Показать сообщение отдельно
Старый 15.04.2011, 02:42   #5
Ryu
Участник
0137
 
Аватар для Ryu
 
Регистрация: 10.07.2010
Адрес: Львів
Возраст: 34
Авто: Tucson 2.0 MT 4WD
Сообщений: 235
Сказал(а) спасибо: 20
Поблагодарили 5 раз(а) в 5 сообщениях
По умолчанию Re: 16-04-11. Акція. "Увага, мотоцикліст!"

Я написав, що даний пост відповідальних мотоциклістів не стосується...
Просто я бачив дуже багато ситуацій на дорозі коли на мотоциклах створювали таку...
І ти правильно сказав, що попасти в ДТП на машині з участю мотоцикліста ремонтом желіза не обійдеться тому, на мою думку, водії мотоциклів повинні вдвічі прискіпливіше підходити до виконання вимог ПДР, так як у більшості ДТП з їх участю страждає їх життя та здоров я а не водія автомобіля.
Незнаю чи така тенденція всюди ,але у Львові ледь потеплішає більшість мотоциклістів ( мотики не класика) починають літати по місту. Де дорога дозволяє швидкість перевалює за сотню, інтенсивний рух їх не хвилює починаються маневри ,виліти на зустрічну водіїв автомобілів, які намагаються зберегти життя даному екстремалу.
Один з вагомих стимулів до такого - це як правило відсутній або схований під заднє колесо номерний знак, а тому абсолютна нездатність даішників ,щось зробити з такою людиною + те, що у нас службові патрульні мотоцикли викатують на дорогу заради понту і галочки,типу що в нас таке є ,а не для їх безпосереднього призначення...
Ще раз кажу сорі, якщо задіваю чиїсь почуття чи моральні норми, я лише висловлюю свою суб єктивну думку, яка абсолютно ніякого відношення немає до відповідальних учасників дорожнього руху які пересуваються на двоколісних транспортних засобах чи то за допомогою палива чи за безпосередньою участю м язової сили нижніх кінцівок
Ryu вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 0.42660 секунды с 10 запросами