PDA

Просмотр полной версии : Чи варто виставити ДАІ моральний збиток?


Тушелюб
06.08.2010, 13:33
Вітання усім [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Після скасування судом попередньої постанови про штраф щось мене на подвиги потягнуло. Задумав у наступний раз ще й моральний збиток з ДАІ стягнути, але все якось Бог від штрафів милував. Але оце вчора таки залетів, та ще й відразу на 450 грн. Втім, на моє переконання мент не правий двічі і обидва факти я буду оскаржувати окремо. По-перше, самого факту порушення (знову-таки на мій погляд) не було, а, по-друге, спочатку він вписав 255 грн штрафу в протокол, а після заявлення мної незгоди з рішенням справив суму на 450 - і це добре видно навіть на копії. Якби не намір стягнути моральний збиток я б не став цим навантажувати форумчан, а так хочу почути думку знавців. Отож схема порушення.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

Якщо їхати від низу малюнка (це реально те саме місце), то видно, що дворядка з двома трамвайними коліями за поворотом розширюється і з'являються ще дві додаткові смуги для руху. Після появи додаткової смуги я на неї виїжджаю і випереджаю (а, зауважте, не обганяю) попутний транспорт, що рухається по трамвайній колії. Далі стоїть мент і штрафує мене за обгін менш ніж 50 м до переходу. На зустрічну смугу я не виїжджав. Правда, дорожньої розмітки нема.

Отож, чи виставляти менту моральний збиток, чи обмежитись проханням простого скасування постанови?

Offroader
06.08.2010, 13:44
Про моральну шкоду я не буду висловлюватись. Але в такому випадку чому Ви дозволили йому виносити постанову взагалі, якщо можна було заявити клопотання про надання права на захист? - Тоді б у суді просто довели відсутність "складу злочину"

Vik-440
06.08.2010, 13:46
Думаю що можна виставити, але суд у даному клопотанні (про моральний збиток) відмовить. Десь на форумі про це вже писали. Тим більше, бігати однаково, чи там 1 чи 2 абзаци...
Про появу додаткої смуги: а скільки метрів там складає прозжа частина? може на другу полосу невистарчає?

Про моральну шкоду я не буду висловлюватись. Але в такому випадку чому Ви дозволили йому виносити постанову взагалі, якщо можна було заявити клопотання про надання права на захист? - Тоді б у суді просто довели відсутність "складу злочину"
тоді згідно цього, працівник вже в трете допустив помилку...

Тушелюб
06.08.2010, 13:47
... якщо можна було заявити клопотання про надання права на захист? - Тоді б у суді просто довели відсутність "складу злочину"

Хмм... а це як ??? - не знав такого.

Тушелюб
06.08.2010, 13:50
тоді згідно цього, працівник вже в трете допустив помилку...

Щось, пригадую, він мені там лопотів про якісь права - але як то тим практично скористатись я не знаю. А от у суд вже подати вмію.

Offroader
06.08.2010, 13:51
Хмм... а це як ??? - не знав такого.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Тушелюб
06.08.2010, 13:54
Про появу додаткої смуги: а скільки метрів там складає прозжа частина? може на другу полосу невистарчає?


Переміряти поки що руки (ноги) не дійшли, але за оцінками з googlt Earth положених 2.75 має бути.

Vik-440
06.08.2010, 13:55
тоді згідно цього, працівник вже в трете допустив помилку...
Щось, пригадую, він мені там лопотів про якісь права - але як то тим практично скористатись я не знаю. А от у суд вже подати вмію.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Відповідь №28
п.с. давно собі роздрукував кілька копій і постійно вожу з собою [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Тушелюб
06.08.2010, 14:03
Хмм... а це як ??? - не знав такого.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

А що воно мені дає? Відстрочку в часі ?

Та я й так папери готові маю. Впишу пару нових речень про ситуацію і в найближчу середу занесу в районний суд - всі ходи вже знаю. А дасть Бог, на попередню суддю попаду - то точно виграю.

От тільки мучуся такою думкою: якщо без вимоги морального збитку, то, швидше за все, ніхто від ДАІ не прийде впиратися - неявка відповідача - великий плюс. А при вимозі на відшкодування чи зможу сам один з бандою впоратися

Offroader
06.08.2010, 14:09
А що воно мені дає? Відстрочку в часі ?

Зараз вже нічого. ІМХО - на місці НЕ виніс би постанову і на 80% і протокол би не писав.

