол. можна ж сказати суму, яка відповідає ремонту цієї деталі. Хоча, повторюю, сам п. 2.8.12 в принципі неприйнятний.

2.8.13.У випадку виплати страхового відшкодування цей Договір вважається виконаним та його дія припиняється з моменту виплати страхового відшкодування, повернення страхової премії не здійснюється.

Цей пункт годиться тільки для тотал+угон.

2.9.1.1. …по застрахованому ризику… -> …за застрахованим…



Ну скільки вже можна. «По» - тільки «дорозі, голові, …». Та ж документ все-таки. Зніміть премію своєму перекладачу J


Та й сам пункт – наївна реклама з пустим наганянням кількості пунктів з правами Страхувальника. Це так, наче ціна 4 грн. 99 коп. Серйозного покупця така ціна ображає. Такі пункти також насторожують.



В цьому ж контексті пп. 2.9.1.2 і 2.9.2.8 теж дублюються, аби більше виглядало прав у Страхувальника і обов’язків у Страховика. А по суті це одне і те ж.


2.9.2.2.При укладанні Договору страхування надати Страховику інформацію про всі відомі йому обставини, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, і надалі письмово інформувати його про будь-яку зміну ступеню страхового ризику та положень Договору страхування протягом 3 (трьох) календарних днів з дати такої зміни.


Пункт дуже неконкретний і вимагає або уточнення, або зняття. Пояснюю з перебільшенням для кращого розуміння. У мене сусід раптом сильно запив і я про це знав. Від його пиятики (наркотиків,…) істотно зростає ризик того, що він вкраде (або комусь поможе) мою машину на продаж. А я не здогадався піти і повідомити про це СК.. Чи Вам більш хитре щось придумати?

2.9.2.4.Вживати всіх можливих та залежних від нього заходів щодо запобігання та зменшення збитків, завданих внаслідок настання страхового випадку.


Те ж, що і попереднє. Завжди для приплаченого судді можна придумати заходи, які, в принципі, міг би, але не зробив Страхувальник для запобігання. Пункт або конкретизувати, або викинути.
Такого, зрештою, багато і в договорі УСГ. На це її агент каже, що ми порядні, ми до такого не опускаємося і т.п. Але я не хочу залежати від порядності СК. Я хочу, щоб у договорі в СК не було можливостей мене любити, або ні, а лише слідувати чітко виписаному пункту угоди.

2.9.2.8.Утримувати застрахований ТЗ у справному станію…


Ну от знову. А якщо вкрали машину, у якої були спущені колеса… Сміх сміхом, але навіщо такі пункти…

2.9.3.2.Вимагати внесення змін до умов Договору страхування або сплати додаткової страхової премії відповідно до збільшення ступеню страхового ризику, якщо йому стало відомо або він був повідомлений Страхувальником (Вигодонабувачем) про обставини, що призводять до збільшення ступеню страхового ризику. Якщо Страхувальник (Вигодонабувач) заперечує проти внесення змін до Договору страхування або доплати страхової премії, Страховик має право відмовити у виплаті страхового відшкодування за відповідними ризиками цього Договору відповідно до умов, передбачених Правилами та законодавством України.


Пункт має надавати право Страхувальнику замість збільшення страхової премії Страховиком завершити договір з поверненням пропорційної частки цієї премії.

2.9.3.3. … а також самостійно з’ясовувати причини та обставини страхового випадку.


Нічого собі… А де тут Страхувальник. Уявляю собі, що там Страховик сам собі наз’ясовує …

2.9.3.8.Відмовити Страхувальникові у виплаті страхового відшкодування (виплати) або зменшити його розмір у випадках, передбачених цим Договором, Правилами та чинним законодавством України. Зокрема, підставою для відмови/зменшення страхового відшкодування (виплати) є:

Центральний момент. Ніяких «зокрема» не може бути. Інакше виключний список підстав десь має бути виписано окремо.

ж) ненадання Страховику у разі незаконного заволодіння ТЗ …усі виготовлені підприємством-виробником комплекти ключів…
Про це вище вже писав.

2.9.4.3.у разі настання страхового випадку здійснити виплату страхового відшкодування у передбачені цим Договором страхування строки;

Якби дописати …і при цьому не завдавати шкоди здоров’ю Страхувальника… то цей пункт хоч якесь змістове навантаження мав би J

2.10.3.Всі документи, які надаються Страховику, повинні бути складені українською або російською мовою (повинні мати належним чином засвідчений переклад на українську або російську мову).

