Показать сообщение отдельно
Старый 28.04.2016, 14:01   #11
Колесик
Аксакал
 
Аватар для Колесик
 
Регистрация: 28.01.2009
Адрес: Кропивницький
Возраст: 59
Авто: Santa Fe 2.2D AT Top Navi
Сообщений: 2,561
Сказал(а) спасибо: 2,167
Поблагодарили 908 раз(а) в 440 сообщениях
По умолчанию Re: Опорный подшипник передней стойки

Цитата:
Сообщение от OLEG_63 Посмотреть сообщение
но теперь при повороте руля с той же стороны раздается скрип.
майже на 100 відсотків впевнений що причина в неправельно поставленій тарілці в яку власне впирається пружина ,справа в тому що ця тарілка повинна бути співосною з нижньою неповоротною тарілкою (яка приварена до стійки) так ось як що цю тарілку провернути на якийсь градус відносно її правельногот місця при повороті керма буде скрип!!!! щоб провірити чи правельно стоїть тарілка треба зняти колесо взяти пруток діаметром 6-8 мм довжиною 400 мм і провірити співосність отворів які є і в верхній і в нижній тарілці берети пруток вставляєте в отвір нижньої тарілки він по центру стійки зі сторони колеса і намагаєтесь знайти отвір в верхній тарілці ,так ось коли ви "прошиєте" два отвори то пруток має бути паралельний стійці!!!
Все провірено на власному досвіді!!я провернув верхню тарілку коли вже на встановленій стійці намагався дожати гайку кріплення штока вона я думав дожалась а на ділі вона провернулась зі штоком і тарілкою і днем пізніше появився скрип!!! я описував цю особливість передньої стійки на російському форумі ще до війни , зараз там нажаль немає адекватних людей крім двох з якими інколи переписююсь в особистому режимі
Колесик вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 0.13760 секунды с 10 запросами