Vik-440
06.08.2010, 14:09
у будь-якому випадку ніхто не зявиться, просто відмовлять в компенсації (хіба вкажеш 10 грн. - але думай потім як їх забрати)

Тушелюб
06.08.2010, 14:19
... просто відмовлять в компенсації ...

А чим це аргументують ? (а вже таке десь було ? - я ж то думав, що є найбільш наглим водієм в Україні, який першим дорікнув богам:)

Мої ж аргументи залізні (правда, це я лише так думаю). Виконувати обгін я там навіть теоретично міг лише до повороту, а цього даїшник і бачити б просто не зміг, бо світло поширюється по прямій.

Тушелюб
06.08.2010, 14:21
...ІМХО - на місці НЕ виніс би постанову і на 80% і протокол би не писав.

В сенсі побоявся б ?
Хмм... А мені чомусь видалось, що він доволі впевнений був у своїй правоті.
Треба буде собі і такого надрукувати.

VIC
06.08.2010, 14:22
надо писать взыскать на користь держави, тогда суд иск удовлетворит [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Vik-440
06.08.2010, 14:26
Відповідно до ст.137 ЦПК у позовній заяві про відшкодування моральної шкоди має бути зазначено, в чому полягає ця шкода, якими неправомірними діями чи бездіяльністю її заподіяно позивачеві, з яких міркувань він виходив, визначаючи розмір шкоди, та якими доказами це підтверджується. ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

Психологія - достатньо точна наука. Дослідження особистості потерпілого, що базуються на системному підході, дають переконливі аргументи для суддів. Окрім того, Конституція України дає громадянину достатньо можливостей захистити своє право, просто громадяни не навчились ще користуватися Конституцією як законом прямої дії ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

Тушелюб
06.08.2010, 14:29
надо писать взыскать на користь держави, тогда суд иск удовлетворит [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Хоч позов я і буду подавати на ДАІ (так треба), але моральну компенсацію я ж можу вимагати саме з конкретного даїшника і саме на користь держави - СУПЕР !!!!!!

Ой! Я бачу, що вже ділю шкіру.
Народ, станьте на іншу сторону і копайте мене, як на суді буде, щоб знати, до чого бути готовим.

Vik-440
06.08.2010, 14:34
Народ, станьте на іншу сторону і копайте мене, як на суді буде, щоб знати, до чого бути готовим.
1. Там був знак про появу нової смуги? - значить її не було...
2. При відсутності розмітки, ширина проїзжої частини ділиться на 2, а тоді розглядається, чи достатньо там місця для 2 смуги в одному напрямку...
3. чи при здійснені маневру були задіяні світлові сигнали водієм? Які?

Тушелюб
06.08.2010, 14:35
Відповідно до ст.137 ЦПК у позовній заяві про відшкодування моральної шкоди має бути зазначено, в чому полягає ця шкода, якими неправомірними діями чи бездіяльністю її заподіяно позивачеві, з яких міркувань він виходив, визначаючи розмір шкоди, та якими доказами це підтверджується. ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])


Ну тут, якраз, я маю обгрунтування. Розмір шкоди буде точно дорівнювати різниці між остаточною і початковою сумою штрафу 455 -255 = 200 грн. Адже люфт у розмірі штрафу дається гаїшнику для відображення важкості скоєного порушення, а не своїх особистих почуттів до порушника.

Vik-440
06.08.2010, 14:38
Відповідно до ст.137 ЦПК у позовній заяві про відшкодування моральної шкоди має бути зазначено, в чому полягає ця шкода, якими неправомірними діями чи бездіяльністю її заподіяно позивачеві, з яких міркувань він виходив, визначаючи розмір шкоди, та якими доказами це підтверджується. ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])
Ну тут, якраз, я маю обгрунтування. Розмір шкоди буде точно дорівнювати різниці між остаточною і початковою сумою штрафу 455 -255 = 200 грн. Адже люфт у розмірі штрафу дається гаїшнику для відображення важкості скоєного порушення, а не своїх особистих почуттів до порушника.
Якраз може навпаки, у даному випадку порушення вважається важким, але робилась поправка на розкаятті водія, що і було помякшувальним фактором! А тут водій не розкаявся - от і повний розмір!

almond
06.08.2010, 14:39
Моральный иск - не простое взыскание долга, например. Чем вы собираетесь подтверждать, что понесли моральные страдания, которые нужно компенсировать именно суммой вашего иска ? Вам мало 2 гривны ? Вы на 500 грн. настрадали ? А чем вы можете подтвердить эту сумму ? Эти вопросы при иске гражданина к гражданину.... А иск к такой фирме, как ГАИ.... Вряд ли какой-то судья возьмется создавать прецедент, после которого ГАИ просто завалят исками по всей стране... Ему в 100 раз проще отклонить иск и забыть, чем принять решение в вашу пользу и объясняться на коллегии , зачем он принял такое решение и поссорил данный районный суд и милицию [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Vik-440
06.08.2010, 14:42
Може тоді моральну шкоду вимагати від дорожної служби, за таке двояке трактування дорожньої ситуації (розмітки - якої нема)?

