TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   Кондиционер, отопление, вентиляция (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2060)
-   -   Климат контроль: Вопросы и ответы (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=827)

Doutor 29.12.2020 12:41

Re: Климат контроль: Вопросы и ответы
 
Здається, що кондей старався, але літнє сонце у лобове скло перемогло. Думаю, у тіні він би впорався.

sergio1965 29.12.2020 15:03

Re: Климат контроль: Вопросы и ответы
 
[QUOTE=kym;493682]я как-то летом кондей ставил на 17 градусов и пытался ехать. даже долго
для прикола в подстаканник ложил автономный цыферный термометр - там было далеко за 25....
при этом кондей выдаваал правильные свои 7-8 градусов на выходе из дефлектора
мерялось этим же мелким термометром...[/QUOTE]

1. За 11 років користувався як звичайним кондиціонером і ніякого дискомфорту що не користувався клімат-контролем не відчував і не відчуваю.
2. Наша кліматична установка, майже переконаний, не зможе влітку при навіть +26 забезпечити в салоні +17. Хіба що в хмарну погоду, коли немає прямого попадання сонячних променів та ще коли в салоні один водій.

kym 29.12.2020 18:21

Re: Климат контроль: Вопросы и ответы
 
весь мой коммент о том, что цЫфры на таблЕ не соответствуют реальной температуре в салоне...

Alex Under 29.12.2020 18:35

Re: Климат контроль: Вопросы и ответы
 
[QUOTE=kym;493691]весь мой коммент о том, что цЫфры на таблЕ не соответствуют реальной температуре в салоне...[/QUOTE]

В мене відповідають.
Для перевірки я теж клав цифровий термометр на пасажирське сидіння і дивився на реакцію клімата на зміну температури в салоні. :ok:
Але це стосується підігріву, а не охолодження. Звісно, що якщо спека +40 та розпечений асфальт - то як би ти не насилував кондиціонер, температури +17 ти навряд чи досягнеш в принципі... :rolleyes:

sergio1965 29.12.2020 22:40

Re: Климат контроль: Вопросы и ответы
 
[QUOTE=kym;493695]весь мой коммент о том, что цЫфры на таблЕ не соответствуют реальной температуре в салоне...[/QUOTE]
Бо цифри на табло - це не температура в салоні, а бажана температура, яку ви хочете отримати в салоні від кліматичної установки, а вона, бідолашна, тужиться-тужиться, але в неї нічого не виходить, бо спека сильніша за її можливості. Тому вона постійно і працює в режимі звичайного кондиціонера.

kym 30.12.2020 17:51

Re: Климат контроль: Вопросы и ответы
 
[QUOTE=sergio1965;493701]Бо цифри на табло - це не температура в салоні, а бажана температура, яку ви хочете отримати в салоні від кліматичної установки, а вона, бідолашна, тужиться-тужиться, але в неї нічого не виходить, бо спека сильніша за її можливості. Тому вона постійно і працює в режимі звичайного кондиціонера.[/QUOTE]


Сообщение от ДмитрийА
температура должна установиться в салоне такая,как мы задали.Верно?

Сообщение от VIC
да

вот и внес уточнение, что реалии отличаются


Текущее время: 16:33. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 0.39271 секунды с 9 запросами