Показать сообщение отдельно
Старый 05.08.2020, 08:34   #223
newbe
Старожил
0156
 
Регистрация: 05.05.2012
Адрес: Польша, Поморье (уже с Теслой)
Авто: Tesla Model3 LR AWD 21
Сообщений: 942
Сказал(а) спасибо: 173
Поблагодарили 459 раз(а) в 241 сообщениях
По умолчанию Re: Самостоятельная установка штатного круизконтроля на бензинку 2.0

Не знаходив часу рік доїхали до електрика зі свого містечка що погодився встановити круїз по схемам і фотографіям з форума.
А завдяки клятій епідемії відпустка відбулася без виїзду, тому час знайшов! За працю взяв з мене 130 доларів у еквіваленті. Ну зате я дешево купив запчастини.
Маю Круїз, зробив з форуму вирізки у Google Docs і деякі пости перевів на польську...
Блок круїза купив на алегро аж два рази ненароком. Кому треба - пишіть, домовимося з пересилкою з Польщі.
Зачепив тросики завдяки завдяки будівельному магазину...
Електрик чогось вирішив тягнути кабелі вздовж передньої частини капоту, але мені все одно, раз дротів у нього вдосталь. Додам ще автоскотчу на місце спаювання для естетики .

Ручка стала без проблем. Трохи видно що старша за решту авто... Але ручка-важіль мені здається більш зручним розв'язанням ніж кнопки на кермі, шо я мав у Ніро, більш інтуіційно.
Круїз не активується на швидкості менше 50 км/г, але мене це абсолютно влаштовує.
Завдяки "жабці" під педаль зчеплення - з механікою працює бездоганно. Йому пофігу яка передача, при натисненні зчеплення переходить в режим очікування, потім один раз важелем вниз і знову газує сам.
newbe вне форума   Ответить с цитированием Вверх
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dimych (05.08.2020), Vik-440 (05.08.2020)
 
Время генерации страницы 0.81889 секунды с 10 запросами