Показать сообщение отдельно
Старый 10.03.2020, 19:12   #65
Doutor
Аксакал
0230
 
Аватар для Doutor
 
Регистрация: 12.02.2017
Адрес: Краматорськ
Возраст: 49
Авто: TUCSON 2.0i 5MT 4WD FULL
Сообщений: 4,341
Сказал(а) спасибо: 3,005
Поблагодарили 2,168 раз(а) в 830 сообщениях
По умолчанию Re: сильная вибрация при скорости 120 км/ч

Така собі історія, може кому знадобиться:
У січні поміняв передні ШРУСи, правий - цілком з піввіссю. Радість через відсутність хрустів, та порожній гаманець... З того часу була їзда лише містом, бо надворі "зима", та неможливість нормально розігнатися. Вважав, що все ОК.
Але, нарешті, навесні, поїхали на природу, й при наборі 120 км/год пошла страшенна вібрація на кермо, так, що кермо аж плясало у руках. На 100-110 вібрація теж відчувалася але не так катастрофічно, знову до 120 - і передні колеса, ніби-то входять в резонанс, аж уся машина трясеться.
В голові завертілося: підшипники, погнуті диски, кардан, розбита хрестовина, небалансована гума, а саме страшенне - це думка про те, що мої "золоті" оригінальні ШРУСи могли виявитися фальсифікатом, бо після ремонту в машині нічого не мінялося, гума не переставлялася. Усю "зиму" нормально проїздив на Геоландарі.
Вирішив везти автівку на те ж СТО, де міняв ШРУСи, але перед цим заїхав на мийку самообслуговування помити піввісі, думаю, треба ж хлопцям здати машину чистою, щоб не копирсалися у багнюці. Вивертаю колеса, і високим тиском по ШРУСам, по супортам та внутрішнім поверхням коліс. А там, як повідлітало багнюки засохшої, прям напівцеглинами. Що характерно, коли на колесо дивишся ззовні унутрь, воно ніби-то чисте, але уся ота херь накопичилася за спицями колеса.
Короче, виїжджаю я після цієї процедури на трасу, даю швидкості до 160 - жодної вібрації, кермо як вкопане. Щастя і радість!
Висновок: у складних проблем бувають досить прості рішення.
__________________
Doutor вне форума   Ответить с цитированием Вверх
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dimych (10.03.2020), koka-ftp (11.03.2020), saper1 (10.03.2020), хирург Тарас (10.03.2020)
 
Время генерации страницы 0.29128 секунды с 10 запросами