І ось нарешті і я з ДХО на базі поворотів. Зі сторони виглядає не звично і круто (слова електрика).
Тепер по черзі:
1. До поворотів підключалися з права (голубий провід), а зліва - жовтий з червоною полосою. Релє поворотників не міняв, баласт не чіпляв (нічого не мерехтить).
2. 4 роз'єми на три контакти не знадобилися (електрик використав 2).
3. блокі спочатку хотіли прикрутити до металу, але в нас там майже кругом пластик, прийшлось просто закріпити на розтяжки (не зовсім правильно, але не придумали як краще (.
4. Реллюху на вимикання не ставили, а поставили запобіжник, який коли виймаєш - ДХО не працює. Реллє для згасання ДХО при включенні габаритів сховали в блоці запобіжників також.
5. Спочатку електрик підключив в режимі ДХО та ДХО+габарити. Я попросив переробити, щоб ДХО гасло коли габарити вмикаю.
6. Затримки при переході на жовтий немає, є десь 1-2 секунди коли з жовтого на білий переходить. Лампи моргають синхронно.
7. По часу 3 години і 200 грн.
8. Я вважаю воно того варте

