TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   Страховка (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2011)
-   -   Страхування тільки від угону (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=10796)

Тушелюб 29.03.2011 11:38

Страхування тільки від угону
 
Знаю, що страховики такого чомусь :pardon: не люблять, а вимагають, щоб разом з ДТП. А хочеться взнати через що.

Я сам не надто СК довіряю (моя особиста думка:ok:), але мій інтерес в страхуванні лише угону має певні підстави.

За платну стоянку я даю по 200 грн/міс., тобто 2400 грн за рік. У Львові стоянками ми не надто балувані, тому до своєї мені (+дружина+син+дочка) кожного дня йти 5 хв (а ввечері ще й машину туди від дому гнати). Машини стоять густо, тому паркування напряжне не тільки за часом, а й за бензином. Про купу дрібних незручностей на кшталт виїзду на рибалку о 4-й ранку я вже мовчу.
Перед моїм домом є велика і зручна площадка для безкоштовного паркування і більшість власників ставлять машини саме там. Машини нікому там не заважають, тому єдина небезпека, на мій погляд, - угон. Отож, якби СК лише за страхування угону взяла цих 2400 грн, то мені б від цього була пряма вигода.

Хто що з цього приводу скаже ?

Lana CK 29.03.2011 12:01

Re: Страхування тільки від угону
 
скажу просто - угон не страхуют без других рисков, поскольку плата за него или его доля в полном КАСКО небольшая - 15-5%, а при наступлении такого события выплата производится в размере всей страховой суммы. Т.е. денег аккумулируется мало и объем поступленйи от такого страхования не перекроет риск. Вообщем, не выгодно это СК

Тушелюб 29.03.2011 12:11

Відповідь: Re: Страхування тільки від угону
 
[QUOTE=Lana CK;204959]... поскольку плата за него или его доля в полном КАСКО небольшая - 15-5%...[/QUOTE]

А чому так? Страхові не здатні порахувати реальні відсотки ? Чи це так як за корову 2 грн і за шнурок 5000 грн і продаються тільки разом ?

ИгорьОК 29.03.2011 12:28

Re: Відповідь: Re: Страхування тільки від угону
 
[QUOTE=Тушелюб;204962]А чому так? [/QUOTE]
Страхование это бизнес и ведут они его исходя из своего видения,предлагая свои продукты.Почему так ,а не этак-решают топ- менеджеры.Вопрос к ним;)
Присмотрелся бы к каско 50 на 50 -может подошло бы тебе?

Lana CK 29.03.2011 12:35

Re: Відповідь: Re: Страхування тільки від угону
 
[QUOTE=Тушелюб;204962]А чому так? Страхові не здатні порахувати реальні відсотки ? Чи це так як за корову 2 грн і за шнурок 5000 грн і продаються тільки разом ?[/QUOTE]
моя фраза отображала СРЕДНЮЮ долю угона в КАСКО - в некоторых СК она 5% (вот у меня в АХА), в некоторых - 20%. В каждой компании она своя...
Страховые способны посчитать, потому и решили один угон не страховать ;)

Vval 29.03.2011 13:30

Re: Страхування тільки від угону
 
Кроме угона, есть такая неприятная вещь как повреждение автомобиля от дейтвия третих лиц. Иными словами автомобиль стоит на месте возле дома, но стекло разбили, колеса сняли или просто автомобиль подожгли. В этой ситуации угона нет, но и автомобиля посути нет.

Тушелюб 29.03.2011 13:48

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Страхування тільки від угону
 
[QUOTE=Lana CK;204970]...Страховые способны посчитать, потому и решили один угон не страховать ;)[/QUOTE]

Позаяк страхування угону окремо є невигідним, отож воно має компенсуватись в частині ДТП. Логічний висновок з цього наче єдиний: частина ДТП є штучно перебільшеною ? (див. шнурок з коровою).

Втім, навіть після Ваших пояснень я далі чогось не розумію. Чому не визначити правдивий ризик угону і чесно сказати цифру? Нехай це буде правдивих 25% - навіщо і від кого їх ховати? Від повного каско в 10000 грн - це 2500. Якраз те, на що я (а може й багато інших) згоден. З ДТП я СК не довіряю і ніколи на це не піду (перепрошую, ну такий от я дурний), а от на один угон на 25% підписався б. Чому СК не хоче мати з мене зиск? Адже це було ь взаємовигідно.

