Показать сообщение отдельно
Старый 29.03.2011, 14:39   #13
Тушелюб
Старейшина
0017
 
Аватар для Тушелюб
 
Регистрация: 11.09.2008
Адрес: Львів
Возраст: 65
Авто: TUCSON 2.0 МКПП бензин
Сообщений: 1,324
Сказал(а) спасибо: 237
Поблагодарили 333 раз(а) в 159 сообщениях
По умолчанию

[QUOTE=Lana CK;205016]
Цитата:
...думаете, ДТП реже наступает чем угон? ...
і звідкіля Ви взяли, що я таке думаю? (Самі придумали?) І яке значення має моя особиста думка до суті справи? Кожна СК має право ризик оцінювати на свій розсуд. Поставте не 5-25%, а, скажімо, 50% - і скажіть мені цю цифру. І, якщо так вже аж хочете, додайте, що цей ризик з 50% зменшите до 20%, якщо страхуватиму одночасно угон і ДТП. А я вже для себе вирішу, чи мені Ваших 50% підходить, чи ні. Навіщо тут щось темнити і недоговорювати?

... "нормальные" СК такого не делают и пока не собираются! ...

Та ради Бога - "хазяїн-барин" - ніхто ж не нав"язується. Я ж лише намагаюся зрозуміти логіку "нормальних", а Ви мені її не пояснюєте, а лише натякаєте, що я такі високі матерії зрозуміти не здатен і тому мушу сприймати все "на віру".

Цитата:
Сообщение от Vval Посмотреть сообщение
В прошлом году ночью у моего приятеля на парковке возле дома который примыкает к супермаркету выбили боковое и заднее стекло, украли набор ключей. Сделал это случайный прохожий - наркоман. Результат - преступнику дали срок, а товарищ прилип на 500 у.е. - франшиза была 10%.
А у мого знайомого вкрали машину вдень. Дурно платив за платну стоянку вночі.
Гусари...щодо повного КАСКО - молчать - у мого дуже близького знайомого три роки назад згоріла вночі машина - дотепер судиться (а, здається, вже й плюнув)

Последний раз редактировалось VIC; 30.03.2011 в 00:18.
Тушелюб вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 0.53712 секунды с 10 запросами