Переклад на російську мову не може бути обов’язковим згідно чинного законодавства України. (Хоча особисто я не проти).
__________________
тел. 067 2978331, 099 5306506
СК "ПРО100 страхование"
Наталья_S вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.11.2011, 13:48   #40
Наталья_S
Пользователь
 
Аватар для Наталья_S
 
Регистрация: 20.02.2008
Адрес: Киев Оболонь
Авто: TOYOTA COROLLA
Сообщений: 85
Сказал(а) спасибо: 2
Поблагодарили 10 раз(а) в 8 сообщениях
По умолчанию Re: Страхування тільки від угону

Дякую, за вашу працю, за роки моєї діяльності мені зустрічалось деілька людей, які так чітко розбирали усі умови договору, думаю багатьом буде цікаво почтитати Ваші зауваження.
__________________
тел. 067 2978331, 099 5306506
СК "ПРО100 страхование"
Наталья_S вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.11.2011, 15:32   #41
Тушелюб
Старейшина
0017
 
Аватар для Тушелюб
 
Регистрация: 11.09.2008
Адрес: Львів
Возраст: 65
Авто: TUCSON 2.0 МКПП бензин
Сообщений: 1,324
Сказал(а) спасибо: 237
Поблагодарили 333 раз(а) в 159 сообщениях
По умолчанию Re: Страхування тільки від угону

Цитата:
Сообщение от Наталья_S Посмотреть сообщение
Дякую, за вашу працю, за роки моєї діяльності мені зустрічалось деілька людей, які так чітко розбирали усі умови договору, думаю багатьом буде цікаво почтитати Ваші зауваження.
1. То яким же чином іншим читати зауваження до договору, маючи перед очима лише уривки його тексту ? Адже сам текст Ви мені у приватному повідомленні надали.

2. А Ваші коментарі ? Бути ж не може, щоб СК на ці зауваження погодилась , бо тоді мус відсоток страхової премії піднімати, а це зле виглядатиме на фоні інших СК .
Тушелюб вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.11.2011, 20:00   #42
Lana CK
Старейшина
Партнер клуба
 
Аватар для Lana CK
 
Регистрация: 30.08.2010
Адрес: Киев
Авто: 2Н
Сообщений: 1,089
Сказал(а) спасибо: 169
Поблагодарили 1,089 раз(а) в 405 сообщениях
По умолчанию Re: Страхування тільки від угону

да, было интересно почитать, правда, вторую половину бегло просмотрела
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ] - Вам не угодит никто! Вы зачастую полностью пытаетесь оспорить даже законодательные формулировки и принципы страхования, ждете расшифровки и уточнения почти каждого словосочетания! ВЫ не согласны в принципе со страхованием, потому проще не мучить себя поисками "вашего" КАСКО!
Прощу прощения, за мой вывод ) не смогла его не озвучить

P.S. У вас есть хоть один банковский договор? Счет? Депозит? Сейф? Пришло в голову, сколько там поля для анализа
__________________
(050) 384-O6-93, СК "АХА страхование"
Lana CK вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.11.2011, 12:41   #43
Тушелюб
Старейшина
0017
 
Аватар для Тушелюб
 
Регистрация: 11.09.2008
Адрес: Львів
Возраст: 65
Авто: TUCSON 2.0 МКПП бензин
Сообщений: 1,324
Сказал(а) спасибо: 237
Поблагодарили 333 раз(а) в 159 сообщениях
По умолчанию Re: Страхування тільки від угону

[QUOTE=Lana CK;240798]...[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ] - Вам не угодит никто!...

Якби Ви не були страховим агентом, то до Ваших слів, можливо, було б і більше довіри. На відміну від Вас Енді (хоч на мій особистий погляд і не по-суті), але коментарі таки дав. Ви ж лише огульно займаєте позицію ображеної (отак завше і моя дружина ). Я ж агента СК ПРО100 чесно попередив, що для УСГ я невигідний клієнт, бо договір уважно читаю і лише після цього вона прислала мені свй текст. Та й мої коментарі я не просив публікувати, а лише не заперечував проти цього.

