TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   Ремонт, эксплуатация (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2289)
-   -   заміна прокладки голови 2.0 + ГБО (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=21353)

Gonzo 11.01.2018 16:34

заміна прокладки голови 2.0 + ГБО
 
Усім доброго дня
коротка невеличка предісторія ))
Авто 2.0 механіка , повний привід, пробіг 230тис, два роки на газу (уже десь тис 60).
Двигун не вскривався, помилок не вискакує жодних (лампочки на панелі працюють :) )
Ще з весни почала зникати охолоджуюча рідина - грішив лише на радіатор, бо бачив що сльозиться на пластмасовому стику патрубка й радіатора (напевне треба дякувати рівним дорогам), нещодавно замінив радіатор, але через два тижні заглянув і долив ще з літру півтори, Результат - зникає далі, інших підтікань не виявлено, масло чисте, насторожує занадто видимий вихлоп (в порівнянні з іншими, хоч наразі й не критично - бо бачу є крутіші екземпляри на дорозі :D )
Але все ж таки - зникання й витік, наштовхує на висновок - пробиття прокладки, тому й планую розібрати й замітити
- Може хтось мав подібне й підкаже що ще прикупити й замінити, раз намічається таке розбирання
- Й як там з регулюванням клапанів ? це типу [URL="http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=15384&page=36&highlight=%EF%F0%EE%EA%EB%E0%E4%EA%E0+%E3%EE%EB%EE%E2%EA%E8"]все що тут[/URL] , киньте посилання де прикупитись комплектом потрібних шайб.

sergio1965 11.01.2018 19:08

Re: заміна прокладки голови 2.0 + ГБО
 
[QUOTE=Gonzo;469825]Усім доброго дня
коротка невеличка предісторія ))
Авто 2.0 механіка , повний привід, пробіг 230тис, два роки на газу (уже десь тис 60).
Двигун не вскривався, помилок не вискакує жодних (лампочки на панелі працюють :) )
Ще з весни почала зникати охолоджуюча рідина - грішив лише на радіатор, бо бачив що сльозиться на пластмасовому стику патрубка й радіатора (напевне треба дякувати рівним дорогам), нещодавно замінив радіатор, але через два тижні заглянув і долив ще з літру півтори, Результат - зникає далі, інших підтікань не виявлено, масло чисте, насторожує занадто видимий вихлоп (в порівнянні з іншими, хоч наразі й не критично - бо бачу є крутіші екземпляри на дорозі :D )
Але все ж таки - зникання й витік, наштовхує на висновок - пробиття прокладки, тому й планую розібрати й замітити
- Може хтось мав подібне й підкаже що ще прикупити й замінити, раз намічається таке розбирання
- Й як там з регулюванням клапанів ? це типу [URL="http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=15384&page=36&highlight=%EF%F0%EE%EA%EB%E0%E4%EA%E0+%E3%EE%EB%EE%E2%EA%E8"]все що тут[/URL] , киньте посилання де прикупитись комплектом потрібних шайб.[/QUOTE]
Міг би порекомендувати розглянути технічну можливість дещо збільшити ступінь стиснення - для "газованого" двигуна це було б надзвичайно добре.

Stason-Tucson 11.01.2018 21:20

Re: заміна прокладки голови 2.0 + ГБО
 
не спеши разбирать. Во первых- если бы была пробита прокладка то мотор бы выкидывал через расширительный бачек кучу антифриза. Во вторых-грелся бы. В третих-как вариант была бы эмульсия в масле в случае пробоя не в цилиндр а в маслянную систему. Но в любом случае из расширительного бачка были бы выбросы прорывающихся газов. У меня тоже под машиной сухо но антифриз уходит. Место течи обнаружил, (и уже у нескольких человек с форума течет в том же месте), и антифриз просто высыхает на горячем блоке и естественно место подтека себя не выдает. Ищи где подтекает по характерным белёсым разводам вокруг места течи.

