TUCSON Club UA

TUCSON Club UA (http://tucson-club.org.ua/index.php)
-   Кондиционер, отопление, вентиляция (http://tucson-club.org.ua/forumdisplay.php?f=2060)
-   -   Поломка переключения направления обдува. (http://tucson-club.org.ua/showthread.php?t=15076)

Doutor 03.08.2020 08:40

Re: Поломка переключения направления обдува.
 
Пройшов рік і 11 тис. км. Як і обіцяв, [URL="http://tucson-club.org.ua/showpost.php?p=485958&postcount=332"]після заміни шестерні актуатора, що постійно ламалася, на дюралеву, та доопрацювання важеля однієї з заслонок[/URL], рік катався суто в автоматичному режимі клімат-контролю.
За рік, поломок актуатора не було, усе працює чітко, інші шестерні актуатора цілі. Боюся зглазити, але роблю висновок, що проблема вирішена.

Vik-440 03.08.2020 12:00

Re: Поломка переключения направления обдува.
 
[quote=Doutor;491822]Пройшов рік і 11 тис. км. Як і обіцяв, після заміни шестерні актуатора, що постійно ламалася, на дюралеву, та доопрацювання важеля однієї з заслонок, рік катався суто в автоматичному режимі клімат-контролю.
За рік, поломок актуатора не було, усе працює чітко, інші шестерні актуатора цілі. Боюся зглазити, але роблю висновок, що проблема вирішена.[/quote]
Я тоді за твоїм прикладом просто поставив пружинку на стягування - через 3 місяці на автоматичному режимі ситуація повторилась, а коли розібрав - виявилось що погано пружинку закріпив. Надійніше її зафіксував і від тоді на автоматі все чудово працює на рідних шестернях!
Дякую!

Evgen 2 05.08.2020 14:25

Re: Поломка переключения направления обдува.
 
Doutor Вам уже можна подавати резюме на завод Хюндай-КИА!!!
Від клубу рекомендації гарантовано!!!

Doutor 05.08.2020 20:02

Re: Поломка переключения направления обдува.
 
[QUOTE=Evgen 2;491885]Doutor Вам уже можна подавати резюме на завод Хюндай-КИА!!!
Від клубу рекомендації гарантовано!!![/QUOTE]

Еге ж, тільки амбіцій не вистачає. :D

Andrew 13.02.2023 17:06

Відповідь: Поломка переключения направления обдува.
 
Оживлю тему ) Не гріє пасажирську сторону...та й загалом слабовато гріє, як на мене. Радіатор замінено, систему промито, обидві трубки пічки гарячі. Питання по актуатору (правому!!!) коло бартачка. Відкривається лише в положення Lo. Потім лише раз робиш+ і закривається, далі не шевелеться. Так і повинно бути?
ЗИ Лівий актуатор схоже з проблемною шестернею...50/50 , то переключає напрямки, то клацає...

kosha 22.02.2023 09:45

Re: Поломка переключения направления обдува.
 
может пробка воздушная? у меня таже фигня. не могу найти причину еле еле греет.

Лыжник 03.03.2023 08:29

Відповідь: Поломка переключения направления обдува.
 
[QUOTE=Andrew;496176]Оживлю тему ) Не гріє пасажирську сторону...та й загалом слабовато гріє, як на мене. Радіатор замінено, систему промито, обидві трубки пічки гарячі. Питання по актуатору (правому!!!) коло бартачка. Відкривається лише в положення Lo. Потім лише раз робиш+ і закривається, далі не шевелеться. Так і повинно бути?
ЗИ Лівий актуатор схоже з проблемною шестернею...50/50 , то переключає напрямки, то клацає...[/QUOTE]
Ні. не так. ЛО він закритий, при натисканні + він відкривається трохи, якщо загнати кліму в НІ, тоді він відкривається повністю. Я якось пробував його ремонтувати, там нема що ремонтувати :) простіше новий купити. Після заміни, можна спробувати шестерню перекинути на лівий.

Andrew 07.03.2023 10:49

Відповідь: Поломка переключения направления обдува.
 
[QUOTE=Лыжник;496192]Ні. не так. ЛО він закритий, при натисканні + він відкривається трохи, якщо загнати кліму в НІ, тоді він відкривається повністю. Я якось пробував його ремонтувати, там нема що ремонтувати :) простіше новий купити. Після заміни, можна спробувати шестерню перекинути на лівий.[/QUOTE]
О! То в мене він зовсім навпаки працює. Дяка буду міняти обидва актуатора

rvsn 15.02.2024 13:04

Re: Поломка переключения направления обдува.
 
Приветствую.
Два раза менял актуаторы , но их хватало максимум на месяц.
На данный момент кто-нибудь знает мастера , который сможет решить проблему с поломкой актуатора в Харькове ? :dash:

Vik-440 17.02.2024 08:01

Відповідь: Re: Поломка переключения направления обдува.
 
[quote=rvsn;496291]Приветствую.
Два раза менял актуаторы , но их хватало максимум на месяц.
На данный момент кто-нибудь знает мастера , который сможет решить проблему с поломкой актуатора в Харькове ? [/quote]
Проблема здається не в актуаторі а в нульовій точці де відбувається підклинювання. Я викладав відео десь тут, як я вирішив це питання спираючись на досвід одноклубнів, якщо ви самі міняли актуатор - то прикріпити пружинку для вас теж не має бути проблемою. пів години роботи


Текущее время: 20:43. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
При использовании информации с форума, действующая ссылка на первоисточник обязательна!

Время генерации страницы 2.46341 секунды с 9 запросами