Показать сообщение отдельно
Старый 08.07.2013, 11:32   #28
Тушелюб
Старейшина
0017
 
Аватар для Тушелюб
 
Регистрация: 11.09.2008
Адрес: Львів
Возраст: 65
Авто: TUCSON 2.0 МКПП бензин
Сообщений: 1,324
Сказал(а) спасибо: 237
Поблагодарили 333 раз(а) в 159 сообщениях
По умолчанию Re: Про Львівські евакуатори

Таки добився я справедливості.

Подав на апеляцію. Але вся апеляція звелась до того, що суддя-доповідач, зачитуючи текст, на ходу намагався хоч якось вникнути в суть справи і, схоже, за три хвилини читання йому цього зробити так і не вдалося. Ще й якась муха дзичала навколо вуха і відволікала увагу. Два інші судді куняли і у щось вникати навіть не збиралися. Спитавши у мене прізвище, без вияснення будь-чого присудили залишити апеляцію без задоволення.

Вирішив подавати позов на МНС та Автодор, котрі давали виконавцю вказівку на евакуацію. Аж тут Галицький суд дуже вчасно скасував рішення №388, на підставі якого мене евакуювали. Вступила в дію стаття 1175 ЦПК, згідно з якою нанесені особі збитки на підставі скасованого пізніше судом нормативного акту відшкодовуються тим, хто це рішення видав. Подав позов на виконком Львівської міської Ради, що рішення №388 приймав. Стаття про шкоду в ЦПК пряма - ніяк не обійдеш. Суддя аж мусів перенести засідання, щоб прокунсультуватись з "верхом", позаяк у приватній бесіді пояснив мені, що вимоги мої законні, але ж "наслідки можуть бути невеселі" - тепер кожний, кого за цим рішенням евакуювали зможе подавати в суд. Але, зрештою, проти закону йти не ризикнув і прийняв рішення на мою користь.

Тепер думаю через громадські організації потріпати нерви "здирникам" від влади .
__________________
Дні слід не рахувати, а важити.
Тушелюб вне форума   Ответить с цитированием Вверх
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
FLAME007 (08.07.2013), Юрий М (23.08.2013)
 
Время генерации страницы 6.53549 секунды с 9 запросами