TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   ГБО (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2059)
-   -   Расход масла на газу (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=20240)

ближнебойщик 28.04.2016 00:05

Расход масла на газу
 
Вопрос в следующем,бензиновый тюксон 2,0 купил не давно, прошел на нем 1000км и расхода масла не заметил как было так и осталось после такого пробега.После установки ГБО за 500км сожрало пол уровня.Кто что думает по этому поводу? прошу поделится а то уже ночами не сплю.

WWF 28.04.2016 15:06

Re: Расход масла на газу
 
тоже после установки ГБО начал подьедать масло, но вот сколько не скажу. Сегодня гляну.

LRM 28.04.2016 15:10

Re: Расход масла на газу
 
Две не зависимые друг от друга вещи.
Если есть масло то оно куда то уходит, при чем тут ГБОшка.

WWF 28.04.2016 15:12

Re: Расход масла на газу
 
не согласен, до ГБО расхода масла не было вообще. Обьяснить не могу почему но факт есть факт. В двигатель не лазили, больше ничего не делали

koka-ftp 28.04.2016 15:51

Відповідь: Расход масла на газу
 
у меня шо до ГБО, шо после ест 700-800грамм масла на 10тыс км:)
[QUOTE]сожрало пол уровня[/QUOTE]
это сколько?
и сколько было сначала?
зы между меткой min и max около литра)

Gonzo 28.04.2016 17:49

Відповідь: Расход масла на газу
 
[QUOTE]купил не давно, прошел на нем 1000км и расхода масла не заметил как было так и осталось после такого пробега.После установки ГБО за 500км сожрало пол уровня.Кто что думает по этому поводу?[/QUOTE]

[QUOTE]тоже после установки ГБО начал подьедать масло, но вот сколько не скажу. Сегодня гляну.
[/QUOTE]

В обох випадках які пробіги в авто?
Який стиль їзди?
Масло змінювалось? (тип, в'язкість, виробник)
і як писалось вище
[QUOTE]зы между меткой min и max около литра) [/QUOTE]

P.S. у мене пробіг 190тис (рік тому перейшов на газ на 160тис з заміною на масло призначене для газу)
фактично масло не доливав ніколи (окрім випадків коли реально тиснув на педаль - в таких випадках воно вигоратиме завжди і в усіх ))

Gonzo 28.04.2016 17:56

Відповідь: Re: Расход масла на газу
 
[quote=WWF;444810]не согласен, до ГБО расхода масла не было вообще. Обьяснить не могу почему но факт есть факт. В двигатель не лазили, больше ничего не делали[/quote]
тут можу пояснити якщо потрібно, хоча у нас в це наразі не дуже вірять (менталітет такий, живемо минулим, міряємо в'язкість масла пальцями й визначаємо на око :) )

WWF 28.04.2016 18:35

Re: Расход масла на газу
 
синтетика 5W40 пробег 97тыс, на газу почти 10т. Стиль езды економный

skitalec 28.04.2016 21:45

Re: Відповідь: Расход масла на газу
 
[quote=Gonzo;444824]P.S. у мене пробіг 190тис (рік тому перейшов на газ на 160тис з заміною на масло призначене для газу) фактично масло не доливав ніколи (окрім випадків коли реально тиснув на педаль - в таких випадках воно вигоратиме завжди і в усіх )) [/quote]
А на якому маслі зараз їздете?

Bad 28.04.2016 21:59

Re: Відповідь: Расход масла на газу
 
[QUOTE=Gonzo;444824]
масло призначене для газу[/QUOTE]
Що то є за олива, а ще більше цікавить - ким/чим призначене?!

Gonzo 28.04.2016 22:50

Re: Відповідь: Расход масла на газу
 
[QUOTE]ким/чим призначене[/QUOTE]

))
мабуть технічними спеціалістами, я лише можу передати інформацію надану виробником, з яким співпрацюємо вже від 1998 року, особисто я від 2006р) щодо виробника і типу масла відповім в ПП - думаю це не відповідна тема для цього й ще вліплять мені бан )) або завтра краще напишу про масло у своїй темі (яку колись створював)

[QUOTE]синтетика 5W40 пробег 97тыс, на газу почти 10т. Стиль езды економный [/QUOTE]
за даних умов, навіть якщо б це було з вини масла то в проміжку 10 т. воно б не встигло нічого показати (ви ж не залили М8В чи незрозумілу лабуду), тут скоріше варіант що автомобіль при першій провірці рівня стояв [B]можливо[/B] частково під нахилом, або так залили (якщо це робили не Ви) - особисто я знаю три випадки (і усі зі своїм співробітником, який обслуговує свою хонду на офіційному сервісі хонди) коли "автослюсарі" залили йому масло вище максимальної позначки :) .
Поспостерігайте ще.

