Показать сообщение отдельно
Старый 09.05.2017, 09:21   #11
newbe
Старожил
0156
 
Регистрация: 05.05.2012
Адрес: Польша, Поморье (уже с Теслой)
Авто: Tesla Model3 LR AWD 21
Сообщений: 942
Сказал(а) спасибо: 173
Поблагодарили 459 раз(а) в 241 сообщениях
По умолчанию Re: Установка ГБО - Львов

Цитата:
Сообщение от Gonzo Посмотреть сообщение
0677765331 - Роман, варіатор не впарюють, налаштовують, лише не знаю чи документи роблять (подзвониш хіба що запитаєш)
Задзвонив я до Романа, він був готовий запропонувати інсталяцію від 350 до 500+ Євро, з пакетом документів для МРЕВ.

Будемо після вихідних додатково зв'язуватися, докладніше домовлятися про конфігурацію. Він пропонував в тому числі BRC й інших італійців, але я наразі запитав його про хорошу польску систему з OBD + bluetooth. По-перше, маю абсолютну певність що знайду майстра на кожному кутку, по-друге - зможу побавитися на смартфоні в статистику, діагностику або дрібні корекції без необхідністі підключати ноутбук кабелем, по-третє - не хочу переплачувати за італійську систему, бо наврядчі поверну кошти. Бачив що є навіть програми типу бортового комп'ютера на Android до адаптерів STAG з адаптером Bluetooth.

На такі мої вимагання він запропонував STAG (Q-BOX Plus), форсунки HANA (колір не обговорювали, передбачую зелені), редуктор STAG 250 до к.с. (відповідає R01, до цієї моделі є підігрів).

Чи я правильно розумію що STAG R01 не відрізняється якістю в гіршу сторону від Shark 1500 (знаю що останній максимально підтримує 200 к.с.)?

Балон я попросив максимальний Atiker 72l 225х720mm + сховати газовий роз'єм до лючка, щоб не кидалася в око дірка на бампері (хочу спокійно заїзджати на паркінги торгових центрів, а всюди повішали заборону в'їхзду автівок на газі).

Запитав також про якісні трубки Faro + Parker щоб не було ніде натяку на запах газу.
newbe вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 
Время генерации страницы 7.59443 секунды с 10 запросами