Показать сообщение отдельно
Старый 18.04.2012, 19:21   #66
Toljanos
Аксакал
 
Аватар для Toljanos
 
Регистрация: 02.02.2009
Адрес: Ужгород
Авто: Tucson CRDi 2.0, AT, 4wd.
Сообщений: 2,933
Сказал(а) спасибо: 1,099
Поблагодарили 421 раз(а) в 232 сообщениях
По умолчанию Відповідь: Re: Качество бензина вообще и на заправках в частности...

Трошки інформації від мене. Думаю, що на форумі є люди, які заправляються час від часу "елітним" паливом: ВОГ мустанг, ОККО пульс і тому подібне...
Якщо говорити про пульс, то приїзжає на заправку фура зі звичайним бензином, або дизелем та з бідоном на 50 літрів. У бідоні знаходиться присадка, яку спочатку переливають у машину, а потім у резервуар. Розказав мені це знайомий заправщик, який доповнив історію тим, що присадку вони лиють менше норми, а на деяких заправках і не лиють. Тобто люди купляють не зовсім те, що думають. І подарив мені для проби пів літра цієї біди. Вона прозора з коричневим відтінком, горить зараза і сама по собі.... Була у нього вже і літня присадка, щось новеньке, але на цю у нього вже був покупець: повнстю прозора, густіша від соляри, і не хоче горіти.
Такщо катаюсь я тепер на повноцінному ПУЛЬСІ
І шановні одноклубники, не заправляйтесь елітним топливом, а лийте звичайне. Краще вже до звичайного долити присадку, яку ви купите окремо.
Toljanos вне форума   Ответить с цитированием Вверх
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Milaya_Ginger (18.04.2012), Vik-440 (18.04.2012), Алекс (18.06.2012)
 
Время генерации страницы 3.64071 секунды с 10 запросами