Stason-Tucson 28.04.2016 23:16

Re: Расход масла на газу
 
то что на ГАЗу начинает кушать масло известный факт подтверждённый большинством водил на всех форумах! У самого за 10000 км доливаю 1,5 л масла! Кстати по регламенту для нашего движка положено за 10000 т.км доливка масла до 1 л. Слышал мнение что масло идёт в угар из-за того что газ "сухой",не такой маслянистый как бензин,хотя физику сего процеса не совсем понимаю.

ближнебойщик 29.04.2016 01:13

Re: Відповідь: Расход масла на газу
 
[QUOTE=koka-ftp;444818]у меня шо до ГБО, шо после ест 700-800грамм масла на 10тыс км:)

это сколько?
и сколько было сначала?
зы между меткой min и max около литра)[/QUOTE]

Изначально был максимум а стало между макс. и мин.Масло Ликви Молли 5в40.Что связанно с ГБО это сто процентов т.к. до установки накатал на машине тыщу масло на месте а тут такое.Да есть мнение что на газе есть расход масла,но не такой же огромный,думаю грамм 500 сожрало за пол тыщи пока не доливал точнее не могу пока сказать.

Gonzo 29.04.2016 10:47

Відповідь: Re: Відповідь: Расход масла на газу
 
[QUOTE]зы между меткой min и max около литра)[/QUOTE]
[spoiler= фото][url=http://picua.org/][img]http://picua.org/img/2016-04/29/08zmezhnubaiu8apqdqudex7q.jpg[/img][/url][/spoiler]

[QUOTE]Кстати по регламенту для нашего движка положено за 10000 т.км доливка масла до 1 л.[/QUOTE]
)) навіть більше, але з таким дописом на мою думку вони просто забезпечують себе від гарантійних ремонтів
[spoiler= фото][url=http://picua.org/][img]http://picua.org/img/2016-04/29/67kgzrfwgs16zeq2fylcz2s3h.jpg[/img][/url][/spoiler]
[QUOTE]Да есть мнение что на газе есть расход масла,но не такой же огромный[/QUOTE]
Більший в силу того що температура згоряння газу вища ніж бензину, відповідно зі стінок робочої камери буде випалюватись більш інтенсивно.
Критичним він може стати у випадку вже залягання маслоз"ємних кілець, а залягти вони можуть якраз через використання газу
якщо коротко то:
-газ має вищу температуру згорання, (частково збільшує витрату масла але не критично)
-склад газу такий що при його згоранні похідними залишками утворюються лаки (в бензину це зола) - думаю більшість знає як виглядає двигун після роботи на газі (гарний, чистий, наче полакований, і масло не таке темне)
-ці лаки осідають на маслоз"ємних кільцях які відповідно з часом залипають й не роблять свою роботу, не забирають масла з стінок циліндра, звідси і розхід масла бо воно вигорає

як вихід - використовувати масло яке має у своєму складі присадки для розчинення лаку (зі слів нашого партнера (був на двох їхніх заводах м.Єдліче та м.Тшебінє, нажаль на найбільший в м.Плоцьку не Потрапляв) це те саме масло що й для звичайних двигунів лише з цими додатковими присадками)
нажаль я не їхній технолог і не можу підтвердити достовірність інформації, лише скажу що мій туксон починаючи з пробігу 20т і до сьогодні 190т повністю в мастилах цього виробника і рік як вже на газі - повторюю двигуне не вскривався, що таке регулювання клапанів ще не знає, як і що таке доливка масла між замінами (доречі у мене вони в межах 15т :) )
[spoiler= масло]опис масла, табличні дані і вартість, надам в цій темі [url]http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=13131[/url][/spoiler]
P.s масло змінював три тисячі тому - можу сфоткати рівень ))

Сподіваюсь Ви виясните причину зниження рівня масла, й надіюсь вона буде банальною.

З Пасхою Усіх !

Bovic 29.04.2016 11:10

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Расход масла на газу
 
[QUOTE=ближнебойщик;444855]...Масло Ликви Молли 5в40...

Сподіваюсь Ви виясните причину зниження рівня масла, й надіюсь вона буде банальною.

З Пасхою Усіх ![/QUOTE]

+1...не там ищешь причину расхода масла...у меня без малого 100 000 км.(сто тысяч) на газу. масло тоже все это время только LM 5W40 ( потому и не перехожу на другое. т.к. все устраивает)..вожу в багажнике литровую банку на долив. масло обычно меняю через 12-15 тыс.км.. так эту 1 л. банку я как правило всю и не израсходую до конца...а пробеги бывают и по 5 000 км...а может тебе масло паленка попалась...;)


Текущее время: 02:41. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 0.12107 секунды с 9 запросами