Urik 29.03.2011 13:50

Re: Страхування тільки від угону
 
А еще бывает угонят автомобиль, потом стекло разбили, колеса сняли или просто автомобиль подожгли.
И все, СК может это не защитать как угон.
Если страховать, то лучше страховать нормально, но с большой франшизой.
Узнайте в других СК, у меня кум страховал машину от угона и контруктивной гибели, вроде около 2%. Может подойдет такой вариант?

А вообще скажу, я на стоянку иду 7-10 минут, по карте 700 метров. И буду ходить, по той причине, что пройтись утром никогда не мешает, а вот вскакивать каждый раз когда, что-то бахнет или пьяные будут бушевать, как по мне не очень.

Тушелюб 29.03.2011 13:55

Відповідь: Re: Страхування тільки від угону
 
[QUOTE=Vval;204991]Кроме угона, есть такая неприятная вещь как повреждение автомобиля от дейтвия третих лиц. Иными словами автомобиль стоит на месте возле дома, но стекло разбили, колеса сняли или просто автомобиль подожгли. В этой ситуации угона нет, но и автомобиля посути нет.[/QUOTE]

Це я оговорив тим, що наша площадка прямо перед всіма тильними вікнами 9-ти поверхівки, добре проглядається, добре освітлена і малопрохідна. За 7 років жодного випадку. Ризик, звісно, є, але я як клієнт маю право оцінити його меншим, аніж вигода від знаходження автомобіля прямо під вікнами своєї квартири.
Зрештою все-одно такого як угон+треті особи окремо нема.

Далі. 2400 я плачу по суті за протиугон вночі. А страховий протиугон - це з круглодобово. Це може з головою покрити нічне розбиття шкла.

Тушелюб 29.03.2011 14:06

Відповідь: Re: Страхування тільки від угону
 
[QUOTE=Urik;205004]...И все, СК может это не защитать как угон...

Якщо б вже складати договір саме на угон, то визначення угону можна оговорити як завгодно точно.

Я до того, що якщо СК починає щось приховувати, недоговорювати, викручувати, то це однозначно викликає справедливі підозри у клієнтів.

Lana CK 29.03.2011 14:10

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Страхування тільки від угону
 
[QUOTE][QUOTE=Тушелюб;205002]Позаяк страхування угону окремо є невигідним, отож воно має компенсуватись в частині ДТП. Логічний висновок з цього наче єдиний: частина ДТП є штучно перебільшеною ? (див. шнурок з коровою).[/QUOTE]
думаете, ДТП реже наступает чем угон? ) конечно, нет.. потому его часть и увеличивается. Например, по Киеве - все больше авто на дорогах, и тем больше риск ДТП, и все больше "ушлых" страхователей.
Логика будет всегда субъективной, в зависимости от того, кто объясняет ))))

[QUOTE]Втім, навіть після Ваших пояснень я далі чогось не розумію. Чому не визначити правдивий ризик угону і чесно сказати цифру? Нехай це буде правдивих 25% - навіщо і від кого їх ховати? Від повного каско в 10000 грн - це 2500. Якраз те, на що я (а може й багато інших) згоден. З ДТП я СК не довіряю і ніколи на це не піду (перепрошую, ну такий от я дурний), а от на один угон на 25% підписався б. Чому СК не хоче мати з мене зиск? Адже це було ь взаємовигідно.[/QUOTE]
что значит честно сказать цифру? или это равно - начать страховать только угон? "нормальные" СК такого не делают и пока не собираются!
И опять же - вы на это согласны (вам выгодно), СК -нет (не выгодно). Вы хотите убедить СК в обратном, в типа их выгоде, потому что вам так хотелось бы и было бы выгодно/удобно? так это их продукт - им и решать))

Vval 29.03.2011 14:30

Re: Відповідь: Re: Страхування тільки від угону
 
[QUOTE=Тушелюб;205006]Це я оговорив тим, що наша площадка прямо перед всіма тильними вікнами 9-ти поверхівки, добре проглядається, добре освітлена і малопрохідна. За 7 років жодного випадку. Ризик, звісно, є, але я як клієнт маю право оцінити його меншим, аніж вигода від знаходження автомобіля прямо під вікнами своєї квартири.
Зрештою все-одно такого як угон+треті особи окремо нема.