Тушелюб
06.08.2010, 14:43
Народ, станьте на іншу сторону і копайте мене, як на суді буде, щоб знати, до чого бути готовим.
1. Там був знак про появу нової смуги? - значить її не було...
1. Згідно визначення ПДР
"смуга руху - поздовжня смуга на проїзній частині завширшки щонайменше 2,75 м, що позначена або не позначена дорожньою розміткою і призначена для руху нерейкових транспортних засобів;" - тобто розмітка не конче потрібна.
А щодо знаку, то
"трамвайна колія - елемент дороги, призначений для руху рейкових транспортних засобів, який обмежується по ширині спеціально виділеним вимощенням трамвайної лінії або дорожньою розміткою;" - вимощення там є, отож решта 3 м полотна дороги є окремою смугою.

ЧЕРЕП
06.08.2010, 14:45
Позов про оскарження Постанови інспектора ДАІ ти повинен подавати до суду загальної юрисдикції за місцем твого проживання у порядку КУпАП, а позов про відшкодування моральної шкоди завданої тобі неправомірним рішенням інспектора ти повинен подавати до суду загальної юрисдикції за місце знаходженням відповідача та у порядку ЦПК України. А отже об'єднувати позовні вимоги про скасування постанови та відшкодування моральної шкоди не можна. Такі вимоги можна об'єднувати лише у порядку передбаченому КАС України.

І запам'ятай, не ти повинен доводити, що ти прав, а інспектор, що ти неправий [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Тушелюб
06.08.2010, 14:46
Якраз може навпаки, у даному випадку порушення вважається важким, але робилась поправка на розкаятті водія, що і було помякшувальним фактором! А тут водій не розкаявся - от і повний розмір!

Мдяя... Логічно. [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Тушелюб
06.08.2010, 14:47
Моральный иск - не простое взыскание долга, например. Чем вы собираетесь подтверждать, что понесли моральные страдания, которые нужно компенсировать именно суммой вашего иска ? Вам мало 2 гривны ? Вы на 500 грн. настрадали ? А чем вы можете подтвердить эту сумму ? Эти вопросы при иске гражданина к гражданину.... А иск к такой фирме, как ГАИ.... Вряд ли какой-то судья возьмется создавать прецедент, после которого ГАИ просто завалят исками по всей стране... Ему в 100 раз проще отклонить иск и забыть, чем принять решение в вашу пользу и объясняться на коллегии , зачем он принял такое решение и поссорил данный районный суд и милицию [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Та я це розумію на 100%. Але ж чимось це мусять аргументувати?

almond
06.08.2010, 14:50
Може тоді моральну шкоду вимагати від дорожної служби, за таке двояке трактування дорожньої ситуації (розмітки - якої нема)?
Да чего там моральный - вы материальные претензии попробуйте получить через суд с дорожников. Например, факт въезда колесом в открытый люк, 5 свидетелей и счес с СТО за ремонт ходовой. 1 иск отклонят - люк не на нашем балансе, идите в комунхоз. 2 иск к комунхозу - это люк "Телекома" 3 иск к "Телекому" - у нас договор на установку люков с фирмой ТОВ "Швырялово".... И вы все ходите на заседания, платите адвокату..... Напомню : реальные убытки по вине дорожников ! А вы - моральный ущерб.... Отклонят

Vik-440
06.08.2010, 14:50
Моральный иск - не простое взыскание долга, например. Чем вы собираетесь подтверждать, что понесли моральные страдания, которые нужно компенсировать именно суммой вашего иска ? Вам мало 2 гривны ? Вы на 500 грн. настрадали ? А чем вы можете подтвердить эту сумму ? Эти вопросы при иске гражданина к гражданину.... А иск к такой фирме, как ГАИ.... Вряд ли какой-то судья возьмется создавать прецедент, после которого ГАИ просто завалят исками по всей стране... Ему в 100 раз проще отклонить иск и забыть, чем принять решение в вашу пользу и объясняться на коллегии , зачем он принял такое решение и поссорил данный районный суд и милицию [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Та я це розумію на 100%. Але ж чимось це мусять аргументувати?
Твої докази про отримання твоєї моральної шкоди не є достатньо переконливими на розгляд суді...

