TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   Электрооборудование и охранные системы (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2024)
-   -   Сигналка тупить після спроби зламу (?) (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=21208)

Tabbycat 03.09.2017 10:46

Help! Сигналка тупить після спроби зламу (?)
 
Ситуація: запаркувався між В.Кишенею і Госп. судом (Печерськ) у сутінках. Сигналка - Конвой, діалогова.
Виходжу - брелок не відчинає двері. Підніс брелок до антени радіомодуля - нуль емоцій. Відкрив замки "штаткою", машина реве, я скидаю масу з акума, ставлю назад - реве. І поруч реве новенький седан, водій якого встиг збігати за новою батарейкою для свого брелка. Під'їхали патрульні, перевірили документи, сказали що схоже на спробу втручання.
Те саме сказав шановний Berimor і порадив пошаманити кнопкою "Валет".

Доїхав додому, замкнути брелком не можу. Взяв другий брелок, перезавантажив його, ледве замкнув, піднісши до антени.
"Перший" брелок виявився ще тупішим.

Піду, спробую скинути клему на півгодини, раптом допоможе?
Таке враження що "хтось" настільки розхитав мізки сигналці що доведеться або перепрограмовувати центральний можуль, або перепрописувати брелки.
Які будуть думкм тих, хто стикався з подібними глюками?

Лыжник 03.09.2017 11:59

Re: Сигналка тупить після спроби зламу (?)
 
Із часом сигналки просто починають баранити. Почитай в інструкціїї до сигналки як перелочити брелки, то не важно. "валет", обидва брелки та ключ замка запалення. У мене сигналка з 2008р. двіно вже періодично так лажить.

Tabbycat 03.09.2017 12:17

Re: Сигналка тупить після спроби зламу (?)
 
[quote=Лыжник;466198]перелочити брелки,[/quote]
Сигналка може тримати у пам'яті 4 брелки. Я маю два. Після перезапису у пам'яті буде 1-й брелок як "1-й глючний" і "3-й оновлений" (і відповідно 2-й як 2-й і 4-й)?
Чи не призведе це до нових глюків?

VIC 03.09.2017 12:21

Re: Сигналка тупить після спроби зламу (?)
 
[quote=Tabbycat;466199]Після перезапису у пам'яті буде 1-й брелок як "1-й глючний" і "3-й оновлений"[/quote]брелоки не видалюються і не додаються, стираються всі і додаються з нуля бажані

Tabbycat 03.09.2017 12:28

Re: Сигналка тупить після спроби зламу (?)
 
[quote=VIC;466200]стираються всі і додаються з нуля бажані [/quote]
Я би хотів так зробити, але в мануалі саме така маніпуляція не розписана.
Скинув клему, хвилин через 40 спробую що вийшло.
Сусід розповів що в нього був подібний вмпадок, довелося їхати до фахівця.
Невже "мізки" якось перепрограмували через радіоканал?

Схожі глюки брелків траплялися протягом останніх 2-х місяців і біля дому. Зникали після запуску двигуна.

VIC 03.09.2017 12:46

Re: Сигналка тупить після спроби зламу (?)
 
[quote=Tabbycat;466201]Невже "мізки" якось перепрограмували через радіоканал?[/quote] я підозрюю що в тебе щось близько до Бастіону, де для програмування брелоків потрібно провести серію операцій в певній послідовності одні з них набрати пінкод ключем запалювання і дещо виконується при замкнутому датчику контролю відкриття капота, тобто для бастіона це неможливо зробити ні по жсм ні по радіоканалу

Tabbycat 03.09.2017 13:56

Re: Сигналка тупить після спроби зламу (?)
 
Дякую усім хто відгукнувся.
Скинув клему на годину, вилучив батарейки з брелків на 15 хвилин.
Поставив на місце - все працює штатно. Буду спостерігати.

У вільний час хочу провести такий експеримент: увімкнути сигналку без брелка, кнопкою "Валет", і перевірити, чи можна буде зняти з охорони брелком.

Загалом сигналка виявилася міцною до зламу. Окрема подяка Berimor'у за пораду встановити саме цей гаджет.

DOKTOR 03.09.2017 17:11

Re: Help! Сигналка тупить після спроби зламу (?)
 
[quote=Tabbycat;466196]Сигналка - Конвой, діалогова[/quote]
Нет такого, от слова "совсем".

adum 03.09.2017 17:53

Re: Сигналка тупить після спроби зламу (?)
 
[QUOTE=Tabbycat;466203]
Загалом сигналка виявилася міцною до зламу. [/QUOTE]
Да не было никакого взлома ,обычная рассинхронизация ,это когда в местах большого скопления машин с одинаковыми сигналками(не с диалогом) ,машина "наелась " чужих кодов и усе . У диалоговых сиг ,такого нет ,от слова "совсем".

Tabbycat 03.09.2017 18:05

Re: Сигналка тупить після спроби зламу (?)
 
[quote=adum;466207]в местах [B]большого скопления машин[/B][/quote]
Це була 9-та година вечора, субота, машин в тому місці було вкрай мало. Ну може чотири-п'ять коли приїхав і дві коли збирався додому. На великих паркінгах глюк виглядає трохи не так і минає без проблем.
Сигналка таки діалогова.

DOKTOR 03.09.2017 18:31

Re: Сигналка тупить після спроби зламу (?)
 
[quote=Tabbycat;466208]Сигналка таки діалогова[/quote]
Диалоговые ведут себя не так, поэтому и сомнения.

adum 03.09.2017 19:30

Re: Сигналка тупить після спроби зламу (?)
 
[quote=Tabbycat;466208]На великих паркінгах глюк виглядає трохи не так і минає без проблем.
Сигналка таки діалогова.[/quote]
8 лет пользуюсь диалоговой Пандорой ,глюков нет вообще ,НИГДЕ !
А то ,что у Вас есть глюки на паркингах и говорит об отсутствии диалога .
[quote=Tabbycat;466208]Це була 9-та година вечора, субота, машин в тому місці було вкрай мало.[/quote]
Да их много и ненужно ....
то ,что сига "перезапустилась" после сброса питания ,говорит о ее "качестве и надежности" .

Tabbycat 03.09.2017 21:27

Re: Сигналка тупить після спроби зламу (?)
 
[quote=adum;466212]то ,что сига "перезапустилась" после сброса питания [/quote]
Скидання клеми в режимі охорони не скинуло сигу на зняття з режиму.
А те що у режимі "охорону знято" перезапуск усунув глюки - це тільки плюс. Нема необхідності їхати на сервіс.
Маю ідею як посилити ступінь захисту машини без додаткових аксесуарів. Перетру з Берімором, потім розповім.

olegoo 04.09.2017 18:24

Re: Help! Сигналка тупить після спроби зламу (?)
 
[QUOTE=DOKTOR;466205]Нет такого, от слова "совсем".[/QUOTE]
Ну, предполагают, что Конвой 150D таки диалоговый.
А вот остальные модели Конвоев (MP200, 100, 90) таки через 4-5 лет начинают глючить, сначала редко, потом все чаще. Я их много уже позаменял на Старлайны да Пандоры.
Возможно "плывут" параметры радиокомпонентов с возрастом. Или в частотозадающих цепях, или в цепях питания. или и там, и там.


Текущее время: 19:38. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 1.52568 секунды с 9 запросами