Gonzo 11.01.2018 22:36

Re: заміна прокладки голови 2.0 + ГБО
 
Та я й сам розумію що мало б рвати бачок або патрубок, адже тиск в камері більший ніж в системі охолодження
Та тут якраз прикол в тому що у знайомого правда на іншій машині були подібні симптоми ( бачок аліс гуд, масло чисте, а тосол то тю тю), й він нещодавно пустив парову завісу, сьогодні як пробував своїм ходом заїхати до майстра, то я на власні очі бачив туман від нього що здавалося б що має з'явитись Алла Пугачова :-)

І забув сказати, що вчора я їздив на сервіс - викручували свічки й дивились на камеру стан поршнів - три з характерним нагаром, а один підозріло чистий

Я й сам не горю бажанням розбирати (фінансово кусюче (( )

Де витік у тебе?

saper1 11.01.2018 23:32

Re: заміна прокладки голови 2.0 + ГБО
 
На нижнем патрубке подкапывает ... в движении испаряется от температуры ... в гараже ,когда холодный двигатель ,то пятно на полу.

Stason-Tucson 12.01.2018 01:04

Re: заміна прокладки голови 2.0 + ГБО
 
у меня капает под верхним патрубком от радиатора(самый большой) к головке. Вот там или проело алюминиевый патрубок или сам резиновый. Уже на третьей машине такое вижу. Место там такое что сразу не заметишь откуда капает. Но слышно в движении в салон затягивает сладковатый запах антифриза когда он испаряется попадая на горячий двигатель. Тут недавно выкладывали дае фото того места откуда сочится антифриз. Щас поищу

Gonzo 12.01.2018 13:31

Відповідь: Re: заміна прокладки голови 2.0 + ГБО
 
[quote=sergio1965;469836]Міг би порекомендувати розглянути технічну можливість дещо збільшити ступінь стиснення - для "газованого" двигуна це було б надзвичайно добре. [/quote]
В чому плюси, складність реалізації, побічні дії, вартість, (якщо врахувати що я не гонщик, і мене цілком влаштовував двигун і до цього )), от в коробку я б передачу з заводу добавив )))

маленьке відео димка з вихлопу після пробігу зранку 50 км
[url]https://youtu.be/1Vh_-8RlY54[/url]
ну дуже мені це не подобається ((

VIC 12.01.2018 13:35

Re: Відповідь: Re: заміна прокладки голови 2.0 + ГБО
 
[quote=Gonzo;469871]маленьке відео димка з вихлопу після пробігу зранку 50 км [/quote]схоже на антифриз

Николай__ 12.01.2018 15:44

Re: заміна прокладки голови 2.0 + ГБО
 
Похожая проблема, только у меня на дизеле в ГБЦ трещина и погнало в цилиндр. Симптомы: при работающем двигателе надувало патрубки, особенно когда подгазовывать и потемнел расширительный бачек.

Gonzo 12.01.2018 15:45

Відповідь: Re: Відповідь: Re: заміна прокладки голови 2.0 + ГБО
 
[quote=VIC;469872]схоже на антифриз [/quote]
так от і я ж про це,
тому ще раз прошу підказати що попутно замінити, раз така справа.

sergio1965 12.01.2018 20:22

Re: Відповідь: Re: заміна прокладки голови 2.0 + ГБО
 
[QUOTE=Gonzo;469871]В чому плюси, складність реалізації, побічні дії, вартість, (якщо врахувати що я не гонщик, і мене цілком влаштовував двигун і до цього )), от в коробку я б передачу з заводу добавив )))

Питання зовсім не в тому гонщик ти чи ні. Газ - високооктанове паливо (ОЧ близько 105 од.), для якого необхідна висока ступінь стиснення (СС) - так він швидше згорає і значно легше випускним клапанам. Французькі двигуни, що з заводу обладнані ГБО для пропан-бутану, мають СС щось близько 14 од. Наш має 10,1 од., бо під 92-й бензин. До того ж, при збільшенні СС двигун стане економнішим.

Gonzo 12.01.2018 21:40

Re: заміна прокладки голови 2.0 + ГБО
 
І хто таке й як вже реалізував?, чи я десь пропустив інформацію?

sergio1965 12.01.2018 22:40

Re: заміна прокладки голови 2.0 + ГБО
 
[QUOTE=Gonzo;469922]І хто таке й як вже реалізував?, чи я десь пропустив інформацію?[/QUOTE]

На нашому двигуні ще, схоже, ніхто. Я планую десь на весну. На всіх своїх попередніх авто з двигунами робив таку процедуру. Просто займався колись такими роботами.


Текущее время: 04:51. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 0.27467 секунды с 9 запросами