almond
06.08.2010, 14:53
Моральный иск - не простое взыскание долга, например. Чем вы собираетесь подтверждать, что понесли моральные страдания, которые нужно компенсировать именно суммой вашего иска ? Вам мало 2 гривны ? Вы на 500 грн. настрадали ? А чем вы можете подтвердить эту сумму ? Эти вопросы при иске гражданина к гражданину.... А иск к такой фирме, как ГАИ.... Вряд ли какой-то судья возьмется создавать прецедент, после которого ГАИ просто завалят исками по всей стране... Ему в 100 раз проще отклонить иск и забыть, чем принять решение в вашу пользу и объясняться на коллегии , зачем он принял такое решение и поссорил данный районный суд и милицию [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Та я це розумію на 100%. Але ж чимось це мусять аргументувати?
Как вы себе это представляете ? Стоит судья и оправдывается перед вами ? "Встать, суд идет...Именем Украины.... отклонить.... моральный ущерб не был подкреплен никакими доказательствами.... Можете обжаловать в какой-то там срок" Все. Все идут домой

Тушелюб
06.08.2010, 14:57
1....А отже об'єднувати позовні вимоги про скасування постанови та відшкодування моральної шкоди не можна.

2. І запам'ятай, не ти повинен доводити, що ти прав, а інспектор, що ти неправий [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

1. Дякую. Маю над цим подумати. Правда, минулий раз мене суддя сама спитала, чи маю претензії на відшкодування і дуже була заспокоєна тим, що не маю.

2. Та це і є мій головний та єдиний козир. Можу казати, що хотіти, навіть стверджувати, що з крайньої полоси не виїжджав - фото ж і свідків ніяких нема. Втім, щось тут прибріхувати наче й потреби нема. Якщо я порушую правила - то плачу (не раз так було) і не впираюся.

Тушелюб
06.08.2010, 14:58
Твої докази про отримання твоєї моральної шкоди не є достатньо переконливими на розгляд суді...

Так я просто краще подумаю

Тушелюб
06.08.2010, 15:02
Как вы себе это представляете ? Стоит судья и оправдывается перед вами ? "Встать, суд идет...Именем Украины.... отклонить.... моральный ущерб не был подкреплен никакими доказательствами.... Можете обжаловать в какой-то там срок" Все. Все идут домой

То може я виставлю вимогу не про моральний ущерб, а щоб мента якось наказали за беспредєл ? Якась там догана, чи службова невідповідність, або ще там щось?

almond
06.08.2010, 15:04
Твої докази про отримання твоєї моральної шкоди не є достатньо переконливими на розгляд суді...

Так я просто краще подумаю
Удачи. Исковое заявление не таких больших денег стоит. Потом, если вы выиграете, выставьте скан постановы суда, без шапки, просто резолютивную часть. С меня "Martel", или что вы любите. ВЫ станете сенсацией, вы будете первым за годы независимости. О вас напечатают в разных юридических вестниках. И мы все просто порадуемся, что и в нашем Гондурасе есть-таки справедливость

ЧЕРЕП
06.08.2010, 15:07
Моральну шкоду дуже важко доводити, пошукай цю постанову, може допоможе ПЛЕНУМ ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А N 4 від 31.03.95 "Про судову практику в справах про відшкодування моральної (немайнової) шкоди"

Vik-440
06.08.2010, 15:08
Чомусь мені здається, до взагалі претензії можуть бути виставлені лише до організації, яку представляє людина (вона ж була в той час на роботі) а от організація потім сама вирішить кого і як наказати.
може я помиляюсь, але з практики, якщо в ДТП була слубова машина, то позиваються до підприємства (власника авто) а не до водія... Може є якісь нюанси?

almond
06.08.2010, 15:08
Как вы себе это представляете ? Стоит судья и оправдывается перед вами ? "Встать, суд идет...Именем Украины.... отклонить.... моральный ущерб не был подкреплен никакими доказательствами.... Можете обжаловать в какой-то там срок" Все. Все идут домой

То може я виставлю вимогу не про моральний ущерб, а щоб мента якось наказали за беспредєл ? Якась там догана, чи службова невідповідність, або ще там щось?

