Показать сообщение отдельно
Старый 08.09.2020, 12:20   #381
sergio1965
Старожил
 
Аватар для sergio1965
 
Регистрация: 13.03.2016
Адрес: Хмельницкий
Возраст: 59
Авто: Nissan X-Trail/Rogue
Сообщений: 915
Сказал(а) спасибо: 26
Поблагодарили 252 раз(а) в 197 сообщениях
По умолчанию Re: Разрядка аккумулятора.

Цитата:
Сообщение от Joice Посмотреть сообщение
Ну-ка объясните, как АБ самостоятельно набирает это напряжение? И как она может заряжаться до такого напряжения на авто, если регулятор напряжения такого уровня не обеспечивает?
1. Якщо АКБ недозаряджена, то вона самостійно приймає струм і заряджається. За моментом повного зарядження мені потрібно слідкувати, бо мій зарядний пристрій не має зворотнього зв'язку з АКБ і не контролює момент повної зарядки, тому цим пристроєм можна АКБ перезарядити, що теж не є добре.
2. Автомобільний регулятор напруги за назвою та призначенням має функцію регулювання робочої бортової напруги близько 14,1 +/- 0,4 В. Тому на автомобілі при справному регуляторі неможливо перезарядити АКБ, бо за цим слідкує бортова електроніка. Це плюс. Але є і мінус: справний штатний автомобільний генератор зі справним регулятором бортової напруги ніколи на 100% не зарядить АКБ. Тому і рекомендують в будь-якому випадку підзаряджати АКБ мінімум 2 рази в рік - перед зимою та після зими. Так можна суттєво збільшити термін служби АКБ, особливо, недорогих та малоресурсних.
3. Професійні автоелектрики можуть мене поправити.
sergio1965 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 0.46830 секунды с 10 запросами