Далі. 2400 я плачу по суті за протиугон вночі. А страховий протиугон - це з круглодобово. Це може з головою покрити нічне розбиття шкла.[/QUOTE]

В прошлом году ночью у моего приятеля на парковке возле дома который примыкает к супермаркету выбили боковое и заднее стекло, украли набор ключей. Сделал это случайный прохожий - наркоман. Результат - преступнику дали срок, а товарищ прилип на 500 у.е. - франшиза была 10%.

Тушелюб 29.03.2011 14:39

[QUOTE=Lana CK;205016][QUOTE]
...думаете, ДТП реже наступает чем угон? ...[/QUOTE]і звідкіля Ви взяли, що я таке думаю? (Самі придумали?) І яке значення має моя особиста думка до суті справи? Кожна СК має право ризик оцінювати на свій розсуд. Поставте не 5-25%, а, скажімо, 50% - і скажіть мені цю цифру. І, якщо так вже аж хочете, додайте, що цей ризик з 50% зменшите до 20%, якщо страхуватиму одночасно угон і ДТП. А я вже для себе вирішу, чи мені Ваших 50% підходить, чи ні. Навіщо тут щось темнити і недоговорювати?

... "нормальные" СК такого не делают и пока не собираются! ...

Та ради Бога - "хазяїн-барин" - ніхто ж не нав"язується. Я ж лише намагаюся зрозуміти логіку "нормальних", а Ви мені її не пояснюєте, а лише натякаєте, що я такі високі матерії зрозуміти не здатен і тому мушу сприймати все "на віру".

[QUOTE=Vval;205020]В прошлом году ночью у моего приятеля на парковке возле дома который примыкает к супермаркету выбили боковое и заднее стекло, украли набор ключей. Сделал это случайный прохожий - наркоман. Результат - преступнику дали срок, а товарищ прилип на 500 у.е. - франшиза была 10%.[/QUOTE]

А у мого знайомого вкрали машину вдень. Дурно платив за платну стоянку вночі.
Гусари...щодо повного КАСКО - молчать - у мого дуже близького знайомого три роки назад згоріла вночі машина - дотепер судиться (а, здається, вже й плюнув)

Lana CK 29.03.2011 15:15

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Страхування тільки від угону
 
[QUOTE=Тушелюб;205025][QUOTE=Lana CK;205016]

і звідкіля Ви взяли, що я таке думаю? (Самі придумали?) І яке значення має моя особиста думка до суті справи? Кожна СК має право ризик оцінювати на свій розсуд. Поставте не 5-25%, а, скажімо, 50% - і скажіть мені цю цифру. І, якщо так вже аж хочете, додайте, що цей ризик з 50% зменшите до 20%, якщо страхуватиму одночасно угон і ДТП. А я вже для себе вирішу, чи мені Ваших 50% підходить, чи ні. Навіщо тут щось темнити і недоговорювати?

... "нормальные" СК такого не делают и пока не собираются! ...

Та ради Бога - "хазяїн-барин" - ніхто ж не нав"язується. Я ж лише намагаюся зрозуміти логіку "нормальних", а Ви мені її не пояснюєте, а лише натякаєте, що я такі високі матерії зрозуміти не здатен і тому мушу сприймати все "на віру".[/QUOTE]
я первым постом кратко описала почему -больше добавить ничего не могу ) материй и веры не было )

Тушелюб 29.03.2011 15:30

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Страхування тільки від угону
 
[QUOTE=Lana CK;205038][QUOTE=Тушелюб;205025]
я первым постом кратко описала почему -больше добавить ничего не могу [/QUOTE]

[QUOTE=ИгорьОК;204966]Страхование это бизнес и ведут они его исходя из своего видения,предлагая свои продукты.Почему так ,а не этак-решают топ- менеджеры.Вопрос к ним;)
[/QUOTE]

А як у них спитати ?


Текущее время: 19:54. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 0.32278 секунды с 9 запросами