Тепер по суті. Зрозуміло, що до УСГ і до ПРО100 є лише кілька основних зауважень, де права Страховувальника нівелюються (на мій погляд)просто недопустимо. І я на них увагу загострив. А от більшістю решти поправок я просто звертаю увагу інших на особливість нашої страхової системи. Вона поки у зародковому стані. Через це наразі функціонує величезна кількість страхових компаній і компанійок, що призводить до "дикої" конкуренці. Внаслідок цього СК одна поперед другу змушені занижувати страхові премії, ховаючи кінці в недомовлених, або хитромудрих формулюваннях договору. Он ПРО100 ставить суму відшкодування від ринкової вартості машини. Логічно. Але, якщо у мене кузов побитий, то ця побитість уже вказану вартість один раз знизила, отже й відшкодування вже менше. Так ні - намагаються ще раз те саме від виплати відняти. Інше. Амортизація за час дії договору чомусь на розмір страхової премії не впливає, зате на розмір виплат - нормальок . От за це і інше подібне щось кажіть, а не в цілому "Ви, сударь, хам - к даме пристаете" . Це не аргументи.

Я не сумніваюсь, що з часом цей ринок цивілізується. Залишиться небагато основних солідних компаній, які не будуть гратися з клієнтами в котика-мишку. Отоді і в договорах купи пунктів, що клієнт має право на отримання страхівки не буде - це й так ясно - чого ж договір укладається. Наразі вся система мені нагадує наші сучасні ігрові автомати: клієнту, за потреби, можна щось відшкодувати, а можна й відмовити через недолуго сформульований пункт договору. Автомат забирає визначений відсоток собі, а решта віддає (для затравки) клієнту. Хто в таке хоче грати - має право.
Тушелюб вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.11.2011, 12:58   #44
Lana CK
Старейшина
Партнер клуба
 
Аватар для Lana CK
 
Регистрация: 30.08.2010
Адрес: Киев
Авто: 2Н
Сообщений: 1,089
Сказал(а) спасибо: 169
Поблагодарили 1,089 раз(а) в 405 сообщениях
По умолчанию Re: Страхування тільки від угону

Цитата:
Якби Ви не були страховим агентом, то до Ваших слів, можливо, було б і більше довіри.
У вас НЕ достаточно информации, что бы сделать выводы можно мне доверять или нет )) И доверие в чем? что вам не угодит никто? Если не трудно, отпишитесь тут на какой СК остановитесь ... Тогда можно будет судить о "пустоте" моих слов
Цитата:
Ви ж лише огульно займаєте позицію ображеної (отак завше і моя дружина ).
оу, на що я образилась? )
__________________
(050) 384-O6-93, СК "АХА страхование"
Lana CK вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.11.2011, 13:34   #45
Тушелюб
Старейшина
0017
 
Аватар для Тушелюб
 
Регистрация: 11.09.2008
Адрес: Львів
Возраст: 65
Авто: TUCSON 2.0 МКПП бензин
Сообщений: 1,324
Сказал(а) спасибо: 237
Поблагодарили 333 раз(а) в 159 сообщениях
По умолчанию Re: Страхування тільки від угону

Цитата:
Сообщение от Lana CK Посмотреть сообщение
1.У вас НЕ достаточно информации, что бы сделать выводы можно мне доверять или нет )) И доверие в чем? что вам не угодит никто?
2.Если не трудно, отпишитесь тут на какой СК остановитесь ... Тогда можно будет судить о "пустоте" моих слов
оу, на що я образилась? )
1. Довіра до Вас особисто тут нідочого - це ж очевидно. Вам особисто я довіряю з усіх питань , що не стосуються страхування. Бо Вам, як і тисячам інших агентів, менеджерів, рекламщиків і т.п. платять заплату лише за певну роботу і не Ви будете винні у відмовах у страхових виплатах, неповерненні банківськх вкладів, обкраданні людей довірчими товариствами, тощо. Це ціла система, де гроші йдуть кудись наверх.
Тому особисто до Вас у мене претензій бути не може. Втім,все-таки, смію нагадати, що з самого початку Ви мене запевняли, що жодна страхова угон без ДТП не страхує. Але потім вияснилось, що таке страхує УСГ, потім ПРО100, може й ще хтось. Чи я щось плутаю?
2. Доки умови договору передбачають купу підводних каменів - страхуватися - решетом воду носити - в найкращому випадку надіятися потрапити під "милість" СК. Тому чекатиму на цивілізацію ринку страхування.
Тушелюб вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Страхування від ризиків є справою ризикованою. Тушелюб Страховка 47 28.07.2014 11:14
Мобільний проти угону. Тушелюб Полезные советы тушкановоду 57 07.02.2013 08:44
Киев Виїзд на природу і не тільки 17-18/09 RED-LINE Киев - Встречи 8 19.09.2011 11:51

Рекламные ссылки:


Текущее время: 18:19. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!
Время генерации страницы 1.55345 секунды с 11 запросами