Ему плевать на эти взыскания. Неполное служебное соответствие за такое не дадут..... А догана - снимут с з/п 50 грн... Не с работы же выгонят. Тут людям почки отбивают..... Хотите наказать мента ? Занесите побольше бабла в прокуратуру и его съедят вместе с жезлом.... А просто жалоба пересичного громадянина...

ЧЕРЕП
06.08.2010, 15:13
але з практики, якщо в ДТП була слубова машина, то позиваються до підприємства (власника авто) а не до водія... Може є якісь нюанси?
Це чітко передбачено ЦК України

Тушелюб
06.08.2010, 15:13
что и в нашем Гондурасе есть-таки справедливость

На 100% поділяю Ваш скепсис щодо відшкодування.

А от з пофігізмістю догани не настільки впевнений. Там часто начальник тільки і чекає найменшої нагоди когось вигнати, бо новий працівник для працевлаштування принесе бабла відразу і багато.

Тушелюб
06.08.2010, 15:17
але з практики, якщо в ДТП була слубова машина, то позиваються до підприємства (власника авто) а не до водія... Може є якісь нюанси?
Це чітко передбачено ЦК України

Тим не менше, якщо в стінах міліції закатували когось, то судять не міліцію, а виконавців.

Тушелюб
06.08.2010, 15:19
2. При відсутності розмітки, ширина проїзжої частини ділиться на 2, а тоді розглядається, чи достатньо там місця для 2 смуги в одному напрямку...
3. чи при здійснені маневру були задіяні світлові сигнали водієм? Які?

2. Це в мою користь, бо там справді широко.
3. При обгоні... сигнали... кому... навіщо ?

Тушелюб
06.08.2010, 15:24
Все. Мушу бігти. Може хтось ще щось мудре придумає, - буду вдячний.

Vik-440
06.08.2010, 15:24
Ну щоб покарати працівника доганою, (і якщо ви праві що до того як керівництво з радістю вижене підлеглого), тоді краще виграти в суді справу а тоді прийти з рішенням у МРЕУ і написати заяву на імя начальника МРЕУ про некомпетентність його підлеглих, з проханням про відповідь, де вказати які міри були ним прийняті...

3. чи при здійснені маневру були задіяні світлові сигнали водієм? Які?
3. При обгоні... сигнали... кому... навіщо ?
Ви здійснювали маневр по перестроюванні з полоси в іншу полосу? Якщо ввімкнули спочатку лівий поворот, а потім правий, то це буде скоріше трактуватись як обгін. Якщо лише лівий, то перестроювання у новоутворену смугу. Якщо нічого не вмикали, тоді ваші дії були не зрозумілі працівнику ДАІ, а відповідно він їх трактував найбільш вигідни методом для себе...

DRAKO
06.08.2010, 15:30
Блин, и почему все такие грамотные не хотят идти на работу в ГАИ, а только стебутся [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Vik-440
06.08.2010, 17:52
Блин, и почему все такие грамотные не хотят идти на работу в ГАИ, а только стебутся [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Неберут, или слишком много требуют на лапу...

Тушелюб
09.08.2010, 08:15
Сьогодні знову проїжджав те ж саме місце. Ширина полоси цілком достатня, але все залежить від того, як трактувати середину дороги - чи від зустрічної смуги трамваю, чи геометричну середину (бо ж розмітки нема). Прийняв рішення, що краще на цей раз буде ще не рипатись і почекати 100 відсоткового випадку (сума штрафу дещо величенька для ризику).

Lordi
09.08.2010, 09:57
Блин, и почему все такие грамотные не хотят идти на работу в ГАИ, а только стебутся [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
ОФФ: там конкурс офигительный - не все могут пройти, да и делиться нужно уметь (пропорцию соответствующую соблюдать, если ее нарушить - на гражданку)....

Тушелюб
03.09.2010, 08:05
Вітання усім.

Перепрошую, що піднімаю старий топік. У понеділок за даною справою суд, то й сів правила підчитати. І тут наткнувся на те, що не розумію юридичної різниці між поняттями "обгін" та "об'їзд". Штрафанули мене то за обгін. А коли я їхав, то колєйка справа стояла, а не рухалась. Якщо мою дію називати об'їздом, а не обгоном, то й кількість полос на дорозі значення не матиме.

Хто що скаже ?

