Показать сообщение отдельно
Старый 09.12.2019, 12:02   #25
Dozvil
Пользователь
 
Аватар для Dozvil
 
Регистрация: 18.04.2017
Адрес: Киев
Авто: TUCSON, бензин/газ, 2,7 л
Сообщений: 52
Сказал(а) спасибо: 8
Поблагодарили 3 раз(а) в 3 сообщениях
По умолчанию Re: Проблемы с холодным стартом

Оживлю тему, оскільки проблема знову зявилась та ж сама. Спочатку був затягнутий холодний старт, потім ледь заводилась, а одного разу і не завелась взагалі - посадив акум )) Зарядив акумулятор - проблема не щезла, але хоч мав змогу їхати хоч кудись... (що, до речі виключило варіант сбою налаштувань, як так розумію - вище було обговорювання)
Зрозуміло, що відразу поїхав до газовщиків. ті зробили діагностику, справно взяли гроші - нічого не знайшли, все мовляв працює в штатному режимі (Профігаз, Вишневе). Далі були три поїздки на три різні СТО, включно з офіціалами: одні пропонували міняти датчик колінвала,та датчики компресії, інші (офіціали) - перевірили паливну і запропонували чистити форсунки бензинові та купу інших порад наслухався. Датчики міняти не став, дорого здалось, і добре що не міняв. Але вирішив почистити форсунки, заїхав на третє СТО, а там добрий старенький дядечко нагадав старий фокус: перекрити балон з газом і випалити все вщент, і заглушитись після того як перейшла на бенз. І зранку відповідно спробувати завестись, що я і зробив - і таки завелась без проблем
Ну що, знову їду на Профігаз Вишневе, залишаю там на ніч машину, вони її перевіряють, заводять на холодну з підключеним газом - фігушки, все погано, з перекритими балоном - все добре. Перевіряють тиск в редукторі, і в системі, кажуть що нічого нібе не травить - ну і де там ще фіг його знає перевіряють через свій комп - і знов кажуть, що все у них нормально, нема збою. Не можуть зрозуміти в чому причина.
Словом машину забрав поки, вирішив на бензині бак виїздити (залив присадку для чистки форсунок, користуючись нагодою) - і поки буду спостерігати, нехай машинка трохи на бензі попрацює, кажуть це корисно. З повністю відключеним газом, з баком закритим, машина заводиться відразу.
А що робити далі - не знаю, підключу газ потім, якщо знову все буде повторюватись - куди їхати і що шукати? Принаймні точно знаю тепер, що то проблема з боку газової системи...
Dozvil вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 3.65100 секунды с 10 запросами