Показать сообщение отдельно
Старый 17.12.2008, 09:39   #8
Kabanets
Старожил
0023
 
Аватар для Kabanets
 
Регистрация: 16.10.2008
Адрес: Одесса
Возраст: 57
Авто: Туксон
Сообщений: 715
Сказал(а) спасибо: 27
Поблагодарили 32 раз(а) в 26 сообщениях
По умолчанию Re: Проблемы по погашению кредита!!!! (Изъятие банком авто во время кризиса)

Цитата:
Сообщение от Andriy Посмотреть сообщение
Поділюся своїм досвідом.

Минулого тижня мені передзвонили з банку і запропонували у разі необхідності написати заяву про призупинення погашення тіла кредиту на рік, без будь-яких санкцій. Сказали, що роблять таку пропозицію тим у кого позитивна кредитна історія і на даний момент є дострокове погашення кредиту(дострокове, це трішки раніше ніж по графіку).
Дана заява ні до чого не призводить окрім того, що тобі не будуть телефонувати з банку і питати про погашення тіла кредиту. Є гроші гасиш тіло, немає тільки процент.
Банк -Родовід.

Моя думка, що це тільки перша ластівка. Згодом будуть ще якісь пільги, бо реально банк зацікавлений у тому, щоб я все таки платив, а не у судових дебатах і у об'єкті застави.
Да уж, такая схема подходит у кого кредит стандартный а у кого аннуитетная схема погашения и кредит взят в 2008г., то все плохо. Тело кредита минимальное а проценты максимальные, отсрочку платежа на той или иной срок обычно дают по телу а проценты прийдется справно платить, вот такая арифметика Пупкина получается. Сам с кредитом - полная торба , шо робить не знаю, місту Львів привіт, навчався у ЛБІ НБУ України.
Kabanets вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 3.65449 секунды с 9 запросами