TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   Кондиционер, отопление, вентиляция (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2060)
-   -   Иногда не греет печка. (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=15071)

Лыжник 22.11.2017 11:21

Re: Иногда не греет печка.
 
[QUOTE=LRM;468225]А как должно быть? И какой второй патрубок нужно было проверять?[/QUOTE]

На фото видно, одна трубка з радіатора та що у тебе №1, а інша йде теж із радіатора тільки зверху (вона теж алюмінієва).

Трубки можуть бути горячі обидві, якщо раіатор забитий не наглухо, а тільки одна частина.

[SPOILER]https://www.youtube.com/watch?v=XkdZXu8y23g[/SPOILER]

Toljanos 22.11.2017 11:21

Відповідь: Иногда не греет печка.
 
Промивав двічі, результатом був не задоволений, тому і замінив.

Надіслано від мого MI 6, використовуючи Tapatalk

Лыжник 22.11.2017 11:23

Re: Иногда не греет печка.
 
[QUOTE=LRM;468229]А просто почистить его нельзя?[/QUOTE]

Мені літом пробували промивати, як стало відомо при похолоданні, то нічого не дало. Замовив по віну оригінал :dash::( Буду щось шаманити. Бо за заміну із зняттям панелі просять 2500 грн.

Doutor 22.11.2017 11:30

Re: Иногда не греет печка.
 
[QUOTE=LRM;468229]А просто почистить его нельзя?[/QUOTE]

Кажуть, потім дуже швидко починає текти.

LRM 22.11.2017 11:36

Re: Иногда не греет печка.
 
[QUOTE] а інша йде теж із радіатора тільки зверху (вона теж алюмінієва).
[/QUOTE]
Понял спасибо

тут вопрос у меня есть, я начал проверять по вот этому совету
[QUOTE]З водійської сторони зняти пластиковий екран і перевірити чи гарячі патрубки що живлять радіатор пічки [B]як що обидва гарячі то радиатор не забитий[/B][/QUOTE]

[QUOTE]Трубки можуть бути горячі обидві, якщо раіатор забитий не наглухо, а тільки одна частина.[/QUOTE]
Пипец, вы меня запутали :D

VIC 22.11.2017 11:39

Re: Иногда не греет печка.
 
[quote=LRM;468234]Пипец, вы меня запутали [/quote]
ще більше заплутаю, як редуктор підключено? паралельно чи послідовно?

Doutor 22.11.2017 11:48

Re: Иногда не греет печка.
 
Теж буду міняти, як завжди дуже вчасно, з морозами виявилося, що мій радіатор також забитий.
Із розмови з продавцем, виявив, що із заводу на Hyundai, і не тільки на Tucson, ставлять радіатори Doowon чи HCC. В оригінальних коробках Hyundai лежить Doowon, номер по каталогу той самий.
Ще сказав, що якщо не мити систему, то новий радіатор - то не надовго.
Собі думаю зробити так: відріжу болгаркою патрубки, зниму старий радіатор. Патрубки з'єднаю шлангом та промию систему водою, хімією, та знову водою. Треба десь 30 літрів води. Воду візьму з-під осмоса.
Потім вже - поставлю новий радіатор та заллю концентрат.
Якщо десь помиляюсь, нехай гуру підправлять.

LRM 22.11.2017 12:13

Re: Иногда не греет печка.
 
[QUOTE]ще більше заплутаю, як редуктор підключено? паралельно чи послідовно?[/QUOTE]
:super_smilies063: редуктор какой газовый? Даже если ответ "да", то мне это не поможет :D как понять какое подключение?

Лыжник 22.11.2017 12:17

Re: Иногда не греет печка.
 
[QUOTE=VIC;468235]ще більше заплутаю, як редуктор підключено? паралельно чи послідовно?[/QUOTE]

В цьому випадку це тут не грає ролі. Якщо водійська сторона дає тепло, а пасажирська ні, то 100% радіатор на свалку. Та й майстри які редуктор підключають на подачу (щоб швидше прогрівався ) заслуговують на смерть. :mad:

VIC 22.11.2017 13:13

Re: Иногда не греет печка.
 
[quote=Лыжник;468240]В цьому випадку це тут не грає ролі. Якщо водійська сторона дає тепло, а пасажирська ні, то 100% радіатор на свалку. [/quote]
не завжди, буває так, що при паралельному включенні опір протоку через редуктор значно менший ніж опір протоку через радіатор, і, як наслідок, недогрів радіатора пічки

LRM 22.11.2017 14:42

Re: Иногда не греет печка.
 
Ну ГБО стоит уже много лет, а проблема началась только сейчас.

[QUOTE]Собі думаю зробити так: відріжу болгаркою патрубки, зниму старий радіатор. Патрубки з'єднаю шлангом та промию систему водою, хімією, та знову водою. Треба десь 30 літрів води. Воду візьму з-під осмоса.[/QUOTE]
Кто то делал так?

Какие есть варианты замены вообще, или кроме официалов никто не берется за такой гемор?

Лыжник 22.11.2017 14:49

Re: Иногда не греет печка.
 
А який сенс так собі голову морочити? Спочатку промий систему, потім злий антифриз, а вже після міняй . Існує два варіанти 1. Зняття панелі і заміна за "інструкцією". у нас 2500 грн. що офіціали що приватні СТО.
2. Різати трубки й міняти по "схемі". Приватники беруть 500 грн. офи так не роблять.

LRM 22.11.2017 15:13

Re: Иногда не греет печка.
 
[QUOTE]Із розмови з продавцем, виявив, що із заводу на Hyundai, і не тільки на Tucson, ставлять радіатори Doowon чи HCC. В оригінальних коробках Hyundai лежить Doowon, номер по каталогу той самий.[/QUOTE]
Напишите плз кто то номер детали, поищу где купить и нужно будет менять, а шо делать остаеться:(

Лыжник 22.11.2017 15:36

Re: Иногда не греет печка.
 
[QUOTE=LRM;468248]Напишите плз кто то номер детали, поищу где купить и нужно будет менять, а шо делать остаеться:([/QUOTE]

97138 2E100

Dimych 22.11.2017 15:39

Re: Иногда не греет печка.
 
[QUOTE=LRM;468246]Какие есть варианты замены вообще, или кроме официалов никто не берется за такой гемор?[/QUOTE]
Спроси у Андрея (Berimor) он сможет поменять радиатор печки, если не ошибаюсь он кому-то уже менял.


Текущее время: 10:18. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 0.12943 секунды с 8 запросами