Олександр
03.09.2010, 11:16
"обгін" - тут ясно.
щодо "об'їзду", то окремого визначення немає, але із контексту пдр випливає, що об'їзд пов'язаний із нерухомою перешкодою. тобто можна вважати, що об'їзд - маневр зі зміни траєкторії нормального (згідно пдр) руху автомобіля, пов'язаний із наявністю нерухомої перешкоди...

Vik-440
03.09.2010, 13:33
Мені здається, що тут таки був обгін, оскільки трамвай не стояв з аварійкою... а здійснив зупинку згідно свого маршруту.

Олександр
03.09.2010, 14:50
у даному випадку обгону не було.
обгін — випередження ....випередження — рух транспортного засобу із швидкістю, що перевищує
швидкість попутного транспортного засобу, що рухається ....

Vik-440
03.09.2010, 15:45
Мені чомусь здається що ситуація подібна до наступної:
стоять машини в пробці, а "порушник" виїзжає на зустрічну смугу для того щоб повернути у поворот на ліво через 50-100 метрів. Можливо як для цього порушення невірно складений протокол, але якщо написано "ОБГІН", то треба його опротестовувати...

Urik
04.09.2010, 16:50
Если вы и выиграете "моральну шкоду" то вот к сожалению в бюджет то не заложили такие расходы и Вы долго будете их выбивать.

almond
05.09.2010, 11:32
Если вы и выиграете "моральну шкоду" то вот к сожалению в бюджет то не заложили такие расходы и Вы долго будете их выбивать.

Поэтому, чтобы избавить топикстартера от излишних хлопот, судья и не примет такого решения [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Urik
06.09.2010, 11:01
Если мне память не изменяет, то в бюджете на 2010 год принято, что если суд принимает решение не в пользу государства, то организация проигравшая суд, должна судиться до высшего суда Украины. Вот и думайте теперь...

Тушелюб
06.09.2010, 15:09
Вітання усім [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Справу виграв. Підготувався солідно: схеми, пункти ПДР, КАС і т.п. Але від ДАЙ ніхто не прийшов, то й суддя слухати мене не захотів - тільки буркнув, що постанову скасовано. Аж образливо якось - стільки підготовки псу під хіст [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] Ну, вже наступний раз точно моральний збиток затребую [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Al-ik
06.09.2010, 15:13
Вітання усім [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Справу виграв. Підготувався солідно: схеми, пункти ПДР, КАС і т.п. Але від ДАЙ ніхто не прийшов, то й суддя слухати мене не захотів - тільки буркнув, що постанову скасовано. Аж образливо якось - стільки підготовки псу під хіст [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] Ну, вже наступний раз точно моральний збиток затребую [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Мои поздравления! [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

r2d2
06.09.2010, 18:30
Вітання усім [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Ну, вже наступний раз точно моральний збиток затребую [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Зачем ждать? Отменив постановление судья должен прекратить дело об административном правонарушении. Прекращение дела об административном правонарушении в связи с отсутствием состава правонарушения - основание для взыскания морального ущерба согласно Закона "О порядке возмещения ..."
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Можно попробывать, этот опыт наверняка будет полезен [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Тушелюб
07.09.2010, 09:50
Вітання усім [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Ну, вже наступний раз точно моральний збиток затребую [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Зачем ждать?"О порядке возмещения ..."
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Можно попробывать, этот опыт наверняка будет полезен [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Ніякого розшифрування, як оцінювати моральний збиток в даній ситуації у цьому законі нема. Потрібен хоча б один уже доведений прецендент. Це раз. Крім того, про моральний збиток я, можливо, мав би заявити ще у самій позовній заяві, а не окремо ??? - це два, але воно сильно зменшило б мої шанси на скасування постанови. Просто на цей раз невеликі сумніви щодо наявності порушення у мене все ж були і, тому, моральне відшкодування я не включав у саму позовну заяв. Але я таки дочекаюся більш надійного випадку [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

r2d2
08.09.2010, 17:00
Ну, что касается того, что в законе нет четких правил определения размера морального ущерба в подобных ситуациях, то это стандартная ситуация - доказать размер морального ущерба всегда трудно. В данной ситуации я бы определил размер морального ущерба суммой выставленного мне штрафа. Я также противник того, чтобы заявлять требования о возмещении морального ущерба совместно с требованиями об отмене постановления ГАИ. Думаю, что моральный ущерб можно заявить отдельным иском к ГАИ. По крайней мере можно попробовать