Показать сообщение отдельно
Старый 13.07.2017, 23:21   #1170
newbe
Старожил
0156
 
Регистрация: 05.05.2012
Адрес: Польша, Поморье (уже с Теслой)
Авто: Tesla Model3 LR AWD 21
Сообщений: 942
Сказал(а) спасибо: 173
Поблагодарили 459 раз(а) в 241 сообщениях
По умолчанию Re: Выбор системы ГБО на Туксон

Цитата:
Сообщение от sergio1965 Посмотреть сообщение
Вдячний вам за ваші поради та за те, що витрачаєте свій особистий час.
Єдине, що ТЕОРЕТИЧНО не зовсім згоден стосовно обмеження продуктивності газового редуктора по кінських силах. "Аляска" розрахована на потужність до 140 к.с. Це максимальна потужність дволітрового двигуна Tucson, яку двигун видає при максимальних 6000 об./хв. Я ж, як правило, їжджу при обертах до 3000 1/хв., тобто, використовую близько 70 к.с., а це 50%. Знову ж таки, суто теоретично, газовий редуктор працює в спокійному режимі, дуже далекому від максимальної віддачі, де вже можуть бути збої. Інша справа, що конструкція його така недосконала, що і при половині навантаження він нормально не працює - не видає необхідних та стабільних параметрів.
Мене тема витягнула, захопився і збираю інформацію. Так що аби була користь, на здоров'я!

ProGas вже писав що тестування декотрих редукторів, зокрема фірми Томасетто (в т.ч. Аляски) проводиться в ідеальних умовах, і навіть тоді я не пам'ятаю щоб вона тягнула 140 к.с.

Будь ласка, технічні характеристики Аляски (всього 123 к.с.): https://m.lpgtech.ua/reduktor-tomase...aska-do-136-ls

Додаткове підтвердження є в порадниках добору інсталяції Стаг: Аляска рекомендується виключно на авто до 90 к.с., бо на більш потужних двигунах вона не тримає тиск. Посилання на первинний документ не дам, інформація від польських інсталяторів з форуму lpg-forum.pl.

Погоджуюся з тим що двигун не видає 143 кінських сили на обертах до 3500, тому якщо інсталяція вмикає бензин при вищих обертах / навантаженнях, все має бути добре. Але я не знаю в якому діапазоні двигун Туксона працює з потужністю менше 90 к.с. (63% потужності). Добра інсталяція має обслуговувати двигун у всьому діапазоні обертів і навантажень, такі лунають ствердження від професіональних інсталяторів.

Надіслано від мого ONEPLUS A3003, використовуючи Tapatalk
newbe вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 0.37929 секунды с 10 запросами